Csibe Cukrászda - Baross Gábor utca Pásztó

3060 Pásztó, Baross Gábor u. 35.

Csibe Cukrászda - Baross Gábor utca Pásztó a térképen

Szállások Pásztó városában
Wellness csomagok Pásztó városában

Csibe Cukrászda - Baross Gábor utca Pásztó vélemények

2018. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. november 24.
Tágas tér, bár a berendezés és a világítás túl modern, és stílustalan. Bár vannak,akiknek tetszik. Tetszett a cukrászda alapítóinak fotója a falon. A sütemények jó minőségűek, de a környék színvonalához, a település idegenforgalmi értékéhez mérve túl drága. Nem ártana árnyékot adó lomb a teraszhoz, mert nyáron túl meleg. A kiszolgálás jó, a mosdó megfelelő.
Salgótarján

2018. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. november 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nem vagyok oda a süteményekért, de ez egy jó cukrászda, voltunk itt már máskor is. E hangulatos és tiszta helyen gördítettem le az italomat, viszont kisfiam nem bírt a sütijével. . . Rám hárult hát a feladat, hogy elpusztítsam a maradékot, ami sikerült. Lúdláb volt az áldozat, ami meglepően finom volt. Kedvesem és anyukám is elégedett volt mindennel.

2018. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. október 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
A nejem unszolására mentünk el sütizni, mivel sok jót hallottunk róla. Először a kisebbik Csibe cukrászdához mentünk, de az zárva volt. A helyiek elmondása szerint a Baross Gábor utcában is van egy Csibe cukrászda nézzük meg azt. Első ránézésre azt hittük, hogy egy étterem. Ahogy bementünk láttuk meg a hatalmas hűtőpultot és a rengeteg süteményt.

Legnépszerűbb csomagok Pásztón és környékén
Tavi Panzió
Veresegyház
2 nap/1 éjszaka 7.250 - 9.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.04.04. - 2020.12.23.
Vácz Hotel
2 nap/1 éjszaka 13.450 - 15.450,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.06.02. - 2020.12.31.
Residence Ózon Konferencia & Wellness Hotel
Mátraháza
2 nap/1 éjszaka 19.432 - 35.376,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, köszöntőitallal, fürdőköpeny bekészítéssel, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, parkolással
2018.04.17. - 2021.06.30.

Szállodák Pásztó környékén
Libra Hotel Pásztó
Tó Wellness Hotel Pásztó
Húsvéti hosszú pihenés (min. 3 éj)
Kedvezményes pihenés min. 2 éjszaka félpanzióval
Nyugdíjas akció (min. 3 éj)

Csibe Cukrászda - Baross Gábor utca PásztóX