Pápa és környéke

2024.12.29-ig
Hotel Villa Classica Pápa

miniHOTEL Pápa Pápa vélemények

Kiváló 2023. szeptember 22.barátokkal járt itt
Tágas, kényelmes, jól felszereltség szobák. Végre egy olyan hely, ahol gondoltak arra is, hogy strandolás után meg kell szárítani a vizes cuccokat. A nagy beépített teraszon a ruhaszárító ott várja, hogy kitegeress rá. A teraszra kikészített asztal és székek is nagyon tetszettek. Mindig ott reggeliztünk és vacsoráztunk kellemes beszélgetés mellett.
miniHOTEL Pápa Pápa - EgyébminiHOTEL Pápa Pápa - Egyéb
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 42 városban járt márNépszerű író - 52 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
2023. szeptember 11.a párjával járt itt
Nagyon örültem, mikor rátaláltam a neten erre a hotelre, hogy van egy szállás, ahonnan közvetlen átjárás van a Várkertfürdőbe. A hotel tulajdonképpen nem is külön hotel, gyakorlatilag a fürdő fejépületének első emeletén alakítottak ki pár szobát, ettől függetlenül ugyanolyan szép, mint bármelyik hotelszoba, ahol eddig voltunk.
Kiváló 2021. augusztus 17. járt itt
Friss, új épület még most járatódik be. A személyzet kedves, igyekvő. Minden nagyon tiszta, modern. Kényelem szempontjából eddigi tapasztalatunk alapján messze kimagasló ez a szállás. . A város zajától távol van de mégis gyorsan el lehet érni innen a belvárost. A fürdő esti zárórája után csend van a környéken, de nappal sem szűrődik be a szobába a fürdő zaja.