Diófa Csárda Orosháza

2025.02.27-ig
Hotel Forrás Szeged

Diófa Csárda Orosháza vélemények

Kiváló 2016. július 14.barátokkal járt itt
Az étterem nagyon hangulatos,barátságos. Gyors és kedves a kiszolgálás,nagyon finomak az ételek és bőségesek az adagok!
Többször jártam már itt,családdal,baráti társasággal,minden alkalommal elégedetten és jóllakottan távoztam,ezért szívesen ajánlom mindenkinek. Legutóbb a "Csárdagazda legjobb pecsenyéje" szuper jó választás volt ! ! ! Külön dicséret illeti a szakácsot !
Kiváló 2016. február 12.a párjával járt itt
Torkos csütörtök alkalmából férjemmel úgy döntöttünk, hogy a Diófában vacsorázunk. Régebben is jókat ettünk itt. Céges rendezvényen is gyors kiszolgálást kaptunk. Mindig jóllakottan távoztunk. Telefonos asztalfoglalásnál is korrektek voltak. Miután megérkeztünk, a pincérnő asztalunkhoz kísért, megkérdezte, hogy megfelelő-e.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt márLelkes fotózó - 109 feltöltött kép
Kiváló 2016. január 25.gyerekekkel járt itt
Orosházán átutazóban álltunk meg az előre kiválasztott étteremben. A kiválasztás értékelésen alapult, mely szerint ez a Csárda a város legjobbja. Volt egy kis fenntartásom , de rögtön el is múlt az étterembe lépve. Finom hétköznapi eleganciával berendezett , harmóniát sugárzó ( színek, berendezés formavilága ) tiszta étterembe fogyaszthattuk el a választott menüt.
Diófa Csárda Orosháza - Külső képDiófa Csárda Orosháza - BelsőDiófa Csárda Orosháza - Étlap/itallapDiófa Csárda Orosháza - Étlap/itallapDiófa Csárda Orosháza - Étel/italDiófa Csárda Orosháza - Étel/italDiófa Csárda Orosháza - Étel/italDiófa Csárda Orosháza - Külső kép
Kiváló 2015. február 8.a párjával járt itt
Nagyon finom ételek, gyors és kifogástalan kiszolgálás,bőséges adagok,és választék, tiszta környezet, és hangulatos,egyedi étterem megfizethető árakkal! Könnyen megközelíthető a Szentesi főútról én ajánlom mindenkinek aki arra jár térjenbe nyugodtan nem fog csalódni. Mi ezentúl ha arra járunk biztos, hogy betérünk egy egy étkezésre nem hagyjuk ki.
Kiváló 2014. szeptember 16.családjával járt itt
Gyors kiszolgálás,isteni finom ételek. Tiszta környezet.Hangulatos és egyedi. És persze megfizethető árak.
Kiváló 2014. augusztus 17.a párjával járt itt
Nagyon finom a konyhájuk,pincér lányok nagyon kedvesek és segítő készek,kifogástalan kiszolgálás és bőséges adagok,árban nagyon baráti.Kétszemélyes diófa tálat ettünk,alig bírtunk vele akkora adag!A szállodába ajánlották. Ajánlóm mindenkinek aki arra jár!Jövőre vissza térünk családdal együtt!
Kiváló 2014. február 5.a párjával járt itt
Nagyon szép és hangulatos hely, gyors és kedves kiszolgálással. Az ár-érték aránya megfelelő, és egy átlag pénztárcának is megengedhető. Mi 2 személyes Diófa tálat ettünk. Tanulság: nagyon éhesen vágjunk bele, mert rendkívül bőséges. A belső enteriőr hangulatos, családias érzést nyújt, amit csak fokoz a visszafogott földszínek használata.
Kiváló 2014. január 16.családjával járt itt
Remek, hangulatos étterem. Bőséges étel választék, ami nagyon ízletes. Az étterem modern, hangulatos, talán nem régiben újíthatták. Az árak nagyon kedvezőek. A kiszolgálás kedves, segítőkész és amin meglepődtem, a vacsora befejeztével megkérdezték szeretném-e becsomagoltatni a maradékot. ( én elég kis étkű vagyok).