Bohemia Sörkonyha Pécs

4,7
a 164 pécsi étterem közül
étterem, kocsma, pub, söröző, bár, vendéglő
Bohemia Sörkonyha Pécs

Senior ajánlat - Rekreáció nyugdíjasoknak
Harkányi Psoriasis Centrum Harkány

Bohemia Sörkonyha Pécs vélemények

2020. június 2.a párjával járt itt
Messziről érkeztünk ide az étteremben,nagy várakozással vártuk az esti vacsorát,számomra kicsit furcsa hely volt hangosak voltak a vendégek,szinte nem lehetett beszélgetni,a kiszolgálás visszonylag gyors volt,az étel sajnos hideg volt elhűlt ,nem tudtam elfogyasztani. Férjemnek ízlet ezért bisztos csak az én ételem volt hideg. Remélem hogy aki ide ellátogat nem jár így.
Kiváló 2016. december 30.családjával járt itt
Egy hónappal ezelőtt voltunk a Bohemia Sörkonyhában. Akkor olyan jól sikerült a látogatás, hogy pécsi tartozkodásunk idején szinte minden nap ott vacsoráztunk. Röpke egy hónap múltával ismét visszamentünk, most már vittük a család többi részét is.
Kiváló 2016. augusztus 9.a párjával járt itt
Vasárnap próbáltunk egy kis hangulatos éttermet keresni, mert Pécsett elég kevés hely van nyitva. Elsétáltunk az étterem előtt, de még nem volt nyitva. Benézve a kerthelyiségbe nem fogott meg bennünket. Szerencsére az egyik presszóban egy pár ajánlotta, hogy ebédeljünk itt, ők is ide tartanak ők már többször ettek is.
Bohemia Sörkonyha Pécs - Étel/italBohemia Sörkonyha Pécs - Étel/italBohemia Sörkonyha Pécs - Étel/italBohemia Sörkonyha Pécs - Étel/ital
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 16 városban járt márFelfedező - 26 helyen első értékelőNépszerű író - 23 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. november 24.barátokkal járt itt
Életem egyik legcsodásabb hamburgerét ettem itt! A zsemle, a hús, a hús belsejébe sütött olvadós sajt, a zölségek, a sültkrumpli, a lilakáposzta saláta, minden tökéletes volt! Biztos, hogy rendszeresen vissza fogok ide járni, és nem csak a többi hamburgerüket kipróbálni, hanem az ínycsiklandozó cseh ételeiket is, mert arról is csak jókat hallok.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 20 városban járt már2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2013. április 15.családjával járt itt
Nagyon kellemes hangulatú hely, a kiszolgálás kiemelten kedves és figyelmes, az ételek minőségéről és mennyiségéről csak 5 csillagos szinten lehet beszélni.
Többszörösen visszatérő vendégek vagyunk, de nem most voltunk utoljára.
Az étlapot esetleg lehetne bővíteni, mert már végigettük...egyik kedvenc helyünk :)
Bohemia Sörkonyha Pécs a térképen
7600 PécsNagy Flórián u. 11.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • fix áras • napi menü • sportközvetítés • szabadtéri
H-CS
P