Mária-kegyhely, Szentkút Pilisszentkereszt

városi Látnivaló közül
Kategória
Látnivaló
Mária-kegyhely, Szentkút Pilisszentkereszt
Mária-kegyhely, Szentkút PilisszentkeresztMária-kegyhely, Szentkút Pilisszentkereszt
20 fotó

1 vendég értékelése alapján

Kihagyhatatlan
Érdekes
Kihagyható
Időpazarlás
Láttad már a nyereményjátékunkat?Megnézem, nyerni szeretnék!
Népszerű szállások a környéken
2022.12.21-ig
Thermal Hotel Visegrád
Kérd ajánlatunkat!

Mária-kegyhely, Szentkút Pilisszentkereszt vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 318 városban járt márFelfedező - 729 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat8 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 11622 feltöltött kép
Érdekes 2022. május 13.egyedül járt itt
Nagy szenvedély lett nekem ez a kegyhelyvadászat, valami ismeretlen iránytű irányítja belül az embert és időnként más és újabb rajongásokat is gerjeszt. Ez a pilisszentkereszti szentkút még hiányzott a tarsolyomból. De hát új nap, új kalandok. . . a Google térképe alapján vágtam neki, Budapestről Szentendre, Pomáz vonalon.
Itt fényképeztem:
Mária-kegyhely, Szentkút Pilisszentkereszt - Külső képMária-kegyhely, Szentkút Pilisszentkereszt - Külső képMária-kegyhely, Szentkút Pilisszentkereszt - Külső képMária-kegyhely, Szentkút Pilisszentkereszt - EgyébMária-kegyhely, Szentkút Pilisszentkereszt - EgyébMária-kegyhely, Szentkút Pilisszentkereszt - Külső képMária-kegyhely, Szentkút Pilisszentkereszt - Külső képMária-kegyhely, Szentkút Pilisszentkereszt - Külső képMária-kegyhely, Szentkút Pilisszentkereszt - Külső képMária-kegyhely, Szentkút Pilisszentkereszt - Külső képMária-kegyhely, Szentkút Pilisszentkereszt - EgyébMária-kegyhely, Szentkút Pilisszentkereszt - Külső képMária-kegyhely, Szentkút Pilisszentkereszt - EgyébMária-kegyhely, Szentkút Pilisszentkereszt - BelsőMária-kegyhely, Szentkút Pilisszentkereszt - BelsőMária-kegyhely, Szentkút Pilisszentkereszt - EgyébMária-kegyhely, Szentkút Pilisszentkereszt - EgyébMária-kegyhely, Szentkút Pilisszentkereszt - EgyébMária-kegyhely, Szentkút Pilisszentkereszt - Külső képMária-kegyhely, Szentkút Pilisszentkereszt - Egyéb
Még több kép (17 db) >>