Teleki-Wattay Kastélyszálló Pomáz ★★★

Szállások Pomáz városában
Wellness csomagok Pomáz városában

Teleki-Wattay Kastélyszálló Pomáz vélemények

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 30.
Pilisi körutazásunk után töltöttünk 2 éjszakát e nem régen felújított kastélyban, melynek elhelyezkedése igazán jó, a Pilis és Szentendre között, mindkettőhöz közel van. A konyhája, illetve az ételek nagyszerűek, igazi kastélyszállóhoz illőek. A személyzet segítőkész, viszont nem örültem a péntek reggeli 7. 25 perces ébresztőnek a motoros szegélyvágóval történő fűnyíráskor.

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 31.
Csak a legjobb véleményünkről számolhatunk be. A csodás környezetben, szépséges parkban található impozáns kastély kívül belül igen megnyerte a tetszésünket. A kedves fogadtatás, az előzékeny kiszolgálás, az aranyos felszolgálók és a választékos, finom étkek, mind-mind csak fokozta megelégedésünket.

2016. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. június 30.
Szeretjük a hangulatos kastélyokat, véletlenül találtunk rá, de nem bántuk meg! Érződik, hogy most indul el a fejlesztés és szurkolunk !!! A konyája, étterme és az idősebb felszolgáló szakértelme, kedvessége a topon van, lenyűgöző!!!!! Az ételek bármely nívós hellyel felveszik a versenyt!!!!!
Gratulálunk, visszajövünk

2016. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. május 11.
A kastély és a körülötte lévő park rendezett a teraszról nemcsak a csodaszép kilátásban gyönyörködhetsz, hanem a vásott lurkóidat is figyelemmel kísérheted a játszótéren, miközben az éppen megfelelő hőmérsékletű italodat kortyolod. Az ételek a konyhaművészet remekei! Hatan voltunk, hat pincér hozta ki az ételeket... Kiemelt figyelmet kapsz!

Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness
Inárcs
4 nap/3 éjszaka 11.990,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.20. - 2020.08.23.
Teleki-Degenfeld Kastélyszálló
Szirák
3 nap/2 éjszaka 27.300,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, üdvözlőitallal, 17 órai teázással, masszázzsal, napi 1 óra privát wellness használattal, sportos programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.28-ig
Szépia Bio & Art Hotel
Zsámbék
2-4 éjszaka 15.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal, sportpálya használattal, múzeum belépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Tó Wellness Hotel
Bánk
3 nap/2 éjszaka 18.819 - 30.549,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig

Szállodák Pomáz környékén
Royal Club Hotel Visegrád
Tó Wellness Hotel Bánk
City Hotel Unió  Budapest
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés min. 2 éjszaka félpanzióval
Napi árak reggelis ellátással - teljes előrefizetéssel (1 éjtől)

PomázX