Repeta Gyros & Pizza Pécs

7622 Pécs, Nagy Lajos király út 10.

Repeta Gyros & Pizza Pécs a térképen

zsoci8888 TOP szállásértékelő
zsoci8888 TOP étteremértékelő
zsoci8888 TOP egyébhely értékelő
2017. februárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. július 17.
Már ahogy írom az értékelést, már csorog a nyálam. Korábban a Repeta felett laktam és egyértelmű volt, hogy oda ülünk be egy pizzára, viszont mióta elköltöztünk is visszajárunk oda, ugyanis ott a legfinomabb. 750 Ft körül van a sima gyros, ami a töltelékben nem szenved hiányt, a pizzák 1000-2000 Ft körül mozognak.

2015. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. január 1.
Én azóta ismerem a helyet, mióta Aladdin volt a neve és csak egy csöpp kis lyuk volt a vendégeknek az étkezésre. Már akkor is szerettem az ételeket. Legalább két évig oda beszéltünk meg találkozó pontot. Sok emlékem fűződik a helyhez. Különösen ajánlom a Minitálat. Remek a hely fekvése, mert szemben van egy nagy parkolóval és az Árkáddal.
Pécs

2015. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. november 24.
Akármikor megkérdezik, hogy szerintem hol a legfinomabb a gyros, én mindig a Repetát ajánlom. Itt rendesen megtömik minden finommal a pitát, nagyon el van találva az öntetük íze, sosem találtam még mócsingos húst az ételben. Akár be is lehet ülni megenni, amit kértünk, de számítsunk rá, hogy lehet, hogy már csak az ablak menti pultnál lesz helyünk, mert általában sokan vannak.

Legnépszerűbb csomagok Pécsett és környékén
Ágoston Hotel
Pécs
Azonnal foglalható árak. Rögtön visszaigazoljuk!
2018.06.24. - 2019.03.31.
Ametiszt Hotel
Harkány
4 nap/3 éjszaka 9.528,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, fürdőbelépővel, parkolással
2018.06.08. - 2018.09.10.
Hubertus Vendégház
Bükkösd
2 nap/1 éjszaka 11.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz!
2018.06.22. - 2019.06.22.

Szállodák Pécs környékén
Thermal Hotel Harkány Pécs
Ametiszt Hotel Pécs
Szenzációs senior akció (min. 2 éj)
Pezsdítő nyár Harkányban (min. 3 éj)
Vitis vakáció (min. 2 éj)

Repeta Gyros & Pizza PécsX