Ó év búcsúztató Pécsen!

Corso Hotel Pécs Pécs

Kiváló 2019. januárban, barátokkal járt ittÉrtékelt: 2019. január 3.
Év végi búcsúztató helyszínéül választottam a Corso Hotelt.Amint az értékelésből látszik, nagyon elégedett voltam a szállással és az év végi programjukkal is. A szálloda rendkívül könnyen megközelíthető és pár perces sétával az város összes nevezetessége könnyen elérhető.
Jó szívvel ajánlom idősebb ,kirándulást kedvelő utazóknak is.
Személyzet:Kiváló
Elhelyezkedés:Kiváló

Corso Hotel Pécs további értékelései

2021.05.27a párjával
Kiváló
Nagyon tiszta hotel. Kedves személyzet. Bár csak reggeliztünk az étteremben, de a választékra nem lehet panasz. Aki éhes marad, az csak a saját hibájából lehet. Kérés nélkül minden nap ágynemű csere. Mindent tisztán tartanak!
2020.01.07a párjával
Kiváló
A szilveszteri programra érkeztünk a szállodába feleségemmel, szép szobát kaptunk, a személyzet nagyon segítőkész volt, a felszolgálok nagyon kedvesek, figyelmesek voltak, lesték a vendégek minden kívánságát. A tisztasággal is rendben volt minden. Közel van belváros. Pezsgő kóstoló is része volt...
2020.01.05a párjával
Kiváló
A szilveszteri mulatság tényleg fergetegesre sikeredett. Az élőzene és a táncosok profik voltak.A közös tánc a profikkal együtt meglepetés volt de,nagyon-nagyon jól érezte magát mindenki. Club Cubano táncosok! :) Felejthetetlen számunkra. Szívesen visszamennék máskor is! :)