Boresz

Boresz adatlapja

Regisztráció2014.06.05
Utoljára itt2017.12.20

Kiváló 2014. június 5.a párjával járt itt
Nemrég töltöttünk el itt a párommal 2 éjszakát. A palota egy lakosztályában volt a szállásunk. Sokfelé utaztam már,de Bikal valamiért mégis remek élményt nyújtott. Az egésznek tényleg megvan a maga kis múltszázadbeli hangulata. Csendes,nyugodt,parkosított környezet,és hiába volt telt ház,ami általában a nyugodt pihenés alkalmánál zavarni szokott,nem volt feltűnő,mert eloszlott a tömeg a nagy helyen.
2014. június 6.barátokkal járt itt
Mar tobbszor ettem ebben az etteremben. Volt,hogy minden stimmelt,volt hogy epp a kiszolgalassal volt egy kis problema,ami nem is lett volna olyan sulyos,csak szerintem a fopincernek nem a vendegek elott kellett volna lecsesznie szegeny kezdo felszolgalot a figyelmetlensegeert. El lehetett volna intezni diszkretebben is. Na mindegy ez nekem nagyon megmadadt.
2014. június 6.a párjával járt itt
Emlékszem eloszor ide egy randi kapcsan keveredtem,es mint hely nagyon hangulatosnak tunt. A szemelyzet nagyon szakkepzett,udvarias. Az etelek is nagyon izlettek,bosegesek voltak. Igazabol csodalom,hogy ertekelesben nem az elsok kozt szerepel. En egy elit helynek mondanak. A kiszolgalas gyors. Es bar a randi nem alakult jol,de ettem egy jot.