Erzsébet Nagy Szálloda Paks ★★★★

Erzsébet Nagy Szálloda Paks
Erzsébet Nagy Szálloda PaksErzsébet Nagy Szálloda Paks
Erzsébet Nagy Szálloda PaksErzsébet Nagy Szálloda Paks

Erzsébet Nagy Szálloda Paks bemutatkozása

Az Erzsébet Nagy Szálloda közvetlenül a Duna part mellett, Paks belvárosában kínálja négycsillagos, egyedi eleganciával ötvözött szolgáltatásait. A Budapesttől mindössze 110 kilométerre található klasszicista épület wellness részlegében garantált a feltöltődés, előkelő báltermeiben pedig időutazást tehet az ide érkező vendég.

Az Erzsébet Nagy Szálloda legnépszerűbb csomagjai

Erzsébet Nagy Szálloda Paks - Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Erzsébet Nagy Szálloda Paks - Pünkösdi ajánlat (min. 2 éj)
Pünkösdi ajánlat
2024.06.21-ig
Hotel Kapitány Sümeg

Erzsébet Nagy Szálloda Paks vélemények

2023. december 27.egyedül járt itt
A szálloda régi épülete sötét, semmi kivilágítás, főbejárata zárva, nincs semmilyen tájékoztató hogy hol kell bemenni, úgy hogy elsőre elég ijesztő. Az egész szállodában nagyon meleg volt, ablakot nyitva, meg nagyon zavaró az országút éjjeli, nappali folyamatos zaja. Ezért is adtam csak 3 csillagot az elhelyezkedésre.
2023. október 14.a párjával járt itt
Francia ágyas, zuhanyozós szobát kértem, parkolóval. A kérésemnek megfelelt amiot kaptam, bár azt furcsálotztam, hogy csak 1 db zuhanyozós szoba állt rendelkezésre. A szállás igazán megérdemelné, hogy ne csak kádas szobákkal rendelkezzen. Úgy a szoba, mint a felszereltsége kielégítetttem az elvárásokat.
2023. február 6.a párjával járt itt
Kényelmes, modern részben volt a szállás. A wellness részleg nekem kissé kevés volt ( szauna lehetőség az bőven rendelkezésre állt) 1 úszómedence, 1kerek melegvizes medence élmény elemekkel. Jellemzően inkább a kinti vendégek száma volt meghatározó, emiatt sajnos nyugágy már nem állt rendelkezésre.
Kedves Katalin!
Nagyon köszönjük, hogy részletes véleményt írt ezáltal segítve a munkánkat. Várjuk Önöket legközelebb is!
Üdvözlettel,
Ácsné Csúz Viktória
Szállodavezető
2023. február 26., Ácsné Csúz Viktória, Erzsébet Nagy Szálloda
2017. január 2.a párjával járt itt
A fürdőszoba felszereltsége hiányos volt (piperetál). A fürdőszoba ajtón az egyik fogas hiányzott. A szaunában a meghirdetett 4 féle szaunából csak 2 működött. A merülő medence korlátja törött volt.
Kedves Vendégek!

Köszönjük szépen véleményét és ezuton reagálnék a fenti visszajelzésekre.
Fürdőszobában található bekészités: kozmetikai csomag, fürdősapka, cipőápoló, fogkefe, borotvakészlet, exkluziv testápoló és sampon, varrókészlet, tisztasági kendő, fogmosópohár, falra felszerelt krémszappan.
2017. január 11., Ignits Márta, igazgató
2016. március 16.barátokkal járt itt
A szálloda is, a környezet is, meg a kilátás is gyönyörű, kedves a fogadtatás és a személyzet, segítőkészek, mindenütt tisztaság van.Az étkezés, főleg a reggeli /pl.pékáru/ lehetne többféle. Igaz, hogy sütötték a pótlást, de várni kellett rá.
Kedves Vendégünk!

Köszönjük szépen a véleményét, a fejlesztendő javaslatot megfogadjuk és azon leszünk hogy legközelebbi látogatása alkalmából minden igényét maximálisan kielégítsük.

Üdvözlettel,
2016. január 3.barátokkal járt itt
Minden nagyon kiváló volt csak nagy problémát jelentett,hogy a régi épületből a wellness részlegbe a szabad levegőn a szállodából kilépve átmelegedve vagy fürdőruhában és köntösben vagy teljesen vissza öltözve lehetett közlekedni. Ez nagyon kellemetlen és főleg télen egészségtelen pedig az árkádos részt fűtött ízléses üveg folyosóval meg lehetett volna oldani az épület jellegét nem rontva.
Kedves Vendégünk,

Köszönjük szépen véleményét, a fejlesztendő javaslatokat megfogadtuk és remélem újra szállodánkban üdvözölhetjük Önöket!
2015. november 13.a párjával járt itt
Egy gyönyörű napsütéses, melengető őszi hétvégét töltöttünk el a szállodában párommal. Kicsit vágytunk a nyugalomra, hogy ne legyen tömeg, de arra azért nem számítottunk, hogy összesen nyolcan leszünk szállóvendégek. Végül is ez nem zavart minket, tényleg teljes nyugalomban töltöttük el azt a kis időt, ami az egyéjszakás pihenésbe belefért.
Kedves Vendégünk!

Köszönöm szépen az egész csapaton nevében a dicsérő szavakat, a fejlesztendő javaslatokat megfogadtuk és reméljük ujra nálunk üdvözölhetjük Önöket!
2015. augusztus 24.a párjával járt itt
"Svédasztal" címen nem értékelhető az étel ajánlat. KIStányérokat tettek fel, hogy nehogy túl sokat szedjünk egyszerre. Ilyet egy négycsillagos szállodában elfogadhatatlannak tartok. Egyetlen melegítő edényük volt, a lesütött húsok ott álltak hidegen. Köret nem volt, ami teljesen értelmezhetetlen, de még saláta sem, csak savanyúság.
2014. január 28.kollégákkal járt itt
Nem hittem, hogy mostanában az utazásaim során találok még négycsillagos hotelt, pláne nem Pakson. De találtam és Pakson. Bevallom féltem, hogy itt minden magától világít ;), de nem. A hotel ha jól értettem két részből állt egy Klasszicista és egy modern szárnyból, mi itt laktunk.
Kiváló 2024. március 25.a párjával járt itt
A város nyugodt, csendes. Van jó néhány érdekesség: Városi Múzeum (Deák ház), de különösen érdekes volt az Atomerőmű Múzeum. Az Erzsébet Nagyszálló megérdemli a négy csillagos besorolást, minden jó, vagy kiváló, az egyetlen ami gyenge az a WiFi. Rendezett a belső udvari és a pinceparkoló is.
Erzsébet Nagy Szálloda Paks a térképen
7030 PaksSzent István tér 2.
• fedett úszómedence • szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • masszázs • pezsgőfürdő • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• OTP SZÉP kártya • K&H SZÉP kártya
• Mélygarázs, őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• Zárt parkoló, őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya, 10 kg-ig: 8000 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • paleo étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • kávézó • bár • cukrászda