Diófa Csárda Orosháza
5900 Orosháza, Szentesi u. 30.

Diófa Csárda Orosháza a térképen

Wellness csomagok Orosháza városában

Diófa Csárda Orosháza vélemények

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy Gyopárosfürdői Wellness alkalmával jártunk itt. A neten kerestem egy jó éttermet ahol vacsorázni lehet. Így sikerült rátalálnom erre a klassz kis helyre. Nagyon hangulatos barátságos,csak ajánlani tudom. A kiszolgálás udvarias kedves és gyors. Az ételek meg isteniek voltak és rengeteg. A férjem még a maradékból másnap megebédelt.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 22.
Véletlenül találtuk meg a Diófa csárda éttermet, és nem csalódtunk benne. Azóta még egyszer el mentünk oda. Betyártarisznyát ettünk másodjára is, az a kedvencünk, csak ajánlani tudjuk mindenkinek. Nagyon finom volt, és jól is laktunk vele. A csárda előtt pedig volt egy nagyon szépen kialakított kis tó, amit érdemes megnézni.

2018. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 13.
Többször jártunk már az étteremben,és mindig elégedett vendégként távoztunk. Az étlap változatos,az árak elfogadhatók. A felszolgálók gyorsak,udvariasak. A terasz kellemes környezetet biztosít az étkezéshez. Bízvást ajánlom a helyet mindenkinek,és nem fog csalódni. A környék bővelkedik jó színvonalú éttermekben,de tapasztalataink alapján csúcsidőben itt nagyon sok vendég akar étkezni,biztos nem véletlenül.

2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 9.
Szegedről Békéscsabára tartva telefonon kerestünk egy helyet, ahol elkölthetnénk egy gyors vacsorát. Belépéskor hangulatos hely fogadott minket. Éppen egy rendezvény kellős közepébe csöppentünk, de a személyzet lelkesen próbálta tartani a frontot. Az ital és étel kiválasztása után kíváncsian vártuk, hogy jól döntöttünk-e.

2017. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 11.
Barátságos fogattatásban volt részünk a felszólgáló személyzet részéről. Elegáns de mégis családias hangulatú, igényes megjelenés.A felszolgáló hölgy mosolygós kedves,barátságos és felkészült. A rendelés felvételétől rövid időn belül megkaptuk a rendelt ételeket, melyek nagyon finomak és hatalmas mennyiségűek voltak.csak ajánlani tudom mindenkinek.

2017. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. június 9.
2017 06 03. án jártunk az étteremben akkor értünk oda Orosházára . Nagyon hangulatos helynek tartom a kiszolgálás gyors a személyzet nagyon barátságos . Kis unokám összemaszatolta a ruháját ezért szomorú lett a pincér hölgy észrevette és hozott neki vigasztaló csokit . Az ételek finomak ,ízletesek az árak meg felelőek .

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 3. - 3 látogató hasznosnak vélte
Gyopárosfürdőre menet kinéztük magunknak a csárdát, ahol meg akartunk ebédelni mikor visszafelé tartunk a szállásunkra. Sajnos akadályokba ütköztünk, amin nagyon meglepődtünk, hiszen ilyen élményben még sohasem volt részünk, pedig megfordultunk már jó néhány helyen. A fürdőzés után délután 2 óra-kor léptünk be a csárdába, ahol a pultból kiszólt egy hölgy , hogy " Mit keresünk ?

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 14.
Baràtsàgos fogattatàsban volt részünk a felszolgàló személyzet részéről. Elegàns de mégis csalàdias hangulatú, igényes megjelenés. A felszolgàló hölgy mosolygós kedves, felkészült. A rendelés felvételétöl rövid idön belúl megkaptuk a rendelt ételeket, melyek forrók, làtvànyosak és rendkívül ízletesek voltak!

2016. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. július 14.
Az étterem nagyon hangulatos,barátságos. Gyors és kedves a kiszolgálás,nagyon finomak az ételek és bőségesek az adagok! Többször jártam már itt,családdal,baráti társasággal,minden alkalommal elégedetten és jóllakottan távoztam,ezért szívesen ajánlom mindenkinek. Legutóbb a "Csárdagazda legjobb pecsenyéje" szuper jó választás volt ! ! !

2016. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. február 12.
Torkos csütörtök alkalmából férjemmel úgy döntöttünk, hogy a Diófában vacsorázunk. Régebben is jókat ettünk itt. Céges rendezvényen is gyors kiszolgálást kaptunk. Mindig jóllakottan távoztunk. Telefonos asztalfoglalásnál is korrektek voltak. Miután megérkeztünk, a pincérnő asztalunkhoz kísért, megkérdezte, hogy megfelelő-e.

Legnépszerűbb csomagok Orosházán és környékén
Mosoly Vendégház
Orosháza
2 nap/1 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.06.16. - 2020.11.01.
Szamócás Apartman
2020.04.04. - 2021.04.04.
Aqua Hotel
3 nap/2 éjszaka 11.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, wellness-részleg használattal, wellness-kuponnal, borkedvezménnyel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.01. - 2020.06.15.
Tisza Alfa Hotel
Szeged
2 nap/1 éjszaka 6.950 - 9.495,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.06.01. - 2021.04.30.
Fészek Apartmanház
2-7 éjszaka 3.214,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2020.01.02. - 2020.12.24.
Art Hotel Szeged
Szeged
2 nap/1 éjszaka 16.900 - 33.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, bekészítéssel, wellness részleg használattal, cardio gépek használatával, fürdőköpeny használattal, internet elérhetőséggel
2019.05.27. - 2021.03.31.
Édenkert Apartmanház
2-4 éjszaka 2.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2019.01.02. - 2020.12.23.
Corso Boutique Hotel
2-7 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázságy használattal, az éjszakák számától függően fürdőbelépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.03.26. - 2020.12.20.
Alföld Gyöngye Hotel
Orosháza
3 nap/2 éjszaka 8.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel a Gyopárosi Gyógy-, Strand-, és Élményfürdőbe
2020.01.02. - 2020.05.31.
Garden 39 Vendégház
Szeged
2 nap/1 éjszaka 6.000 - 9.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.04.04. - 2021.04.04.
Villa Rusztika
4 nap/3 éjszaka 4.333,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.04.04. - 2021.01.02.
Novotel Szeged Hotel
Szeged
2 nap/1 éjszaka 7.972 - 15.944,- Ft/fő/éj között: Napi árak, ellátás nélkül, WIFI-vel
2020.04.04. - 2020.12.31.

Szállodák Orosháza környékén
Park Hotel Gyula Orosháza
Tisza Hotel Orosháza
A palotás város szívében, Szeged főterén, a Széchenyi téren, 120 éves műemlék...
Hétköznapi álom (min. 2 éj)
Húsvéti ünnepi hétvégi ajánlat (min. 3 éj)
Napi ár félpanziós ellátással (1 éjtől)

Diófa Csárda OrosházaX