Erzsébet Park Hotel Parádfürdő ★★★

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő
Erzsébet Park Hotel ParádfürdőErzsébet Park Hotel Parádfürdő
Erzsébet Park Hotel ParádfürdőErzsébet Park Hotel Parádfürdő

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő bemutatkozása

A Mátrában, Parádfürdőn található a háromcsillagos Erzsébet Park Hotel, amely Budapesttől 110 kilométer távolságra helyezkedik el, félúton Gyöngyös és Eger között. Az erdei környezetben található hotel biztosítja a nyugalmas pihenést, kellemes klímája csendes relaxációt biztosít.

Az Erzsébet Park Hotel legnépszerűbb csomagjai

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő - Kedvezményes pihenés (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő - Nyugdíjas pihenés (min. 2 éj)
Nyugdíjas pihenés
2024.12.06-ig
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő - Kedvezményes pihenés (min. 5 éj)
Kedvezményes pihenés
2024.12.01-ig
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő - Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Pelion tavaszi hétköznapi akció
Pelion tavaszi hétköznapi akció
2024.06.13-ig
Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló
Hotel Kapitány Sümeg - Kedvezményes ajánlat
Kedvezményes ajánlat
2024.06.21-ig
Hotel Kapitány Sümeg

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő vélemények

Átlagos 2013. június 3.a párjával járt itt
Már második alkalommal töltöttünk itt pár napot a párommal. A legelső alkalommal annyira elvarázsolt a hely szépsége, hogy mindenképpen szerettem volna ide visszajönni. A szoba az új Zsuzsanna szárnyban helyezkedett el, erkély is tartozott hozzá. A kilátás szép volt, a szoba tiszta, nem luxus bútorokkal volt berendezve, de a szemnek kellemes látványt nyújtott.
2013. június 1.a párjával járt itt
A reggelik nem voltak elég változatosak,péksütemény alig volt. A vacsorák és az ételek összeségében finoman voltak el készítve. A szauna törölközőt csak a Zsuzsanna szárnyban lehetett igényelni,és ott is kellett leadni. Ez egy kicsit kényelémetlen volt. A levegő,az elhelyezkedése a Hotelnek gyönyörű. A környék is nagyon szép volt.
2013. május 22.gyerekekkel járt itt
Az Erzsébet park hotelben eltöltött időt nagyon élveztük. Az idő nagyon szép volt míg ott tartozkodtunk. Igaz mi ősszel voltunk de így is gyönyörű volt a hotel parkja és a környező terület. A szabad téri medencét már nem lehetett használni, de a fedett medencék is elegendőnek bizonyultak. Az étteremben a recepción és a bárokban is figyelmesek voltak.
Kiváló 2013. május 18.gyerekekkel járt itt
Nagyon meg voltunk elégedve mindennel. Fantasztikusan elkészített vadételeket ettünk és jól szórakoztunk. A környezet gyönyörű,még kirándultunk is. Szívesen mennék máskor is. Kerékpárt béreltünk és bejártuk a környéket. Többször is teniszeztünk, esténként jót biliárdoztunk, miközben koktélokat fogyasztottunk. A VÁSÁRBA IS KI LÁTOGATTUNK. Jól éreztük magunkat.
Kiváló 2013. május 13.a párjával járt itt
Nagyon meg voltunk elégedve ezzel a csomagajánlattal.Kedvező volt az ár,és a szolgáltatás mennyisége minősége megfelelő.A félpanziós ellátás bőséges és nagyon ízletes volt.A személyzet udvarias és készséges.A környezet gyönyörű pihenésre kiválló.Szívesen mennénk máskor is ilyen kedvező ajánlattal vissza.
Kiváló 2013. május 11.a párjával járt itt
A férjemmel egy hetet töltöttünk az Erzsébet Park Hotelben. A szálloda gyönyörű környezetben helyezkedik el. A természet kedvelői ettől szebbet keresve sem találnának,aki pedig a vizet szereti jobban azok számára a kinti és benti medencék nyújtják az élményt. Mindenki nagyon kedves,mosolygós.
Kiváló 2013. május 6.gyerekekkel járt itt
A lányommal töltöttünk el egy hosszú hétvégét. Tökéletesen meg voltunk elégedves minsennel. A személyzet rendkívűl kedves, az ételek minősége és mennyisége kiváló, és a tisztaságra sem lehet semmi rosszat mondani. Meleg szívvel ajánlom mindenkinek, legyen az kisgyermekes család, házaspár, egyedülálló stb. Mindenki csak jól érezheti magát ebben a szállodában. Köszönjük!
Kiváló 2013. április 30.családjával járt itt
Nagyon gyönyörű helyen és környezetben van az Erzsébet Park Hotel! Csodálatos napokat töltöttünk ott a családdal! :) Nagyon szép, tiszta voltak a medencék is és hál Istennek nagyon jó időt fogtunk ki,nagyon kellemes volt! Sokat pihentünk, fürödtünk, ettünk! Igazi kényelem volt! Tisztaság,kedvesség fogadott bennünket!
Kiváló 2013. április 29.a párjával járt itt
Párommal márciusban voltunk egy hétvégén az Erzsébet Park Hotelben. Összességében nagyon tetszett az ott eltöltött idő, de szeretnék leírni pár észrevételt:

Érkezésünkkor a recepciós hölgy kedvesen fogadott bennünket, de rögtön a kezünkbe nyomta a bejelentkező lapokat, nevünket se kérdezte,ez picit fura volt, de hát ahány ház, annyi szokás.
Kiváló 2013. április 28.barátokkal járt itt
Baráti társasággal késő ősszel voltunk, egy rövid hétvégére ebben a szállóban. Személyzet kedves, udvarias szolgálatkész volt. Szobánk kényelmes,tiszta volt. Az étteremben az ételek finomak és bőséges volt. A kiszolgálás nagyon udvarias volt. Nagy élvezettel vettük igénybe a bowlingpályát.
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő a térképen
3244 ParádfürdőKossuth L. u. 372.
2000
• fedett úszómedence • szabadtéri úszómedence • szauna • Fitnessz center • masszázs • pezsgőfürdő • szolárium • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • sóbarlang
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Sorompóval zárt parkoló, őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • étterem • kávézó • bár
Wellness Hotel Szindbád