kaev1

kaev1 adatlapja

Regisztráció2015.11.18
Utoljára itt2019.07.14

Kiváló 2017. január 20.családjával járt itt
Az elmúlt évben második alkalommal,most decemberben vettük igénybe a Hotel szolgáltatásait. A Karácsonyi Ünnepeket itt töltöttük,családi körben. Most a faházra esett a választásunk és nem bántuk meg,mivel nagyon kényelmes,mindennel felszerelt amire szükségünk van,és ami fontos még ilyenkor télen: nagyon jó meleg is volt!
Kiváló 2016. június 10.családjával járt itt
Visegrádi nyaralásunk ideje alatt többször étkeztünk itt. A hely elvarázsolt! Hangulatos és tiszta,barátságos belső terasszal. Külön tetszett,hogy a pizza a vendégek előtt készül, kemencében sül. A pizzák és a négy féle ebéd amit a családom rendelt nagyon finom volt. A személyzet kedves és udvarias.
Kiváló 2016. július 14.barátokkal járt itt
Az étterem nagyon hangulatos,barátságos. Gyors és kedves a kiszolgálás,nagyon finomak az ételek és bőségesek az adagok! Többször jártam már itt,családdal,baráti társasággal,minden alkalommal elégedetten és jóllakottan távoztam,ezért szívesen ajánlom mindenkinek. Legutóbb a "Csárdagazda legjobb pecsenyéje" szuper jó választás volt !