Csibe Cukrászda - Baross Gábor utca Pásztó

4,3
a 4 pásztói étterem közül
cukrászda
Csibe Cukrászda - Baross Gábor utca Pásztó
Csibe Cukrászda - Baross Gábor utca PásztóCsibe Cukrászda - Baross Gábor utca Pásztó

Hotel Narád Park Mátraszentimre - Senior pihenés
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő

Csibe Cukrászda - Baross Gábor utca Pásztó vélemények

Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
2024. március 27.barátokkal járt itt
Volt főnökömmel, - egyik barátommal - beszéltünk meg találkozót Pásztón, mert kb. fél éve nem találkoztunk. Én találtam ki neki ezt a nevet, mert olyan lelkesen mesélte régi, csajozós történeteit, mint az Öreg mesélt Vuknak a kajájukról. Igen meglepődtem, hogy kora délelőtt ellenére milyen sokan vannak. De jó híre van a Csibének.
2055
2021. szeptember 29.egyedül járt itt
A két Csibe Cukrászda Pásztón nem azonos, a tulajdonos ugyanaz volt, de az egyik a belvárosban volt, a másik most is megvan az országútról bevezető út mentén. A Cukrászdát ábrázoló kép ehhez az egységhez tartozik, a másikhoz nem. A másik amúgy a COVID miatt be is zárt.
Csibe Cukrászda - Baross Gábor utca Pásztó - Külső képCsibe Cukrászda - Baross Gábor utca Pásztó - BelsőCsibe Cukrászda - Baross Gábor utca Pásztó - Étel/italCsibe Cukrászda - Baross Gábor utca Pásztó - Étel/italCsibe Cukrászda - Baross Gábor utca Pásztó - BelsőCsibe Cukrászda - Baross Gábor utca Pásztó - Étel/italCsibe Cukrászda - Baross Gábor utca Pásztó - Étel/italCsibe Cukrászda - Baross Gábor utca Pásztó - Étel/ital
2018. november 24.barátokkal járt itt
Tágas tér, bár a berendezés és a világítás túl modern, és stílustalan. Bár vannak,akiknek tetszik. Tetszett a cukrászda alapítóinak fotója a falon.
A sütemények jó minőségűek, de a környék színvonalához, a település idegenforgalmi értékéhez mérve túl drága.
Nem ártana árnyékot adó lomb a teraszhoz, mert nyáron túl meleg.
A kiszolgálás jó, a mosdó megfelelő.
Kiváló 2018. november 21.gyerekekkel járt itt
Nem vagyok oda a süteményekért, de ez egy jó cukrászda, voltunk itt már máskor is. E hangulatos és tiszta helyen gördítettem le az italomat, viszont kisfiam nem bírt a sütijével. . . Rám hárult hát a feladat, hogy elpusztítsam a maradékot, ami sikerült. Lúdláb volt az áldozat, ami meglepően finom volt.
Kiváló 2018. október 23.gyerekekkel járt itt
A nejem unszolására mentünk el sütizni, mivel sok jót hallottunk róla. Először a kisebbik Csibe cukrászdához mentünk, de az zárva volt. A helyiek elmondása szerint a Baross Gábor utcában is van egy Csibe cukrászda nézzük meg azt. Első ránézésre azt hittük, hogy egy étterem. Ahogy bementünk láttuk meg a hatalmas hűtőpultot és a rengeteg süteményt.
Csibe Cukrászda - Baross Gábor utca Pásztó - Külső kép