Hotel Villa Classica Pápa ★★★★

Szállások Pápa városában
Wellness csomagok Pápa városában

Hotel Villa Classica Pápa vélemények

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 3.
Mindenkinek jó szívvel tudom ajánlani ezt a hotelt, mert valóban kiemelkedő szolgáltatásokat nyújtott. A személyzet összes tagja igazán figyelmes volt. Az ételek nagyon finomak és változatosak. A szoba nagyon otthonos volt és szép. A szálloda által szervezett programok nagyon érdekesek voltak, és apró figyelmesség utánuk a forralt bor és a pogácsa.

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 3.
Általánosságban minden rendben volt, a reggelinél volt egy kis fennakadás az első napon, mert a teához a forró vizet a kávégépből kellett kicsöpögtetni, ezért aki kávét szeretett volna inni, ki kellett várnia azt az pár másodpercet, míg a forró víz lecsöpögött, ezáltal egy kis sor kígyózott a kávégép előtt. Ettől a kis "malőr"-től eltekintve semmi probléma nem volt.

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 11.
Nagyon sok helyen jártunk férjemmel magyarországi szállodákban. Pozitív tapasztalataink voltak már máshol is. Azonban ilyen helyen még nem voltunk, ahol a személyzet udvariassága, a kiváló konyha és a tisztaság mind maximális színvonalon jelen volt. Nagyon köszönjük!
2019. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. április 23.
A Szálloda a szobák, a kiszolgálás, mindennel meg voltunk elégedve,ide vissza fogunk menni. Kiemelt pozitívumok: a szobában be volt készítve Nescafé,tea vízmelegítővel, a kiránduláshoz külön kaptunk szendvicset és vizet.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 30.
3 nap 2 éjre szálltunk meg párommal. Pápa belvárosában (sétálóutcás övezet) található. Kb. 10 perces sétára van a fürdőtől. A pápai fürdőbe jegyet lehet venni a recepción is,ami jó dolog. A személyzet segítőkész volt mindenben. A szoba tágas volt, klímával felszerelve. Tiszta volt (ilyen tisztaságot semelyik általam látogatott szálláshelyen nem tapasztaltam).

2018. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 16.
2 éjszakát töltöttünk el a szállodába. Érkezésünkkor a recepción ugyanazon a foglalási áron felajánlottak magasabb komfort fokozatú szobákat aminek nagyon örültünk. A kapott szobák tágasak,kellemes illatúak, tiszták,szépen berendezettek voltak. Az ágyak kényelmesnek bizonyultak. A wellness részlegben kényelmesen elfértünk. Az ételek bőségesek és ízletesek voltak.

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 15.
Másodjára látogattuk meg a szállodát májusban, már elsőre is minden nagyon tetszett. 2 kutyával érkeztünk, minden rendben volt. A szobák tiszták, nagyon szépek, az ételek finomak, a személyzet nagyon kedves, mosolygós, segítőkész. Biztosan vissza fogunk még menni. Csak ajánlani tudom, nekünk minden szempontból megfelelt. Mindannyiunk élvezte az itt létet.
2018. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. január 21.
A félpanziós ellátás során feltálalt ételek nem túl széles spalettán mozogtak. Reggeli során biztosított kávé autómatából gyenge minőségű "porkávé" állt rendelkezésre. Szilveszteri éjszaka során éjfél után a pincérek eltűntek, szinte vadászni kellett rájuk, ami több, de inkább kevesebb sikerrel járt.

2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 11.
Már másodszor jártunk itt, csak jó élményeket szereztünk. A személyzet figyelmes, kedves. Minden igényt kielégítő szolgáltatások várják a pihenni vágyókat.

2017. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 3.
Jó programok, kényelmes elhelyezés, figyelmes kiszolgálás. A felújított Esterházy kastély meglátogatását mindenkinek ajánlom, és a szálloda által szervezett gannai és döbröntei kirándulás is nagyon jól sikerült.

Pápa
2 nap/1 éjszaka 14.400 - 20.000,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness-részleg és Safari klub használattal, kávé és tea bekészítéssel, kerékpárkölcsönzéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.06.30-ig
Pápa
2 nap/1 éjszaka 16.000,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg és Safari klub használattal, kávé és tea bekészítéssel, kerékpárkölcsönzéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.03.15-ig
Caesar Panzió
Pápa
3 nap/2 éjszaka 12.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, Wi-Fi internet elérehtőséggel
Érvényes: 2021.12.31-ig
Edvy Malom Fogadó és Barokk Udvarház
Pápa
3 nap/2 éjszaka 8.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2022.01.05-ig
Csóka Apartman
Pápa
4 nap/3 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, gyümölcskosár bekészítéssel, kerékpár használattal
Érvényes: 2021.12.31-ig
Toldi Panzió
3 nap/2 éjszaka 8.750,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, wellness használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.05.20. - 2021.05.24.
Szerencsemák Panzió
Kehidakustány
2 nap/1 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2022.03.07-ig
Lagúna Apartmanház
4 nap/3 éjszaka 4.995 - 5.250,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.04.01. - 2021.11.03.
Napsugár Kemping és Panzió
Fonyód
2 nap/1 éjszaka 14.375 - 17.250,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2022.03.07-ig
Két Korona Konferencia & Wellness Hotel
Balatonszárszó
4-6 éjszaka 19.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, játszókuckó használatával, parkolással
2021.07.09. - 2021.09.05.
Joó-tó Rönk-vendégház
Marcalgergelyi
3 nap/2 éjszaka 35.000 - 37.500,- Ft/fő/éj között: önellátással
Érvényes: 2021.12.29-ig
2021.12.22. - 2021.12.27.

Szállodák Pápa környékén
Holiday Hotel Csopak Csopak
Nyári pihenés Füreden (min. 2 éj)
2=3 feltöltődés Hévízen (min. 3 éj)
Balatoni nyaralás (min. 5 éj)

PápaX