Erzsébet Park Hotel Parádfürdő ★★★

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő
Erzsébet Park Hotel ParádfürdőErzsébet Park Hotel Parádfürdő
Erzsébet Park Hotel ParádfürdőErzsébet Park Hotel Parádfürdő

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő bemutatkozása

A Mátrában, Parádfürdőn található a háromcsillagos Erzsébet Park Hotel, amely Budapesttől 110 kilométer távolságra helyezkedik el, félúton Gyöngyös és Eger között. Az erdei környezetben található hotel biztosítja a nyugalmas pihenést, kellemes klímája csendes relaxációt biztosít.

Az Erzsébet Park Hotel legnépszerűbb csomagjai

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő - Kedvezményes pihenés (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő - Nyugdíjas pihenés (min. 2 éj)
Nyugdíjas pihenés
2024.11.29-ig
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő - Kedvezményes pihenés (min. 5 éj)
Kedvezményes pihenés
2024.12.01-ig
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő - Pünkösd (min. 3 éj)
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - 2 éjszakás ajánlat félpanzióval
2 éjszakás ajánlat félpanzióval
2025.01.06-ig
Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő vélemények

Kiváló 2016. szeptember 19.barátokkal járt itt
A szálloda elhelyezkedése egy csodálatos helyen van, lenyűgöző a kilátás. A személyzet udvarias és figyelmes. Az étterem a sok vendég ellenére profi volt! Szívesen ajánlom mindenkinek! Kati
Kiváló 2016. szeptember 18.gyerekekkel járt itt
Három éjszakát töltöttünk az Erzsébet szárnyban gyermekeinkkel. Gyönyörű környezetben jól megközelíthető a szálloda. A szálloda és környéke nagyon rendezett és tiszta volt. Udvarias segítőkész a személyzet. Büfé reggeli és a büfévacsora nagyon választékos és ízletes volt, mindegyikünk megtalálta a neki megfelelő ételeket.
2016. szeptember 16.a párjával járt itt
Az elhelyezés igen csábítónak tűnt, csak sajnos nem volt erkély a szobához. Szeptember közepén az igen meleg időben a szoba hűtése lehetetlen volt.
A tisztaság kifogástalan volt, az étterem szintén. A választható ételek szerintem minden kényes igényt is kielégítettek az ízükkel együtt.
A külső és belső medencék hívogatóak voltak és kellemesek. A park nagyon szépen rendezett volt.
Feltétlen ajánlom másoknak is.
Kiváló 2016. szeptember 16.a párjával járt itt
Szép környezetben fekvő,erdő,tiszta levegő és nagyon udvarias kiszolgálást tapasztaltunk.Az ételek nagyon finomak,és bőséges volt a választék.Tiszta rendezett hely,a kikapcsolódáshoz teljessen megfelelő.Ismerőseimnek is ajánlom és visszatérő vendégek leszünk.
Köszönjük szépen a vendéglátást
Kiváló 2016. szeptember 13.a párjával járt itt
7 éjszaka voltunk a parádfürdői Erzsébet Park Hotel vendégei a Zsuzsanna szárnyban. A természet nyújtotta élménnyel igyekszik versenyezni a szálloda, melynek szobája tiszta és tágas volt. A személyzete is udvarias. Jó,hogy tájjellegű ételek is voltak,mert egyébként eléggé egyhangú volt a választék.
Átlagos 2016. szeptember 7. járt itt
Nagyon szép helyen lévő szálloda, nagyon egyhangú étkeztetéssel, gyakran szinte minden nap ugyanaz a reggeli és a vacsora . Nincsenek szezonális gyümölcsök feltéve, sajnos a cukrász megbetegedhetett mert a túrós gombóc és a túrós sütemény mindkét nap ízetlen és savanyú volt .
Kiváló 2016. szeptember 5.a párjával járt itt
Másodszor nyaraltam az Erzsébet Park Hotelban Parádfürdőn. Gyönyörű környezet, rendkívül bőséges és finom ételek, udvarias személyzet, kellemesen hangulat, tisztaság jellemzi. Mindenkinek tudom ajánlani, de főleg azoknak, akik nyugalomra, pihenésre vágynak. Biztos, hogy vissza fogok még ide jönni.
Kiváló 2016. szeptember 4.gyerekekkel járt itt
A szobával maximálisan elégedettek voltunk, kényelmesen elfértünk mind a négyen. Az ellátás félpanzió keretében bőséges, választékos. A személyzet udvarias, segítőkész.
Kiváló 2016. szeptember 3.gyerekekkel járt itt
Csodálatos helyen Parádon töltöttem 3 napot családommal. Minden szép és jó volt kivéve 2 dolgot. Az erzsébet szárnyba mentünk fürdeni az ajtó után rögtön lépcső ahol a bokám ki is ment a mai napig sebészetre járok vele. A másik < a szállodák 99 százalékában a távozás napján a fürdő még estig használható > ezt leszámítva csodálatos 3 nap volt. Ismerőseimnek nagy szeretettel ajánlom. Köszönettel ; Tabacsek Mihályné
Kiváló 2016. szeptember 1.a párjával járt itt
A párom és én már több éve járunk vissza erre a csodálatos helyre! Őszintén megmondom csak jókat tudok írni róluk! Nagyon szép hely,udvarias személyzet és nagyon finom ételek! Aki igazi kikapcsolódásra vágyik kerese fel ezt a helyet higgyék el megéri!!!
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő a térképen
3244 ParádfürdőKossuth L. u. 372.
2000
• fedett úszómedence • szabadtéri úszómedence • szauna • Fitnessz center • masszázs • pezsgőfürdő • szolárium • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • sóbarlang
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Sorompóval zárt parkoló, őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • étterem • kávézó • bár