Viking Étterem Pomáz
2013 Pomáz, Szabadság tér 1.

Viking Étterem Pomáz a térképen

Wellness csomagok Pomáz városában

Viking Étterem Pomáz vélemények

2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
Többször is jártunk itt a párommal és a gyerekekkel is. Pici, családias légkör. A pincér nagyon udvarias, barátságos. Egyszerű étlap van, teljesen elfogadható árakkal. Az adagok is rendben vannak, "emberes adagok". Az itallap árakkal sincs semmi gond, teljesen elfogadható. Összességében pont abban rejlik a sikere, hogy nem törekszik sikerre.
Mezôkövesd
Battonya
Létavértes

2016. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. március 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
A Viking pizzériába kávézni ültünk be, de ha már ott voltunk, rendeltem egy somlói kockát. Desszertem valami végzetes félreértése volt a műfajnak, piskótát rétegeltek vastagon, túlzselatinozott pudinggal, amit leöntöttek egy elfogadható kommersz csokimártással s körítettek ultratartós, cseppet sem élményszerű, az eredetire nem is emlékeztető műtejszínhab gombócokkal.
Cegléd
Gyöngyös

2015. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. július 12. - 2 látogató hasznosnak vélte
Szentendréről Budapest felé tartva tértünk be Pomázra. Végigmentünk a településen, amely falusias jellege ellenére már 2000-ben városi rangot kapott, és azt tapasztaltuk, hogy nem igazán bővelkedik vendéglátó helyekben. Végül a központban a főút mellett láttuk meg a Viking éttermet, amely előtt ingyenes parkolási lehetőség van.

2014. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. május 25. - 3 látogató hasznosnak vélte
Szentendréről haza felé menet feleségemmel betértünk ebbe az igazi kis retro étterembe. A hangulata pont a kicsi méretei miatt érezhető. Kellemes kis hely jó kajákkal, előzékeny kiszolgálással és akkora étel adagokkal, hogy kénytelen voltam becsomagoltatni a jó felét. Feleségem Rántott ponty patkót rendelt, jómagam pedig Mátrai borzast.

Bolya TOP étteremértékelő
2014. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 26.
Pomázon kevés az étterem, így kicsit kényszerből választottuk ezt a helyet. A város központjában lehet megtalálni, az étterem előtt parkolási lehetőség van. Viszont nem csalódtunk, udvarias kiszolgálás, az ételek finomak voltak. Kerthelyiséggel rendelkezik, szerencsére szép volt az idő. Tiszta, még a mellékhelyiségben is.

Legnépszerűbb csomagok Pomázon és környékén
Harangvirág 36 Vendégházak
Kismaros
4 nap/3 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.06.03. - 2021.06.03.
Panni Pihenőház
3 nap/2 éjszaka 4.500 - 7.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.06.06. - 2021.06.03.
Aquaworld Resort Budapest
2 nap/1 éjszaka 28.000 - 37.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan Élményfürdő belépéssel, Oriental Spa használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.05.29. - 2020.06.30.
Bodrogi Kúria Wellness Hotel
Inárcs
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportolási lehetőségekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2017.01.14. - 2020.12.23.
Bazilika alatti Panzió
3 nap/2 éjszaka 12.450,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üveg bor bekészítéssel, wellness-részleg használattal, fürdőköpeny és törölköző bekészítéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.05.29. - 2020.12.31.

Szállodák Pomáz környékén
Royal Club Hotel Pomáz
Tó Wellness Hotel Pomáz
City Hotel Unió  Pomáz
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés min. 2 éjszaka félpanzióval
Napi árak reggelis ellátással - teljes előrefizetéssel (1 éjtől)

Viking Étterem PomázX