V8 Vendéglő Oroszlány
2840 Oroszlány, Kossuth Lajos u. 12.

V8 Vendéglő Oroszlány a térképen

kicsi87 TOP étteremértékelő
kicsi87 TOP egyébhely értékelő
kicsi87 TOP fotófeltöltő
2019. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. március 21.
Barátainkkal szülinapozás alkalmával választottuk ezt a helyet. A hely nagyon pazar, igazi amerikai hangulat, nagyon jó díszítések, tökéletes! ! 6-an voltunk, felvették a rendelésünket, annyira nem kellett sokat várnunk. De sajnos az én rendekésem nem úgy érkezett, ahogy az étlapon szerepelt. Kihagyták belőle a brokkolit, ami a csirkemell és a krumpli mellett ott kellett volna, hogy legyen.

2018. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
A vendéglő egy része amerikai autóülésekkel, díszekkel van megcsinálva. Kellemes, nem hétköznapi hangulatot kölcsönöz a helynek. A többi részen normál asztalok és székek vannak. A svédasztalos ebédelést vettük igénybe. Fejenként 1. 500 Ft/ fő áron egy órán keresztül ehettünk a kitett ételekből. Amiket ettünk azok finomak voltak, de a melegítésük nem volt megfelelő, a legtöbb étel langyos volt csak.
Tatabánya

2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 16.
Ez az étterem Oroszlányban van. Az étterem előtt egy amerikai rendőrautó, belül az étterem egy szegletében valóban autóülésekből összerakott székek az asztalok körül. Van itt még falból „kijövő” autó orr, dísztárcsa-kiállítás, vagy olajoshordóból készült talponálló asztal. A nagyobb részen gyorsétterem, sorbanállásos, kikérős, rámutatós.

Legnépszerűbb csomagok Oroszlányban és környékén
Kincsem Wellness Hotel
Kisbér
2 nap/1 éjszaka 9.950 - 12.500,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.09.01. - 2021.03.31.
Hotel Platán Székesfehérvár
3 nap/2 éjszaka 9.750,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, Bory-vár belépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.10.24. - 2021.01.31.
Drive Inn Hotel
Törökbálint
2 nap/1 éjszaka 3.720,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.09.30. - 2021.01.01.

Szállodák Oroszlány környékén
Hotel Laroba Oroszlány
A Laroba Hotel Budapesttől egy órányi autóútra, a Balaton északi partján, Alsóörsön...
Károlyi Kastély Hotel & Restaurant  Oroszlány
Előrefizetési kedvezmény félpanzióval
Legjobb ár félpanzióval (2 éjtől)
Kedvezményes szobaár félpanzióval (min. 2 éj)

V8 Vendéglő OroszlányX