Erzsébet Park Hotel Parádfürdő ★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Nyaralás >>  |  2-3 éjszaka >>  |  Wellness >>  |  Nyugdíjasoknak >>
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő
1. helyezett Parádfürdő

3244 Parádfürdő, Kossuth L. u. 372.

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő a térképen

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő értékelése:

1. helyezett a 6 parádfürdői szállás közül

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő - vélemények, kritkikák

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő vélemények

2013. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. június 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon kellemesen éreztük magunkat. A gyerekeknek tetszett a kültéri medence, a szoba, az ételek. Kedves volt a személyzet, segítőkészek a recepciósok. Amit hiányoltam, a hajszárító, és a tv csatornák és a vastag paplan párna, különösen ebben a melegben. . Sajnos a szobánk a gépház felett volt, ami zavarta az éjszakai alvást.

2013. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. június 13. - 2 látogató hasznosnak vélte
A Park Hotelban pár napot töltöttünk kettesben. A szálloda tiszta, a személyzet barátságos. Nagyon praktikus a belső folyosó, ahol a welness részleget meg lehet közelíteni. Kifogásolható, hogy az 1. emeletre feljön az ételszag. Svédasztalos, és a-la-carte étkezési lehetőség van. Az ételek ízletesek. Szórakozási lehetőség nincs. Kirándulni, sétálgatni viszont lehet.

papua TOP szállásértékelő
papua TOP fotófeltöltő
2012. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. június 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
Elég sokat utaztunk, míg odaértünk, de már az út is tele volt látnivalókkal, természeti szépségekkel. A szálloda szép környezetben fekszik, praktikusan oldották meg a bővítést, jónak tartottuk, hogy belső folyosókon keresztül lehetett minden lényeges részét megközelíteni.

2012. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. június 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Már második alkalommal töltöttünk itt pár napot a párommal. A legelső alkalommal annyira elvarázsolt a hely szépsége, hogy mindenképpen szerettem volna ide visszajönni. A szoba az új Zsuzsanna szárnyban helyezkedett el, erkély is tartozott hozzá. A kilátás szép volt, a szoba tiszta, nem luxus bútorokkal volt berendezve, de a szemnek kellemes látványt nyújtott.
2013. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. június 1.
A reggelik nem voltak elég változatosak,péksütemény alig volt. A vacsorák és az ételek összeségében finoman voltak el készítve. A szauna törölközőt csak a Zsuzsanna szárnyban lehetett igényelni,és ott is kellett leadni. Ez egy kicsit kényelémetlen volt. A levegő,az elhelyezkedése a Hotelnek gyönyörű. A környék is nagyon szép volt.

2012. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. május 22.
Az Erzsébet park hotelben eltöltött időt nagyon élveztük.Az idő nagyon szép volt míg ott tartozkodtunk.Igaz mi ősszel voltunk de így is gyönyörű volt a hotel parkja és a környező terület. A szabad téri medencét már nem lehetett használni, de a fedett medencék is elegendőnek bizonyultak.Az étteremben a recepción és a bárokban is figyelmesek voltak.

2012. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. május 18.
Nagyon meg voltunk elégedve mindennel. Fantasztikusan elkészített vadételeket ettünk és jól szórakoztunk. A környezet gyönyörű,még kirándultunk is. Szívesen mennék máskor is. Kerékpárt béreltünk és bejártuk a környéket. Többször is teniszeztünk, esténként jót biliárdoztunk, miközben koktélokat fogyasztottunk. A VÁSÁRBA IS KI LÁTOGATTUNK.
Értékelt: 2013. május 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon meg voltunk elégedve ezzel a csomagajánlattal.Kedvező volt az ár,és a szolgáltatás mennyisége minősége megfelelő.A félpanziós ellátás bőséges és nagyon ízletes volt.A személyzet udvarias és készséges.A környezet gyönyörű pihenésre kiválló.Szívesen mennénk máskor is ilyen kedvező ajánlattal vissza.
2013. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. május 11.
A férjemmel egy hetet töltöttünk az Erzsébet Park Hotelben. A szálloda gyönyörű környezetben helyezkedik el. A természet kedvelői ettől szebbet keresve sem találnának,aki pedig a vizet szereti jobban azok számára a kinti és benti medencék nyújtják az élményt. Mindenki nagyon kedves,mosolygós. Az étkezés kifogástalan,a svédasztalról válogathattunk ízlésünk szerint a sok finomságból.

2013. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. május 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
A lányommal töltöttünk el egy hosszú hétvégét. Tökéletesen meg voltunk elégedves minsennel. A személyzet rendkívűl kedves, az ételek minősége és mennyisége kiváló, és a tisztaságra sem lehet semmi rosszat mondani. Meleg szívvel ajánlom mindenkinek, legyen az kisgyermekes család, házaspár, egyedülálló stb. Mindenki csak jól érezheti magát ebben a szállodában.

Parádfürdő
3 nap/2 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness részleg és fitnesz terem használattal, Mátrasegway ajándékutalvánnyal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.09.01. - 2017.11.30.
Parádfürdő
2-5 éjszaka 12.500 Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, kerékpár használattal, meglepetés programokkal, Mátrasegway utalvánnyal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.06.15. - 2017.09.01.
Hunguest Hotel Palota
Lillafüred
3 nap/2 éjszaka 16.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.10.23. - 2018.04.01.
Park Hotel Táltos
Felsőtárkány
4 nap/3 éjszaka 5.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, sportprogramokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.09.01. - 2017.12.23.
Residence Ózon Konferencia & Wellness Hotel
Mátraháza
Akár 1 éjszaka 21.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, segway kuponnal, változatos programokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.06.01. - 2017.08.31.
Hotel Narád & Park
Mátraszentimre
3 nap/2 éjszaka 12.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, mozi délutánnal, animációs programokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.09.01. - 2017.12.23.
Invest Apartmanok
3 nap/2 éjszaka 7.150,- Ft/fő/éj ártól: önellátással vagy reggelis ellátással, romantikus vacsorával, bor bekészítéssel, egy alkalommal wellness részleg használattal, parkolással
2017.07.01. - 2017.08.30.
Hegyi Panzió
Szilvásvárad
4 nap/3 éjszaka 5.500,- Ft/fő/éj ártól: szállás önellátással vagy reggelis ellátással
2017.07.01. - 2017.08.31.
Teleki-Degenfeld Kastélyszálló
Szirák
3 nap/2 éjszaka 22.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, teázással, wellness részleg használattal, masszázzsal, sportolási lehetőségekkel, gyerekjátszóval, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.01. - 2017.12.28.
Zsóry Hotel Fit
Mezőkövesd
3 nap/2 éjszaka 10.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, játékterem használattal, parkolással
2017.01.10. - 2017.12.23.
Thermál Park Hotel
Egerszalók
5 nap/4 éjszaka 9.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, barlanglakás-belépővel, masszázzsal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.02. - 2017.12.23.
Parádfürdő
2-4 éjszaka 8.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlő üveg gyógyvízzel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, ajándékutalvánnyal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.09.01. - 2017.12.22.

Szállodák Parádfürdő környékén
Hajnal Hotel Mezőkövesd
Bükkalja és a Hortobágy találkozási pontjában fekszik Mezőkövesd, Zsóry-fürdő; e...
Hotel Villa Völgy Eger
Hotel Narád & Park Mátraszentimre
A négycsillagos Hotel Narád & Park Mátraszentimre központjától 350 méterre helyezkedik el. Az...
Hajnali élmény (min. 2 éj)
Felhőtlen nyár (min. 2 éj)
Kíváncsi Kópék Kalandozása a Mátrában (min. 2 éj)

ParádfürdőX