Pannonhalmi Lombkorona Tanösvény Pannonhalma

3,9
városi Tanösvény közül
Tanösvény
Pannonhalmi Lombkorona Tanösvény Pannonhalma
Pannonhalmi Lombkorona Tanösvény PannonhalmaPannonhalmi Lombkorona Tanösvény Pannonhalma

Pannonhalmi Lombkorona Tanösvény Pannonhalma bemutatkozása

A Győr közelében lévő Pannonhalmi Tájvédelmi Körzet védett természeti területén található lombkorona tanösvényt 2018-ban adták át, a Boldog Mór-kilátótól néhány lépés távolságra. A Pannonhalmi Bencés Főapátságot szomszédságában lévő ösvényen egy 80 méteres sétán élvezhetjük a magaslati levegőt, valamint a csodás kilátást.

Aura Hotel Balatonfüred - Last minute ajánlat
Last minute ajánlat
Aura Hotel Balatonfüred
Danubius Hotel Annabella Balatonfüred - Hajókázás a Balatonon
Hajókázás a Balatonon
2024.10.11-ig
Danubius Hotel Annabella Balatonfüred

Pannonhalmi Lombkorona Tanösvény Pannonhalma vélemények

Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 52 városban járt márFelfedező - 53 helyen első értékelőNépszerű író - 55 hasznos szavazat7 évnyi aktív tagság
Érdekes 2022. augusztus 30.a párjával járt itt
A kilátó alatt egy hal formájú lombséta tanösvény helyezkedik el. Erős acél oszlopokon nyugszik, az egész érdekes, itthon nemigen van hasonló a kilátás is szép róla, de tényleg csak pár lépés az egész.
Pannonhalmi Lombkorona Tanösvény Pannonhalma - EgyébPannonhalmi Lombkorona Tanösvény Pannonhalma - Egyéb
2082
Érdekes 2022. augusztus 3.a párjával járt itt
Az erdőkben, különösen a magas fákat is nevelő trópusi tájakon, érezhetően más-más világok élnek párhuzamosan egymás fölött a talajszinttől a lombkorona-szintig. A felső életet szinte sohasem láthatjuk, (Ahol például hárpiák vadásznak majmokra, és az alacsonyabb fák harcolnak a fényért a magasabbakkal. . .
Pannonhalmi Lombkorona Tanösvény Pannonhalma - EgyébPannonhalmi Lombkorona Tanösvény Pannonhalma - Külső képPannonhalmi Lombkorona Tanösvény Pannonhalma - Külső képPannonhalmi Lombkorona Tanösvény Pannonhalma - Külső képPannonhalmi Lombkorona Tanösvény Pannonhalma - Külső képPannonhalmi Lombkorona Tanösvény Pannonhalma - Külső képPannonhalmi Lombkorona Tanösvény Pannonhalma - Külső képPannonhalmi Lombkorona Tanösvény Pannonhalma - Külső képPannonhalmi Lombkorona Tanösvény Pannonhalma - EgyébPannonhalmi Lombkorona Tanösvény Pannonhalma - Külső kép
Az értékeléseket az Ittjártam.hu felhasználói írták, és nem feltétlenül tükrözik az Ittjártam.hu véleményét. Az átlag számításánál figyelembe vettünk 6 darab olyan értékelést is, melyet szöveg nélkül, csak pontozással adtak le partneroldalukon, a szallasvadasz.hu-n.