Karavella Sörbár Pécs

Harkányi Psoriasis Centrum Harkány - Senior ajánlat - Rekreáció nyugdíjasoknak
Senior ajánlat - Rekreáció nyugdíjasoknak
Harkányi Psoriasis Centrum Harkány

Karavella Sörbár Pécs vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 20 városban járt márFelfedező - 19 helyen első értékelőNépszerű író - 106 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Átlagos 2020. augusztus 1.családjával járt itt
Kellemes hely, finom sörök, széles választék, de – már a bocsánat a kifejezésért – ez az enyhén szólva is suttyó kiszolgálás tönkreveri az egész hely szellemét. A srác a pult mögött modortalan, alig érteni, amit mond, és persze szakértőnek sem tűnik, ráadásul a pultnál iszogató haverjaitól alig lehet odaférni, hogy rendeljünk.
Kiváló 2019. július 13.a párjával járt itt
A Karavella pár évvel ezelőtt igen jó élményünk volt, amikor az ivócimborákkal turnéztunk Pécsen. Most a páromnak is meg kellett mutatnom e kultikus helyet, mely, úgy tűnik, helyszínt cserélt. Korábban emlékezetem szerint egy mellékutcában volt, most a Király utcára nyílik a kapu. Van csapon Punk IPA, de nem volt már időnk, sürgetett a Villány.
Karavella Sörbár Pécs - Étel/italKaravella Sörbár Pécs - Étel/italKaravella Sörbár Pécs - BelsőKaravella Sörbár Pécs - BelsőKaravella Sörbár Pécs - BelsőKaravella Sörbár Pécs - BelsőKaravella Sörbár Pécs - BelsőKaravella Sörbár Pécs - BelsőKaravella Sörbár Pécs - Étel/ital
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt már2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. december 15., kollégákkal járt itt
A hely könnyen megközelíthető,a Király utcából, bár kissé eldugott. Nem túl nagy, viszont barátságos. A csapolt sörök nagyon jók és az üveges választék is jó. A kiszolgálás kedves, fiatalos, barátságos és rugalmas. A hangulat remek lehetne, ha szólna valami kis háttér zene. Ez nekem nagyon hiányzott, bár megértem miért nincs.
Kiváló 2016. május 26.barátokkal járt itt
A nemrégiben Pécsen jártunk, meglátogattuk mind a három kézműves sörözőt, az Egyletet, a Művész kávéházat és a Karavellát. Nekünk ezutóbbi tetszett a legjobban. Nagyon kedves kiszolgálás, barátságos beltér, remek palackos sörválaszték s jó pár izgalmas csapolt tétel.