Szúnyogszigeti Halászcsárda Pákozd

Szúnyogszigeti Halászcsárda Pákozd
Szúnyogszigeti Halászcsárda PákozdSzúnyogszigeti Halászcsárda Pákozd
Szúnyogszigeti Halászcsárda PákozdSzúnyogszigeti Halászcsárda Pákozd

Szúnyogszigeti Halászcsárda Pákozd bemutatkozása

A Velencei–tó északi partján található étterem olyan helyen épült, ahol a halászok már 150 évvel ezelőtt is jelentős számban képviselték magukat. A halászcsárda épülete a nyitott, 200 fős kerthelységével akár rendezvényeknek is otthont adhat, de alapvetően a téli időszak kivételével minden nap halakból, szárnyasokból, sertéshúsokból készült ételek széles választékával és élőzenével várják vendégeiket.

Vital Hotel Nautis Gárdony - Tóparti wellness
Napi ár félpanzióval
Hotel Yacht Siófok

Szúnyogszigeti Halászcsárda Pákozd vélemények

Átlagos 2016. augusztus 2.barátokkal járt itt
Csendes, hangulatos hely. Az asztalfoglalás kicsit nehézkes, odaérkezésünkkor csak ácsorogtunk a teraszon, mire megszánt minket egy pincér és kerített egy szabad asztalt. Az asztalunkhoz tartozó pincér, nem igazán volt kedves, csak a borravalóval tudtuk mosolyra fakasztani, de egyébként udvarias volt. Az étel átlagos, semmi kiemelkedőt nem tapasztaltam.
Kiváló 2016. július 11.barátokkal járt itt
Annyira jó hely,hogy csak előre lefoglalva lehet bejutni. Egy rokoni találkozó kapcsán voltunk itt ebédelni. Étel igényünket előre leadtuk, igy gyorsabb volt a kiszolgálás. Csapatunk 40 főböl állt. A kiszolgálás gyors volt,készséges,barátságos pincérekkel. Az ételek beváltották a hozzáfüzött reményeinket,finomak és"óriás"adagok voltak.