Malommúzeum Orfű

Malommúzeum Orfű
Malommúzeum OrfűMalommúzeum Orfű
Malommúzeum OrfűMalommúzeum Orfű

Malommúzeum Orfű bemutatkozása

Az Orfűn található malommúzeumban interaktív vezetett túra keretei között ismerhetjük meg a vízimalom, a szárazmalom és a papírmalom működését, a kenyérsütési bemutatón pedig beavatnak a kovász világába.
A vízimalom a közeli Vízfő forrás patakjára épült. A tárlatvezetés során megismerhetjük a gabonafélék megőrlésének folyamatát.

Rácz Tanya Orf? - Napi árak
Ambient Hotel Sikonda

Malommúzeum Orfű vélemények

2076
Kihagyhatatlan 2022. október 10.barátokkal járt itt
Most ezt úgy valahogy nem értem, hogy én ezt a helyet miért nem értékeltem korábban, de a tettes sokszor visszatér az elkövetés színhelyére, én most visszatértem ide, és részt is vettem egy körjáraton, ami vezetéssel valósult meg.
Malommúzeum Orfű - EgyébMalommúzeum Orfű - EgyébMalommúzeum Orfű - EgyébMalommúzeum Orfű - BelsőMalommúzeum Orfű - BelsőMalommúzeum Orfű - EgyébMalommúzeum Orfű - BelsőMalommúzeum Orfű - Külső képMalommúzeum Orfű - EgyébMalommúzeum Orfű - EgyébMalommúzeum Orfű - EgyébMalommúzeum Orfű - EgyébMalommúzeum Orfű - EgyébMalommúzeum Orfű - EgyébMalommúzeum Orfű - EgyébMalommúzeum Orfű - EgyébMalommúzeum Orfű - EgyébMalommúzeum Orfű - EgyébMalommúzeum Orfű - BelsőMalommúzeum Orfű - EgyébMalommúzeum Orfű - EgyébMalommúzeum Orfű - EgyébMalommúzeum Orfű - EgyébMalommúzeum Orfű - EgyébMalommúzeum Orfű - Külső képMalommúzeum Orfű - EgyébMalommúzeum Orfű - Külső képMalommúzeum Orfű - Külső képMalommúzeum Orfű - EgyébMalommúzeum Orfű - EgyébMalommúzeum Orfű - Külső képMalommúzeum Orfű - EgyébMalommúzeum Orfű - Külső képMalommúzeum Orfű - EgyébMalommúzeum Orfű - EgyébMalommúzeum Orfű - EgyébMalommúzeum Orfű - EgyébMalommúzeum Orfű - EgyébMalommúzeum Orfű - EgyébMalommúzeum Orfű - EgyébMalommúzeum Orfű - EgyébMalommúzeum Orfű - EgyébMalommúzeum Orfű - EgyébMalommúzeum Orfű - EgyébMalommúzeum Orfű - EgyébMalommúzeum Orfű - EgyébMalommúzeum Orfű - Külső képMalommúzeum Orfű - Külső képMalommúzeum Orfű - Külső képMalommúzeum Orfű - Külső képMalommúzeum Orfű - Külső képMalommúzeum Orfű - EgyébMalommúzeum Orfű - Külső kép
Az értékeléseket az Ittjártam.hu felhasználói írták, és nem feltétlenül tükrözik az Ittjártam.hu véleményét. Az átlag számításánál figyelembe vettünk 2 darab olyan értékelést is, melyet szöveg nélkül, csak pontozással adtak le partneroldalukon, a szallasvadasz.hu-n.