Maestro Pizzéria Étterem Pécs

Maestro Pizzéria Étterem Pécs
Maestro Pizzéria Étterem PécsMaestro Pizzéria Étterem Pécs
Maestro Pizzéria Étterem PécsMaestro Pizzéria Étterem Pécs

Maestro Pizzéria Étterem Pécs bemutatkozása

A pizzéria - étterem Pécs legszebb részén, a Barbakán alatt a várfalban található. A 60 féle pizza mellett megtalálhatóak az olasz, és nemzetközi konyha remekei is. Hétvégenként élőzene, karaoke, és egyéb ingyenes rendezvények szórakoztatják a betérőket, állandó italakciók mellett! Nyáron a hatalmas Jagermeister terasz nyújt árnyékot.

Hotel Sopianae Pécs - Napi árak reggelis ellátással
Senior ajánlat - Rekreáció nyugdíjasoknak
Harkányi Psoriasis Centrum Harkány

Maestro Pizzéria Étterem Pécs vélemények

Szörnyű 2022. október 15.a párjával járt itt
Házhozszállítással rendeltünk. Az étterem FP-s [moderálva - a szerk. ] és netes képei alapján választottunk. A kihozott étel köszönőviszonyban sem volt az eredetivel, az összetevők sem stimmeltek. A mellékelt képen is látszik, hogy a szűzérme erdész módra egy egyszerűen barbecue szósszal megkent húsdarab és a köret krumpli, a gomba és egyebek, amik a leírásban szerepelnek szintén nincsenek a kiszállított ételben.
Maestro Pizzéria Étterem Pécs - EgyébMaestro Pizzéria Étterem Pécs - EgyébMaestro Pizzéria Étterem Pécs - EgyébMaestro Pizzéria Étterem Pécs - Egyéb
Szörnyű 2015. július 16.gyerekekkel járt itt
Aki nagyon éhes az ne innen rendeljen. . . tegnap személyesen (este 8 kor) rendeltem meg 2 db pizzát,mivel. "Naivan gondolva,hogy 1 óra leteltével kihozzák. . Fél 10 kor felhívtam a szuper pizzériát,hogy elkészült e a megrendelésem. . ? ! ! " Kedves üzletvezető hölgy szerint a futár úton van. . 20 perc elteltével még mindig nem ért oda.
Szörnyű 2015. február 27. járt itt
Emailben rendeltem aznap délelőtt, kértem, hogy a kiszállítás pontos legyen estére ( ezt telefonon a hölgy meg is ígérte), felszeletelve kértem a pizzát.
Sajnos a futár nem ért oda a megbeszélt időre, a pizza nem volt felszeletelve, ráadásul a számlán szerepelt egy kiszállítási díj, pedig a honlapjukon azt hirdetik, hogy váráson belül ingyenes.
Ezek tudatában rendeljetek tőlük. . .
Szörnyű 2014. október 5.családjával járt itt
Ez az étterem egy VICC! Az ember inkább elfelejteni akar egy ilyen látogatást, csak azért írjuk meg, mivel a pécsi éttermek között 3. helyen szerepelt. Na ahhoz képest bődületes csalódás volt. 40 perc várakozási idő. . . , számítva ilyenre ezért szoktunk előételt rendelni. No kérem, itt kezdődik a szakma pofoncsapása.
Gyenge 2015. június 26.barátokkal járt itt
Akár hányszor ellátogattunk oda a barátaimmal, mindig elszámolták magukat a fizetésnél, egyszer előnyünkre, máskor hátrányukra. A pincérek szét voltak csúszva. Egyszer rendeltem vodka-narancsot. Nem szerepelt a koktél lapon és nem az alapanyagok árából számolta ki a pincér, hanem mondott egy összeget és közölte, hogy általában ennyibe kerül.
Átlagos 2014. augusztus 19.barátokkal járt itt
Nem vagyok kötekedő típus, de egy-két észrevételt megosztanék. Barátokkal jártunk itt. Hangulatos környezet, kiszolgálás udvarias, de. . . . Az italrendelésnél kértem egy olyan italt, ami konkrétan nincs az itallapon, de külön-külön igen (sörös variáció). Általában a legtöbb helyen rugalmasak és megcsinálják, valamint tudják miről is van szó.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 20 városban járt márLelkes fotózó - 186 feltöltött kép
2014. november 1.családjával járt itt
Többször is voltan itt,mert a közelben lakom,de nem ez a fontos.Gyors,jó és tisztességes az intézmény.Személyes igénybevétel esetén az adagok nagyobbak,mint rendeléskor./tapasztaltam/A berendezés más,mint a többi pizzériában,hiszen van hangulata a teremnek és nem csak egy egyszerű étkezde!Gutt!
Maestro Pizzéria Étterem Pécs - Étel/italMaestro Pizzéria Étterem Pécs - Étel/italMaestro Pizzéria Étterem Pécs - Étel/ital
2014. augusztus 24.gyerekekkel járt itt
A fèrjem ès a kislànyunk pizzàt evett, èn grill nyàrsat. Mindkettő étel nagyon finom volt, a paradicsomos rizs különösen ízlett. A felszolgàlók kedvesek, baràtsàgosak. Az àrak àtlagosak, igaz ha azt nèzzük, hogy milyen óriàsi adagokat adnak, akkor mèg kedvezônek is mondhatjuk.
Bronz fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. július 20.barátokkal járt itt
Nem egyszer voltunk már itt a párommal. Legutóbb barátokkal voltunk vacsorázni, volt aki pizzát evett, volt aki más ételt. Itt nem csak a pizza, hanem az a'la carte ételek is isteni finomak. Az árak sem rosszak a pécsi viszonyokhoz képest :) Nagyon jó a kiülős rész is, hangulatos. Vissza fogunk még menni!
Kiváló 2015. augusztus 28.családjával járt itt
Feleségemmel már visszatérő vendégek vagyunk az étterembe. A szakács istenien főz, a pizzák szuperek, az adagok óriásiak. Mindez megfizethető áron ( kb. fele az ár, mint a Király utca egyes felkapott helyén ), az adag viszont a duplája.
Házhoz is szoktunk rendelni, eddig mindig időben kiért a futár, és a megrendelt kaja is rendben volt. Csak ajánlani tudom mindenkinek !
ui. : A teraszt imádjuk !
Maestro Pizzéria Étterem Pécs a térképen
7621 PécsKlimó György út. 12.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • csoportokat szívesen fogad • házhozszállítás • koktélok • napi menü • rendezvényhelyszín • sportközvetítés • táncos hely • zártkörű rendezvény lehetősége
H-CS
P-Szo