Diófa Csárda Orosháza
5900 Orosháza, Szentesi u. 30.

Diófa Csárda Orosháza a térképen

Wellness csomagok Orosháza városában

Diófa Csárda Orosháza vélemények

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy Gyopárosfürdői Wellness alkalmával jártunk itt. A neten kerestem egy jó éttermet ahol vacsorázni lehet. Így sikerült rátalálnom erre a klassz kis helyre. Nagyon hangulatos barátságos,csak ajánlani tudom. A kiszolgálás udvarias kedves és gyors. Az ételek meg isteniek voltak és rengeteg. A férjem még a maradékból másnap megebédelt.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 22.
Véletlenül találtuk meg a Diófa csárda éttermet, és nem csalódtunk benne. Azóta még egyszer el mentünk oda. Betyártarisznyát ettünk másodjára is, az a kedvencünk, csak ajánlani tudjuk mindenkinek. Nagyon finom volt, és jól is laktunk vele. A csárda előtt pedig volt egy nagyon szépen kialakított kis tó, amit érdemes megnézni.

2018. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 13.
Többször jártunk már az étteremben,és mindig elégedett vendégként távoztunk. Az étlap változatos,az árak elfogadhatók. A felszolgálók gyorsak,udvariasak. A terasz kellemes környezetet biztosít az étkezéshez. Bízvást ajánlom a helyet mindenkinek,és nem fog csalódni. A környék bővelkedik jó színvonalú éttermekben,de tapasztalataink alapján csúcsidőben itt nagyon sok vendég akar étkezni,biztos nem véletlenül.

2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 9.
Szegedről Békéscsabára tartva telefonon kerestünk egy helyet, ahol elkölthetnénk egy gyors vacsorát. Belépéskor hangulatos hely fogadott minket. Éppen egy rendezvény kellős közepébe csöppentünk, de a személyzet lelkesen próbálta tartani a frontot. Az ital és étel kiválasztása után kíváncsian vártuk, hogy jól döntöttünk-e.

2017. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 11.
Barátságos fogattatásban volt részünk a felszólgáló személyzet részéről. Elegáns de mégis családias hangulatú, igényes megjelenés.A felszolgáló hölgy mosolygós kedves,barátságos és felkészült. A rendelés felvételétől rövid időn belül megkaptuk a rendelt ételeket, melyek nagyon finomak és hatalmas mennyiségűek voltak.csak ajánlani tudom mindenkinek.

2017. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. június 9.
2017 06 03. án jártunk az étteremben akkor értünk oda Orosházára . Nagyon hangulatos helynek tartom a kiszolgálás gyors a személyzet nagyon barátságos . Kis unokám összemaszatolta a ruháját ezért szomorú lett a pincér hölgy észrevette és hozott neki vigasztaló csokit . Az ételek finomak ,ízletesek az árak meg felelőek .

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 3. - 3 látogató hasznosnak vélte
Gyopárosfürdőre menet kinéztük magunknak a csárdát, ahol meg akartunk ebédelni mikor visszafelé tartunk a szállásunkra. Sajnos akadályokba ütköztünk, amin nagyon meglepődtünk, hiszen ilyen élményben még sohasem volt részünk, pedig megfordultunk már jó néhány helyen. A fürdőzés után délután 2 óra-kor léptünk be a csárdába, ahol a pultból kiszólt egy hölgy , hogy " Mit keresünk ?

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 14.
Baràtsàgos fogattatàsban volt részünk a felszolgàló személyzet részéről. Elegàns de mégis csalàdias hangulatú, igényes megjelenés. A felszolgàló hölgy mosolygós kedves, felkészült. A rendelés felvételétöl rövid idön belúl megkaptuk a rendelt ételeket, melyek forrók, làtvànyosak és rendkívül ízletesek voltak!

2016. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. július 14.
Az étterem nagyon hangulatos,barátságos. Gyors és kedves a kiszolgálás,nagyon finomak az ételek és bőségesek az adagok! Többször jártam már itt,családdal,baráti társasággal,minden alkalommal elégedetten és jóllakottan távoztam,ezért szívesen ajánlom mindenkinek. Legutóbb a "Csárdagazda legjobb pecsenyéje" szuper jó választás volt ! ! !

2016. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. február 12.
Torkos csütörtök alkalmából férjemmel úgy döntöttünk, hogy a Diófában vacsorázunk. Régebben is jókat ettünk itt. Céges rendezvényen is gyors kiszolgálást kaptunk. Mindig jóllakottan távoztunk. Telefonos asztalfoglalásnál is korrektek voltak. Miután megérkeztünk, a pincérnő asztalunkhoz kísért, megkérdezte, hogy megfelelő-e.

Legnépszerűbb csomagok Orosházán és környékén
Neon 2 Panzió
Orosháza
Villa Rusztika
2020.07.20. - 2021.01.02.
Hotel Ginkgo
Hódmezővásárhely
3 nap/2 éjszaka 11.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőköntös bekészítéssel, wellness részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.07. - 2020.09.30.
Solaris Apartman & Resort
Cserkeszőlő
3 nap/2 éjszaka 8.475,- Ft/fő/éj ártól: svédasztalos reggelivel, fürdőbelépővel, privát termálvízzel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.09.20. - 2020.12.20.
Tisza Hotel
Szeged
2 nap/1 éjszaka 8.505 - 15.950,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, belépőjeggyel a Reök-palotába, kedvezményekkel, klíma használattal, internettel
2018.06.11. - 2021.01.01.
Gyulai Mese ház Apartman
Napi árak, parkolással, WIFI-vel
2020.07.13. - 2020.08.31.
Wellness Hotel Gyula
2 nap/1 éjszaka 22.578 - 39.618,- Ft/fő/éj között: teljes ellátással, Wellness Oázis és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
2019.04.11. - 2020.12.20.
Erika Apartmanház
Art Hotel Szeged
Szeged
2 nap/1 éjszaka 11.250 - 24.750,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, bekészítéssel, fürdőköpeny használattal, internet elérhetőséggel
2017.01.16. - 2021.08.31.
Karolina Vendégház
Szentes
2 nap/1 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.23. - 2020.12.31.

Szállodák Orosháza környékén
Park Hotel Gyula Orosháza
Szállás félpanzióval
Hétköznapi álom (min. 2 éj)
Előrefizetési kedvezmény reggelivel (1 éjtől)

Diófa Csárda OrosházaX