Eden Rose Apartman Pilisszentkereszt
2098 Pilisszentkereszt, Pilisszántói út 5.

Eden Rose Apartman Pilisszentkereszt a térképen

Szállások Pilisszentkereszt városában
Wellness csomagok Pilisszentkereszt városában

Eden Rose Apartman Pilisszentkereszt vélemények

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 25.
Nagyon szép kert és gyönyörű házikó. A felszereltség teljesen alkalmas a kényelmes pihenésre. Érdemes késő tavasszal vagy nyáron megszállni itt, mikor a parkosított udvar illetve az erdő is teljes pompájában látható. Van két kedves háziállat, egy cica és egy kutya. Illetve a házigazdák is nagyon vendégszeretőek.

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 3.
Sok jót olvastam erről az apartmanról és ezt most meg is tapasztaltuk. Házassági évfordulót ünnepeltünk itt a közelmúltban. Szeretünk túrázni és sokat lenni kettesben. Ez itt adott. Ez az apartman egy kis gyöngyszem. A turista útvonalak a közelben futnak, így nagyon jól ki lehet kapcsolódni. A kis faházban minden adott, amit egy önellátó apartmantól elvárhatunk.

2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 29.
Az Eden Rose Apartman Pilisszentkereszten található. A házigazdák szorgalmas, minden apró részletre odafigyelő munkáját dicséri. Az apartman egy nyugodt, csendes helyen, az erdő mellett fekszik. Világos, minden kényelemmel felszerelt. Konyhában az felszereléseken kívül használatra megtalálható a kávé, tea és kakaó is. Nagyon sok apró dolog teszi hangulatossá és otthonossá.

2015. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. november 10.
Az Eden Rose Apartman maga a nyugalom. Az épület teljesen önálló, az erdő, a hegyek határán, távol mindentől, közel a Mindenhez. A "Minden" jelen esetben ugyanúgy jelenti a fizikai közelséget úthoz, bolthoz, hegyhez és völgyhöz, mint a természet, a csend megérintését. A ház tiszta, mint a patyolat, a konyha mindennel felszerelt, a ház hangulata és a tulajdonosok kedvessége páratlan.

rigop TOP fotófeltöltő
2015. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. április 24. - 3 látogató hasznosnak vélte
A barátnőmmel a Pilisben töltöttünk egy hosszú hétvégét; ekkor találtam meg az Eden Rose Apartmant. A szállás már a honlapja alapján is nagyon szépnek tűnt, de élőben még sokkal szebb! Az ágyon 1-1 pici marcipán szív fogadott, az apartmanban mindenhol friss virágok voltak, még a fürdőben is! A tulajdonos nagyon segítőkész, még hátizsákot is kínált a túránkhoz.

Kristály Hotel
Ráckeve
2 nap/1 éjszaka 13.752 - 45.441,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, szabadidős szolgáltatásokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Bo18 Hotel Superior
2 nap/1 éjszaka 15.396 - 25.859,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.03.31-ig
Sztár Motel és Étterem
Balassagyarmat
2 nap/1 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.12.05-ig
Mater Salvatoris Lelkigyakorlatos Ház
Gödöllő
2 nap/1 éjszaka 9.910,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.03.28-ig
Kristály Imperial Hotel
Tata
3 nap/2 éjszaka 16.125,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Fényes tanösvény belépővel, masszázzsal, Dunamente turisztikai kedvezménykártyával, fürdőköntös bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.01. - 2020.05.31.

Szállodák Pilisszentkereszt környékén
Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness Inárcs
Libra Hotel Veresegyház
Tó Wellness Hotel Bánk
Napi ár 4 vagy több főre
Húsvéti hosszú pihenés (min. 3 éj)
Egy éjszakás wellness félpanzióval

PilisszentkeresztX