Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár ★★★★

4,9
a 17 parádsasvári szállás közül
Négy csillagos szálloda, Borhotel, borpanzió, borkúria, stb...
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár
Kastélyhotel Sasvár ParádsasvárKastélyhotel Sasvár Parádsasvár
Kastélyhotel Sasvár ParádsasvárKastélyhotel Sasvár Parádsasvár

Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár bemutatkozása

Elegancia, kényelem, élmények várják a vendégeket Magyarország egyik legszebb vidékén, a Mátra domborulatai között megbújó ékszerdobozban, Parádsasváron, Magyarország első ötcsillagos kastélyszállójában, a Kastélyhotel Sasvárban.

A Kastélyhotel Sasvár legnépszerűbb csomagjai

Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár - Tavaszi Pihenés előfoglalási kedvezménnyel (min. 2 éj)
Tavaszi Pihenés előfoglalási kedvezménnyel
2024.06.20-ig
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár - Kastélyélmények 3 éjszakától kedvezménnyel
Kastélyélmények 3 éjszakától kedvezménnyel
2025.01.05-ig
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Pelion tavaszi hétköznapi akció
Pelion tavaszi hétköznapi akció
2024.06.13-ig
Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló

Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár vélemények

2015. március 29.a párjával járt itt
Ha a teljességét nézzük, egy igen különleges, és egyedi hely, és környezet, de néhány része nagyon lerontja az összképét. A fogadtatás kedves, és vendégszerető volt. Lenyűgözött minket a hely szépsége, és egyedisége. A szobáról is az első benyomás jó volt. Sajnos nagyon befűtöttek az egész épületben, mindenhol állott, nyomasztó meleg levegő volt.
Átlagos 2015. január 5.barátokkal járt itt
Gyönyörű épület, fantasztikus munkát végeztek a felújításkor. Érdemes megnézni a recepción a fotóalbumot, milyen szörnyű állapotban vették meg a kastélyt a mostani tulajdonosok. A személyzet kedves, figyelmes, bár néha tájékozatlan. A svédasztalos vacsora finom és változatos, bár aznap, amikor a séf nem volt ott, kicsit esett a színvonal.
Szörnyű 2014. december 29.a párjával járt itt
Ha tervezi hogy ide megy felejtse el hacsak nem akar rengeteg pénzt kidobni egy osztályon aluli helyért. Koszos, lerobbant hely. Az ételeket bármelyik 3 csillagos hotelben megkapom, semmi extra. A wellnessben 5 percet voltunk és menekültünk, kicsi, koszos, büdös, vízköves, fekete penész mindenhol, esik szét az egész, takarítót 1 éve nem látott szerintem.
Gyenge 2014. december 8.a párjával járt itt
A hotel honlapján lévő fényképek nem fedik a valóságot, valószínűleg nyitáskor készülhettek, azóta lelakott a hely. A szobában reped a fal, centi por a lámpákon. A fürdőszobában PENÉSZES a fúga, a függöny! ! Letört zuhanytartó, kontár módon javított dolgok (törölköző tartó).
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár - SzobákKastélyhotel Sasvár Parádsasvár - EgyébKastélyhotel Sasvár Parádsasvár - EgyébKastélyhotel Sasvár Parádsasvár - EgyébKastélyhotel Sasvár Parádsasvár - EgyébKastélyhotel Sasvár Parádsasvár - Egyéb
Gyenge 2014. november 29.a párjával járt itt
Két éjszakát töltöttünk el a feleségemmel itt. Nekünk nem igazán jött be ez a hely mert nem nagyon szeretjük a giccset! A képek nem tudom mikor készülhettek,mert nem fedik a valóságot! Sokkal jobban le van lakva mint a képeken! Ráférne egy felújítás az biztos! Inkább egy szellem kastélyra emlékeztetett,nem hotelre.
2014. július 21.a párjával járt itt
Születésnapom alkalmából töltöttünk itt párommal egy hétvégét. Nagyon szép környezetben található a kastélyhotel. A személyzet kiváló, kedves és figyelmes volt. Az ételek nagyon finomak voltak, nagyon rég jártam olyan helyen, ahol különleges és jól eltalált ízekkel találkozhattam.
Kiváló 2014. június 24.gyerekekkel járt itt
Üdvözlet! Én a családommal voltam május közepén a Kastélyhotelbe, amikor megérkeztünk a látvány lenyügözött, csodálatos helyen van a kastély is gyönyörű. Az ott tartozkodásunk idején csupa jó dolog történt: az étteremben a gyerekek nem mindig úgy viselkednek ahogy a szülők szeretnék de volt ott "egy" nagyon kedves "bácsi" aki teljesen elbűvölte a gyerekeket, a bűvészmutatványaival.
Kiváló 2014. június 18.a párjával járt itt
A község legjobb helyén fekszik a Kastély! Lehetőségem volt 3 napot eltölteni ezen a csodás helyen! A kastély gyönyörű állapotban várja az oda látogatókat, a berendezés korhű, az ellátás remek, a szakács kitűnő, mert az ételek fenomenálisak voltak! A szolgáltatás véleményem szerint nagyon megállja a helyét minden tekintetben!
Kiváló 2014. június 17.a párjával járt itt
Mi egy éve voltunk a párommal itt,mi nagyon elégedettek voltunk,a kiszolgálás figyelmes volt a szoba tiszta és korhű. Kevés helyen van bowling pálya,ezért külön öröm volt számunkra,hogy itt játszhattunk. Több helyen van kihelyezett bárpult,ami növelte az ember kényelem érzetét. A környezet pihentető. Mindenképpen visszamennénk máskor is,elégedettek voltunk.
2014. április 24.kollégákkal járt itt
Nem kimondottan kedvelem a kastélyszállókat ha van más lehetőség akkor inkább azzal élek, de most nem volt, így marat ez a szálloda és nem bántuk meg. Az enteriőr magával ragadó tisztaság és főúri kényelem körös-körül. A szoba lenyűgöző, tapéta és padlószőnyeg, kép a falon, hangulatos és otthonos, az lcd-tv sem hiányzott.
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár a térképen
3242 ParádsasvárKossuth u. 1.
• fedett úszómedence • szabadtéri úszómedence • szauna • Fitnessz center • masszázs • pedikűr • pezsgőfürdő • szolárium • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • Kneipp taposómedence • sóbarlang • aromakabin • napozóterasz • szénaszauna
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Zárt parkoló, kamerával felügyelt: 1500 Forint / éj (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya, 10 kg-ig: 10000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • medence bár • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • paleo étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • söröző • kávézó • bár
Wellness Hotel Szindbád