Szúnyogszigeti Halászcsárda Pákozd

Szúnyogszigeti Halászcsárda Pákozd
Szúnyogszigeti Halászcsárda PákozdSzúnyogszigeti Halászcsárda Pákozd
Szúnyogszigeti Halászcsárda PákozdSzúnyogszigeti Halászcsárda Pákozd

Szúnyogszigeti Halászcsárda Pákozd bemutatkozása

A Velencei–tó északi partján található étterem olyan helyen épült, ahol a halászok már 150 évvel ezelőtt is jelentős számban képviselték magukat. A halászcsárda épülete a nyitott, 200 fős kerthelységével akár rendezvényeknek is otthont adhat, de alapvetően a téli időszak kivételével minden nap halakból, szárnyasokból, sertéshúsokból készült ételek széles választékával és élőzenével várják vendégeiket.

Vital Hotel Nautis Gárdony - Nyár a tavon
Senior kedvezmény 60+
Portobello Hotel Esztergom

Szúnyogszigeti Halászcsárda Pákozd vélemények

Szörnyű 2022. október 2.családjával járt itt
Szeptember végén, egy hétvégén találtuk ezt az éttermet teljesen véletlenül egy kirándulásunk alkalmával. Mivel elég sokan voltak igy próbáltam a kiszolgáló lány segítségét kérni esetleges későbbi asztalfoglalás ügyében. Ha most azt mondom, hogy konkrétan paraszt volt, tulajdonképpen még visszafogottan értékeltem.
Szörnyű 2020. augusztus 28.barátokkal járt itt
Minden szezonban 5-10 alkalommal ettem a halászcsárdában. Szomorú látni azt, hogy ha finom valahol az étel és kb mindig ha jó idő van tele van az étterem, akkor a tulajdonos vagy üzletvezető mennyire arrogáns p@raszttá válik. Ma 40 perc várakozás után derült ki, hogy a “konyha elkeverte” a desszert rendelésünk.
Szörnyű 2020. június 22.a párjával járt itt
Hangulatosnak tűnt a hely,de az ételek minősége szörnyű volt, nagy csalódás volt sajnos és rádásul drága is!
Szörnyű 2015. május 30.a párjával járt itt
A hangulat kedvéért minden évben teszek itt egy próbát, de talán ez volt az utolsó alkalom. Kb. 10 éve itt realizáltam először, hogy a harcsapaprikás afrikai harcsából is készülhet egy tradicionális halászcsárdában (ezt a pincér kérdésemre elárulta).
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 18 városban járt márNépszerű író - 29 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Szörnyű 2014. augusztus 24.a párjával járt itt
Hirtelen ötlettől vezérelve egy vasárnapi ebéd után indultunk Velencére először egy kis pihenés a Thermálba, után gondoltuk, hogy vacsorázunk egy jót. Hazafelé találtuk meg a csárdát, sok autó volt a parkolóban (gondoltuk, hogy itt biztos jól főznek- hát nem) Belépve retró hangulat kerített hatalmába: gépi kóla, ásványvíz nincs csak szóda, de nem baj a régi halászcsárda ízek, majd jönnek, hát nem.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 24 városban járt már2 évnyi aktív tagság
Gyenge 2019. augusztus 23., csoporttal járt itt
Meglepődve olvasom a véleményekben hogy hatalmas adagok. Mi 4-en voltunk, 4 személyes tálat rendeltünk. Mikor kihozták, rákérdeztem, mindenből 4 szelet? Mindenből 2 szelet, volt a válasz. A szalonnába tekert hús kb. negyed szelet húst tett ki, de feleztünk, hogy mindenki meg tudja kóstolni. A csirke mell szelet kb.
Gyenge 2017. augusztus 19.a párjával járt itt
Bicózás közben megéhezve tértünk be az étterembe. A sok ember láttán, biztosak voltunk benne, hogy valami extra finom fogással lepnek meg bennünket. . . . , sajnos tévedtünk. Az adagok hatalmasak voltak, viszont az ízekben és az ételek frisességében volt némi kivetnivaló.
Gyenge 2014. augusztus 26.gyerekekkel járt itt
Régóta készültünk felkeresni a halászcsárdát. Megérkezésünkkor többen is voltak,de minden szabad asztalon foglalt tábla volt. Így lehet a vendégek között szelektálni. Mivel öten voltunk,így "mindjárt" lett asztalunk. A megrendelt ételekre/halászlé,rántott hal/ kb. 30 percet vártunk. Az ízek az átlagnál gyengébbek voltak.
Gyenge 2014. május 28.a párjával járt itt
Sajnos csalódnunk kellett az amúgy hangulatos helyben. Az ételek minősége gyenge, a paradicsomsalátának furcsa íze volt, a süllő szenesre sült, ráadásul a mérleg is csal. A konkurencia hiánya érezhető az árakban és a kiszolgálás minőségében is.
Átlagos 2016. augusztus 2.barátokkal járt itt
Csendes, hangulatos hely. Az asztalfoglalás kicsit nehézkes, odaérkezésünkkor csak ácsorogtunk a teraszon, mire megszánt minket egy pincér és kerített egy szabad asztalt. Az asztalunkhoz tartozó pincér, nem igazán volt kedves, csak a borravalóval tudtuk mosolyra fakasztani, de egyébként udvarias volt. Az étel átlagos, semmi kiemelkedőt nem tapasztaltam.