Gyurka Anna: Finomat, megfizethető áron. - Kalamáris Borbisztró & Vinotéka Pécs

Kalamáris Borbisztró & Vinotéka Pécs értékelése
68. helyezett a 161 pécsi étterem közül

Finomat, megfizethető áron.

Mobilról küldte. | 2020. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 16.
Barátnőmmel járunk ide, nagyjából egy éve rendszeresen, elsősorban menüt Kérünk, de étlapról is fogyasztottunk már. Az ételek mindig változatosak, finomak, nem az unalmas menü kínálat. Érezhető, hogy odafigyelnek az alapanyagok jó minőségére És az elkészítésre. Kellemes, nyugodt a környezet, szinte észre sem venni, hogy egy forgalmas út közelében van az étterem. A kiszolgálás kedves, körültekintő. A jó minőséghez, a finom ételekhez az ár is teljesen megfelelő. Az alkalmazottaknak, munkatársaknak jó munkát, vírusmentes időszakot kívánok!

Ételek / Italok: Kiváló
Kiszolgálás: Kiváló
Hangulat: Kiváló

Szeretnéd követni Gyurka Anna felhasználót?    Igen

Kalamáris Borbisztró & Vinotéka Pécs
7623 Pécs
Rákóczi út 30.

2018. november 9.
A munkahelyemhez legközelebb eső olyan hely, ahol napi menü kapható. Ezért jellemzően a déli időszak visszatérő vendége voltam annak ellenére, hogy egy-egy kellemetlen élmény után napokig távolmaradtam az étteremtől. A menü színvonala mondhatni átlagos, semmi rendkívüli. Vizenyős leves...