Erzsébet Park Hotel Parádfürdő ★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Húsvét >>  |  Március 15. >>
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő
1. helyezett Parádfürdő

3244 Parádfürdő, Kossuth L. u. 372.

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő a térképen

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő értékelése:

1. helyezett a 6 parádfürdői szállás közül

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő - vélemények, kritkikák

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő vélemények

Értékelt: 2013. október 14.
Jól éreztük itt magunkat! Visszamennék bármikor! Rend és tisztaság volt mindenütt! Figyelmesek voltak az alkalmazottak. Az éttermi kiszolgálás jó!az ételek ízletesek, finomak. Számunkra minden a legmegfelelőbb volt. Bárkinek tudom ajánlani ezt a hotelt. Nem fog csalódni benne. A környezet is kiváló!

2013. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. október 14.
Csodálatos környezet,kiváló szolgáltatások,közvetlen személyzet,finom ételek,igazi kikapcsolódásra alkalmas hely:)Nagyokat lehet kirándulni. Csodálatos hintó és lovaskocsi múzeum is található itt,mellette lovarda,ahol lovagolni is lehet. A hotel gyógyvize jó hatással volt az ízületi betegségeimre és az éttermekben ízletesen főznek.

2013. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. október 14.
Egy hétvégét töltöttünk itt szerencsére az időjárás is igazodott a szálláshoz! Szuper volt minden! Köszönjük a szálloda személyzetének, hogy emlékezetessé tette a párom születés napját! ! ! Elmentünk gyalog a szállástól az Ilona vízesésig amely a csodálatos időben kellemes élményt nyújtott! Persze nem tudtuk eldönteni, hogy a prospektusba írt 8km-nek vagy a jelző tábla szerinti 4,2km-nek higgyünk e!
2013. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. október 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ez év februárban már voltunk üdülni az unokákkal a hotelben. Nagyon jóléreztük magunkat. Személyzet rendkívül kedves. A hotel felszereltsége maximális. Minden korosztály részére van kellemes időtöltési lehetőség. Külső parkrész is a kényelmet szolgálja. Ismerősöknek már ajánlottam hotelt pihenésre. A hotelon kívüli hegyi környezet, jó levegő, csend, nagymértékben ad felüdülést.

2013. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. október 12.
Szép hely és környezet. A szállodához tartozó Őspark megér egy sétát. Program lehetőségből nagy a választék, aki csak pihenni akar, itt megteheti. Wellness részleg jól felszerelt, sajna csak este 9-ig van nyitva. Színvonalas ellátás, bőséges reggeli és vacsora. Szoba tiszta, jól felszerelt. Mindenkinek ajánlom.
2013. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. október 12.
Nagyon tetszettek a Wellness részlegek! Az étkezés csillagos ötös! A szobában néhol mállott a vakolat és volt némi morzsa az éjjeliszekrényen, de ettől eltekintve tisztaság volt, illetve eléggé behallatszott az utca és a folyosó zaj, de ez igazából a szoba elhelyezkedése miatt volt (utcafronti volt a szoba és a wellness felé mindenkinek arra kellett menni)
AZ ár/érték arány tekintetében teljesen rendben volt és nagyon jól éreztük magunkat!

2013. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. október 11.
2012. 08. hónapban három éjszakás nyaraláson vettünk részt a sógornőmmel és három unokával,akik a mai napig emlegetik hogy milyen jól érezték magukat. Külön élmény volt számukra az Erzsébet szárnyon a családi szobánk a galériával,a szobát átívelő fahíddal,amit parancsnoki hídnak neveztek el.

2013. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. október 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
Júniusban 5 napig voltam a párommal és három gyermekemmel itt. Annyira jól érezték magukat a Hotelben, hogy alig tudtam őket pár óra a környékre kirángatni. A szoba teljesen rendben volt, kényelmesen elfértünk. Teljes ellátást kaptunk, amiben semmi kifogásolni valót nem találtunk. Az ételek finomak és bőségesek voltak. A felszolgálók figyelmesek, kedvesek voltak.

2012. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. október 9.
Az egyetlen hely, ahova visszakívánkoztam eddigi nyaralásaink után. Aki a nyaralók nyüzsgése helyett egy meghitt, kellemes helyet szeretne, azt javaslom, válassza Őket. Remek helyen fekszik a szálloda! Az ételek választéka több, mint sok, ennek minősége kifogástalan. A wellness részleg változatos, nem lehet megunni, a szoba árában foglalt törölköző és köntös biztosítása számomra plusz pont.

2012. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2013. október 8.
Immár másodszor jártunk ebben a szép környezetű hotelban,ami kellemes kikapcsolódást nyújtott az egész családnak. Az ételek fantasztikusan finomak,felérnek egy 4 csillagos hotel kínalatával. Még biztosan eljövünk ide. :)A Wellness részleg kimondottan jó,lehet miből válogatni. A személyzet kedves,figyelmes,segítőkész,nem lehet rossz véleményt mondani róluk.

Parádfürdő
3 nap/2 éjszaka 9.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, segway utalvánnyal, vezetett túrával, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.11.30. - 2018.02.28.
Parádfürdő
2-6 éjszaka 9.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, élőzenével, kerékpár használattal, Mátrasegway utalvánnyal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.03.01. - 2018.06.15.
Parádfürdő
4 nap/3 éjszaka 14.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, élőzenés esttel, programokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.03.15. - 2018.03.18.
Invest Vendégház
3 nap/2 éjszaka 7.650,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, 1 alkalommal romantikus vacsorával, bor bekészítéssel, wellness belépővel, parkolással
2016.01.02. - 2018.12.15.
Hajnal Hotel
Mezőkövesd
3 nap/2 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, lúgosított egészségvíz fogyasztással, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.01.02. - 2018.05.31.
Hotel Korona Wellness, Rendezvény & Borhotel Eger
3 nap/2 éjszaka 21.150,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, meglepetés bekészítéssel, wellness-részleg használattal, tárlatvezetés borkóstolóval, múzeum-belépővel, internet elérhetőséggel
2017.01.03. - 2019.01.31.
Park Hotel Minaret
5 nap/4 éjszaka 8.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, internet elérhetőséggel
2017.09.27. - 2018.12.14.
Kastélyhotel Sasvár
Parádsasvár
3 nap/2 éjszaka 13.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, sportolási és játéklehetőségekkel, kilátó látogatással, internet elérhetőséggel
2017.12.01. - 2018.03.01.
Szalajka Fogadó
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 5.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázzsal, wellness-részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.01.01. - 2018.06.30.
Hunguest Hotel Flóra
3 nap/2 éjszaka 12.700,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, ingyenes átjárással a városi strandra és élményfürdőbe
2017.04.02. - 2019.03.31.
Hotel Narád & Park
Mátraszentimre
3 nap/2 éjszaka 15.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázskuponnal, kedvezményekkel, parkolással
2018.01.02. - 2018.05.31.
2018.03.15. - 2018.03.18.

Szállodák Parádfürdő környékén
Szent István Hotel Eger
Kilátó Vendégház és Étterem Galyatető
A Kilátó Vendégház és Étterem a Mátra szívében, Galyatetőn várja vendégeit egyedülálló,...
Hunguest Grand Hotel Galya Galyatető
Magyarország legmagasabban fekvő szállodája, a XX. század tradícióit megőrző, de...
Téli wellness (min. 2 éj)
Húsvét (min. 2 éj)
Havasi téli álom (min. 2 éj)

ParádfürdőX