4,4
a 164 pécsi étterem közül
étterem
Aranykacsa Étterem - Dakk Club PécsAranykacsa Étterem - Dakk Club Pécs

Aranykacsa Étterem - Dakk Club Pécs bemutatkozása

Helyi alapanyagokból, modern technológiával a minőségi gasztronómia és borkultúra jegyében barátságos környezetben várjuk vendégeinket. A borkóstoló programokra a Vináriumban, hétköznapi borozásra, sörözésre, étkezésre a "Tüke" terembe, családi és protokolláris étkezésekre a Zsolnay terembe, esküvői vacsorára, bankettre, születésnapi partira az emeleti Dakk terembe és kerthelyiségbe várjuk Vendégeinket.

Hotel Sopianae Pécs - 5. éjszaka ingyen
2024.06.15-ig
Thermal Panzió Igal

Aranykacsa Étterem - Dakk Club Pécs vélemények

Kiváló 2014. június 5.családjával járt itt
A családdal voltunk vacsorázni. Mindenki elégedett volt az ételek minőségével, mennyiségével. A kiszolgálás gyors és udvarias volt. Mentás zöldborsókrémlevest, sertésbordát pirított kacsamájjal, és narancsos tiramisut ettem. Nagyon finom és bőséges volt minden. A többiek étele is kifogástalan volt. Az árak nagyon kedvezőek. Ajánlom másnak is az éttermet!
Gyenge 2013. október 9. járt itt
Kívülről elegáns, szép hely. Belül úgy szintén kellemes környezet, modern zene a tvből. A kiszolgálás lassú, annak ellenére, hogy egyedüli vendégek voltunk. Több mint fél órát vártunk a fő ételre, amit ezek után istenien finomnak képzeltem, de csalódtam. Nem vagyok válogatós, fél óra várakozás után főleg nem, de a "Galuska 4 sajtmártással és ropogós hagymával" ehetetlen volt.
Kiváló 2013. július 15.családjával járt itt
Ritkán jutunk el étterembe, de ha alkalmunk van rá, akkor szívesen jövünk ide. Családbarát, kellemes környezet, és finom ételek, nem túl drágán! A kiszolgálás kifogástalan. Figyelmesek a felszolgálók, nem tolakodók, de ha szükség van rájuk, rögtön ott teremnek. Érzem, hogy fontos vagyok nekik, megbecsült vendég, pedig nem látnak naponta, hetente.
Aranykacsa Étterem - Dakk Club Pécs a térképen
7621 PécsTeréz u. 4.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • kisállat bevihető • koktélok • napi menü • rendezvényhelyszín • sportközvetítés • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H
zárva