Café Paulus Pécs

4,4
a 164 pécsi étterem közül
étterem, kávézó - kávéház, önkiszolgáló, söröző, reggeliző
Café Paulus Pécs

Senior ajánlat - Rekreáció nyugdíjasoknak
Harkányi Psoriasis Centrum Harkány

Café Paulus Pécs vélemények

Kiváló 2017. július 19.barátokkal járt itt
Önkiszolgáló pulttal is rendelkezik a hely, azért hogy megkönnyítse az a’la carte-s kiszolgálást. Hétköznap 15 óráig van nyitva, hétvégén nem tudom, de nem árt tudni, hogy vasárnap zárva van a Café Paulus. Ajánlom, hogy kóstolják meg Pascucci kávét, amit egyedül itt Pécsett lehet kapni.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 13 városban járt már1 évnyi aktív tagság
2017. március 5.barátokkal járt itt
Közel az egyetemhez, a klinikai tömbhöz, jól kialakított több fogásból választható menü is van, az étlapja széles választékot kínál. Igényesen kialakított külön teremmel is rendelkezik. A pincérek fiatalok, a hely mérete a frissességet és a gyorsaságot meg is kívánja. Az ételek ízletesek, a tálalás igényes és gusztusos.
2015. szeptember 29.egyedül járt itt
Egyetemhez közeli igényes étkezde. Finomak az ételek nem csak az ebéd hanem a reggeli is.
Néha kevés az asztal
2014. december 10.családjával járt itt
Sokat kellett várni, mire odajöttek az asztalunkhoz és megkérdezték, hogy mit óhajtunk. Aztán a pincérnő az italokat futtában "dobta" le az asztalra, ránk sem nézve, egy "egészségükre" vagy "parancsoljanak"-ról nem is beszélve. . . viszont az ebéd bőséges és finom volt! A hely hangulatos, az egyetemi városrészhez pont passzol. Előfordulhat, hogy máskor is meglátogatom. . .
2014. augusztus 19.barátokkal járt itt
Pozitívum: az ételek finomak, adagok rendesek.
Nagy választék, udvarias kiszolgálás, barátságos-fiatalos környezet. Baráti beszélgetésre, ebédre, üzleti találkozóra egyaránt ajánlani tudom.
Negatívum: kiszolgálás néha akadozik, ételre és fizetésre sokat kell várni. + vasárnap nyitva lehetne, mivel a környéken kevés ilyenkor a lehetőség
Kiváló 2014. június 5.gyerekekkel járt itt
Ballagási időszakban tértünk be a családdal ebédelni. A személyzet mindent megtett, hogy hellyel tudjon kínűlni minket, annak ellenére, hogy több ballagási csoportot is vártak. Az kiszolgálás nagyon gyors volt, és a választott fogások is nagyon elnyerték a családom tetszését. Egészen biztosan visszatérünk még.
Kiváló 2014. május 26.családjával járt itt
Ballagási ebédre voltam meghívott az étterembe. Nagyon ízlettek az ételek,bőséges volt a kínálat.
A felszolgálók kedvesek és gyorsak voltak. Nagyon jó hely beszélgetésre akár egy kávé mellett elücsörögni a barátokkal. Családi összejövetelek helyszínéül is kiváló lehetőség.
Kellemes környezet, barátságos légkör fogadja a vendégeket. Máskor is fel fogom keresni az éttermet.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 16 városban járt márFelfedező - 26 helyen első értékelőNépszerű író - 23 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. február 19.barátokkal járt itt
Pécs Egyetemvárosának szerintem az egyik kedvenc étterme. Bőséges választék jó árakon, és aki siet az akár délután 4-ig az önkiszolgáló menza jellegű pultnál gyorsabban jut az ételez. Mi rengeteget járunk ide csoporttársaimmal, mivel akár egy lyukasórában meg tudjuk oldani, hogy finom melegételt ebédeljünk.
Café Paulus Pécs - Belső