Bagolyvár Fogadó Pécs

04.02-06.30.
Harkányi Psoriasis Centrum Harkány

Bagolyvár Fogadó Pécs vélemények

Kiváló 2021. július 8.a párjával járt itt
Még itthon a pécsi kirándulás előtt kerestünk Tettyén éttermet. Megtetszett az étlapon a vadétel. Vadásztál - áfonyás szarvas, részeges vadpörkölt, rókagombás szarvassült, krokett, galuska. Nagyon sok vendég volt, nem gondoltuk, hogy a covid után ilyen forgalma legyen egy étteremnek.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 46 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelő3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 120 feltöltött kép
Kiváló 2021. május 15.a párjával járt itt
Maga az étterem nagyon szép, az épület, a belsőterek, a dekoráció az egész feeling. Nem volt foglalásunk, így egy szerényebb asztalnál ültettek le minket, jelezve hogy itt foglalni illik :) ettől függetlenül a kiszolgálás gyors volt és profi. Az ételek finomak és nagy adagok, az árak enyhén túlárazva, de felkapott hely és egyszer egyszer belefér.
Bagolyvár Fogadó Pécs - VendéglátásBagolyvár Fogadó Pécs - VendéglátásBagolyvár Fogadó Pécs - VendéglátásBagolyvár Fogadó Pécs - BelsőBagolyvár Fogadó Pécs - BelsőBagolyvár Fogadó Pécs - Külső kép
Kiváló 2018. január 18.a párjával járt itt
A Fogadó berendezése lenyűgöző, ritkaság ez a múzeum-jelleg. A szobák különleges hangulatot árasztanak a népies berendezéssel, a tisztaság megfelelő. Tiszta törölköző, minibár rendelkezésre áll. A személyzet figyelmes, segítőkész. A reggeliző szintén nagyon hangulatos és extrán berendezett, a reggeliztető hölgy nagyon kedves és szolgálatkész, lehet kérni meleg ételt is frissen készítve!
Kiváló 2016. május 3.gyerekekkel járt itt
Ha valaki Pécsen jár, mindenképpen érdemes ellátogatnia a Bagolyvár Fogadóba. Tanulmányi kirándulásként is tökéletes, ha szeretnénk többet, részleteket megtudni a kicsiny országunk népviseleteiről, tárgyairól - a szobák ennek megfelelően berendezettek. Nagyon érdekes. A kilátás az étterem teraszáról és szobákból egyszerűen mesés.
2015. július 19. járt itt
A szállodai szoba nagyon szép, a személyzet kedves, csendes környék. A szoba felszereltsége is jó, nekem mondjuk hiányzott a sötétítő az ablakról, a reggeli lehetett volna háziasabb, nem bolti felvágottak, hanem háziak, de ez már egyéni elvárás.
Kiváló 2014. augusztus 23.a párjával járt itt
Tavasszal látogattam a menyasszonyommal el Pécsre. Barátaink javasolták ezt a panziót. Tökéletesen kiszolgálta a kényelmünket ez a hangulatos hely. Szépek a szobák,különleges a berendezésük,igen különleges az atmoszférája az egész helynek. A reggeli bőséges volt,minden finom és ízletes.
Kiváló 2014. augusztus 23.a párjával járt itt
Fantasztikus pár napot töltöttünk a párommal Pécsett és ebben nagy szerepe volt ennek a szuper fogadónak. A tulajdonosok közvetlenek,kedvesek. A Székely szobák lenyűgözően szépek,olyan mint ha minden szoba egy -egy múzeum is lenne egyben. Az ételek kitűnőek. Ár-érték arány rendben van. A kilátás elképesztő.
Bagolyvár Fogadó Pécs - Külső kép
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 18 városban járt márFelfedező - 37 helyen első értékelőNépszerű író - 45 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. július 31.a párjával járt itt
Egy lakodalom után töltöttünk itt a férjemmel egy éjszakát. A fogadó jó magasan van Pécsen, a kilátás lenyűgöző. A székely szobát kaptuk, nagyon tetszett a berendezés! A hajópadlót, a népművészeti tárgyakat imádtam. Már a folyosó is olyan hangulatos a tárgydíszítéssel. Tényleg olyan, mint egy múzeum.
Kiváló 2014. március 24.családjával járt itt
Márciusban töltöttem ebben a csodálatos panzióban egy éjszakát a barátommal és ismerőseinkkel. Lenyűgözött a kilátás,egész Pécs a lábunk előtt hevert. A tulajdonos hölgy egy tündér,kedves,beszédes. A reggeli kifogástalan volt az ár tartalmazza a reggelit a szállást és az üdülési adót is.
Bagolyvár Fogadó Pécs - Külső képBagolyvár Fogadó Pécs - Külső képBagolyvár Fogadó Pécs - BelsőBagolyvár Fogadó Pécs - Belső