Magda Cukrászda Pécs

7623 Pécs, Kandó Kálmán u. 4.

Magda Cukrászda Pécs a térképen

Magda Cukrászda Pécs értékelése:

97. helyezett a 161 pécsi étterem közül
283. helyezett Dél Dunántúlon - 500 étterem közül

cukrászda

Magda Cukrászda Pécs vélemények

Pécs

2017. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 18.
Ide mindig szeretünk betérni, mert még nem ettünk rossz süteményt. A sütik mindig frissek, ami nem is csoda, mert annyi vendégük van, hogy a nap végére már alig marad egy-két szelet egyes tortákból. A fagyijuk is nagyon finom, nem az a tejszínes ízesített felfújt. Nekem csupán a fagyi fizetés fura kicsit, hogy először kinézi az ember mit akar, aztán kifizeti előre, és csak utána kérheti ki a pultból.

PZsu TOP étteremértékelő
PZsu TOP egyébhely értékelő
2016. októberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2016. október 9.
Munkahelyi kiküldetésben jártunk Pécsett és a pécsi kollégák ajánlották ezt a cukrászdát. Háromféle süteményt kóstoltunk, mindenki mást-mást és mindhárman meg voltunk elégedve. A sütemények frissek, ízletesek voltak. Csak kevés asztaluk van, a kiszolgálás a pultnál van, viszont láthatóan jelentős az elvitelre kiadott sütemények aránya.

Legnépszerűbb csomagok Pécsett és környékén
Várfal Apartman
Pécs
3 nap/2 éjszaka 4.600,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.04.06. - 2021.04.06.
Zselicvölgy Szabadidőfarm
Hajmás
2 nap/1 éjszaka 14.450 - 21.950,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.05.01. - 2021.04.06.

Szállodák Pécs környékén
Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda Pécs
A Sikonda Wellness Hotel, a Mecsek festői völgyében épült exkluzív wellness-fürdő és...
Hotel Castello Pécs
A Hotel Castello a siklósi vár alatt található, nyugodt pihenést kínálva. Közvetlen átjárást...
Ametiszt Hotel Pécs
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)
Mediterrán nyár (min. 2 éj)
Pihenés Harkányban (min. 7 éj)

Magda Cukrászda PécsX