Vértesszentkereszti bencés apátsági templomrom Oroszlány

3,5
városi Egyéb látványosság közül
Egyéb látványosság
Vértesszentkereszti bencés apátsági templomrom Oroszlány
Vértesszentkereszti bencés apátsági templomrom OroszlányVértesszentkereszti bencés apátsági templomrom Oroszlány

Vértesszentkereszti bencés apátsági templomrom Oroszlány bemutatkozása

A vértesszentkeresztesi apátság romja a Vértes hegység mélyén található, körülölelve a sűrű erdővel, így a kirándulás garantáltan maradandó élmény lesz az idelátogatók számára. Az első írásos emlék 1146-ból maradt fent a monostorról, ekkor már szerzetesek éltek a román kori épület falai között.

Villapark Várgesztes - Kedvezményes Villapark Pihenés önellátással
Kedvezményes Villapark Pihenés önellátással
Villapark Várgesztes
Portobello Hotel Esztergom - Wellness pihenés félpanzióval
Wellness pihenés félpanzióval
Portobello Hotel Esztergom

Vértesszentkereszti bencés apátsági templomrom Oroszlány vélemények

2082
Érdekes 2022. október 4.egyedül járt itt
Olvastam itt lent, hogy ezt valami feladat megtalálni. Nos, nem akkora. Oroszlány végétől kezdve ki van táblázva nagy, kék táblákkal, hogy a rom arra. . . legalább 6 tábla vezet odáig. És amikor a nyíl jobbra mutat, be az erdőbe, hogy ott van, akkor csak egy kanyar, aztán már csak 2-300 méter. Autóval egész a romokig el lehet hatolni.
Vértesszentkereszti bencés apátsági templomrom Oroszlány - Külső képVértesszentkereszti bencés apátsági templomrom Oroszlány - EgyébVértesszentkereszti bencés apátsági templomrom Oroszlány - Külső képVértesszentkereszti bencés apátsági templomrom Oroszlány - BelsőVértesszentkereszti bencés apátsági templomrom Oroszlány - Külső képVértesszentkereszti bencés apátsági templomrom Oroszlány - EgyébVértesszentkereszti bencés apátsági templomrom Oroszlány - BelsőVértesszentkereszti bencés apátsági templomrom Oroszlány - EgyébVértesszentkereszti bencés apátsági templomrom Oroszlány - EgyébVértesszentkereszti bencés apátsági templomrom Oroszlány - EgyébVértesszentkereszti bencés apátsági templomrom Oroszlány - EgyébVértesszentkereszti bencés apátsági templomrom Oroszlány - EgyébVértesszentkereszti bencés apátsági templomrom Oroszlány - Külső képVértesszentkereszti bencés apátsági templomrom Oroszlány - Külső képVértesszentkereszti bencés apátsági templomrom Oroszlány - EgyébVértesszentkereszti bencés apátsági templomrom Oroszlány - Külső képVértesszentkereszti bencés apátsági templomrom Oroszlány - EgyébVértesszentkereszti bencés apátsági templomrom Oroszlány - EgyébVértesszentkereszti bencés apátsági templomrom Oroszlány - Külső képVértesszentkereszti bencés apátsági templomrom Oroszlány - BelsőVértesszentkereszti bencés apátsági templomrom Oroszlány - BelsőVértesszentkereszti bencés apátsági templomrom Oroszlány - EgyébVértesszentkereszti bencés apátsági templomrom Oroszlány - EgyébVértesszentkereszti bencés apátsági templomrom Oroszlány - EgyébVértesszentkereszti bencés apátsági templomrom Oroszlány - Külső képVértesszentkereszti bencés apátsági templomrom Oroszlány - Külső képVértesszentkereszti bencés apátsági templomrom Oroszlány - Külső kép
Átlagos 2022. június 16.a párjával járt itt
Nyáron szépen fényképezhető esküvői helyszín. Én kőtárnak mondanám, de biztos más mást is lát benne. Nem akartam a rosszal kezdeni, de lám a címbe máris beleírtam. Nem található meg a helyszín. A Waze szerint lezárt utakat találtam, a google szerint is egy sorompó állja az utamat.
Vértesszentkereszti bencés apátsági templomrom Oroszlány - EgyébVértesszentkereszti bencés apátsági templomrom Oroszlány - EgyébVértesszentkereszti bencés apátsági templomrom Oroszlány - EgyébVértesszentkereszti bencés apátsági templomrom Oroszlány - EgyébVértesszentkereszti bencés apátsági templomrom Oroszlány - EgyébVértesszentkereszti bencés apátsági templomrom Oroszlány - EgyébVértesszentkereszti bencés apátsági templomrom Oroszlány - EgyébVértesszentkereszti bencés apátsági templomrom Oroszlány - Egyéb