4,5
a 164 pécsi étterem közül
étterem, pizzéria, hamburgerező, vendéglő
Replay Café Restaurant & Churrascaria Pécs
Replay Café Restaurant & Churrascaria PécsReplay Café Restaurant & Churrascaria Pécs

Replay Café Restaurant & Churrascaria Pécs bemutatkozása

Éttermünk által kínált ételeket házhoz szállítjuk Pécs területén.

Hotel Sopianae Pécs - 5. éjszaka ingyen
Ambient Hotel Sikonda

Replay Café Restaurant & Churrascaria Pécs vélemények

Kiváló 2023. május 22.a párjával járt itt
Legjobb
Már sokszor voltunk itt, nagyon szép hely, a felszolgálók közvetlenek, udvariasak, segítőkészek. Bár nem a legolcsóbb hely, de nagyon megéri, mert bármi amit itt ettünk nagyon finom volt.
Van mosdó, minden tiszta, nem túl hangos a zene és van kint egy TV amin néha a meccseket is követni lehet ;) csak ajánlani tudom
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 40 városban járt már2 évnyi aktív tagság
2020. szeptember 8.a párjával járt itt
Mivel közel szálltunk meg a KIraly utcához és kellöen éhesek voltunk mar este, ez a hely bizonyult a megfelelönek aznap:)Gyors kiszolgálas,
hangos zene,hömpölygő tömeg az utcán hétvege lévén,ez a jellemző:)Árak a szokásosak,sör és ital választék megfelelő,étel is sokféle,mexikoi,olasz,steakek stb .
Kiváló 2017. május 9.barátokkal járt itt
Bor-mámor rendezvények szombat estéjén foglaltunk asztalt, kellemes vacsorát ettünk, finom italokat ittunk. A kiszolgálás a teltház ellenére viszonylag jól működött, udvarias, kedves pincérekkel. Nem a legolcsóbb hely, de tekintettel a belvárosi elhelyezkedésre, a környezetre és a gazdag kínálatra, megfizethető áron nagyon jól éreztük magunkat. Többször voltunk már ott korábban is, biztosan megyünk még máskor is!
2017. április 10.a párjával járt itt
Ketten tértünk be a belvárosi étterembe, jópár óra kocsikázás után (Győrből érkeztünk). Előzetesen megkérdeztem telefonon, hogy lehet-e fizetni SZÉP kártyával és hogy kell-e helyet foglalni. Ajánlott volt helyet foglalni, mert utánunk is jöttek sokan. Az ételek finomak, nincs túlárazva, a borok is minőségiek voltak.
2017. február 21.a párjával járt itt
A hely nagyon jó helyen van, főként nyáron nagyon hangulatos a Király utca. A kínálat mind étel, mind ital szempontjából bőséges. 2 negatívum: pizza esetén a kés nem elég éles. Egy randi alkalmával kérés nélkül hozták ki a számlát, illetve a társaság hölgy tagjának adták át.
Kiváló 2016. október 5.gyerekekkel járt itt
Egy augusztusi napon kirándultunk Pécsen a családdal és a sétálóutcás részen véletlenszerűen választottunk éttermet a sok közül. Szerencsés döntésnek bizonyult ugyanis a kiszolgálás - étel - ital szentháromság egyszerűen tökéletes volt.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márNépszerű író - 37 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. június 14.a párjával járt itt
Remek hely, ha Pécsen járok, akkor kötelező ide betérni. És meg is teszem, van mit végig enni az étlapon. Csak ajánlani tudom!
2014. június 6.a párjával járt itt
Emlékszem eloszor ide egy randi kapcsan keveredtem,es mint hely nagyon hangulatosnak tunt. A szemelyzet nagyon szakkepzett,udvarias. Az etelek is nagyon izlettek,bosegesek voltak. Igazabol csodalom,hogy ertekelesben nem az elsok kozt szerepel. En egy elit helynek mondanak. A kiszolgalas gyors. Es bar a randi nem alakult jol,de ettem egy jot. Ajanlanam masoknak is.
Kiváló 2013. április 12.a párjával járt itt
Pécsi tartózkodásaink alkalmával szinte mindig meglátogatjuk. Étlapjukat az olasz, mexikói, amerikai és magyaros ízek jellemzik. Az ételek ízletesek, a kiszolgálás tökéletes. A paradicsom levesüket ajánlom mindenkinek, igazából ez az egyik kedvencünk. Az egyszerű hamburgert is úgy tálalják, hogy ünnepi menünek is beillik. Ajánlom mindenkinek aki szereti a fenti konyhákat és a különleges ízeket.
Replay Café Restaurant & Churrascaria Pécs a térképen
7621 PécsKirály u. 4
• légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • gyerekmenü • házhozszállítás • kisállat bevihető • koktélok • napi menü • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-CS
P-Szo