gabbancs
Országjáró - 18 városban járt márNépszerű író - 25 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság

gabbancs adatlapja

Ilyen vagyok
Környezettudatos  •  Ínyenc  •  Nyugalomra és csendre vágyó  •  Természetbarát  •  Édesszájú  •  Házias ízek kedvelője  •  Magyaros ízek kedvelője  •  Aktívan pihenő  •  Wellness-mániás  •  Kritikus
Regisztráció2015.03.13
Utoljára itt2022.12.09

Kiváló 2015. április 13.gyerekekkel járt itt
Bizton àllíthatom, hogy Veszprèm és környéke legjobb étterme! Egyre többször térünk ebbe a hangulatos étterembe, lenyűgöző ètel vàlaszték, profi, kedves, figyelmes kiszolgàlàs, és ami a lènyeg eddig bàrmit próbàltunk, minden étel finom, ízek kavalkàdja, mindez kitűnő alapanyagokból.
Gyenge 2016. március 26.a párjával járt itt
Kezdetektől fogva ismerjük a helyet. Sajnos "jó" magyar szokás szerint ha valami bejáratódik, lanyhul a figyelem, romlik a minőség. A napokban párommal tértünk be, hideg lévén inkább benn foglaltunk helyet. A tulaj kinn kávézott, kedvesen kőszöntött minket. Itt vége is lett a figyelemnek. Próbáltunk választani a nagyon kevés süteményből.
Gyenge 2015. március 13.egyedül járt itt
Ajánlás alapján jöttem vacsorázni de sajnos csalódást okozott. Pikkpakk megérkezett a frissensült ami mikróban tűzforróra hevített rizs ( maradék? ) rajta kiklopfolt csirkemell amire szintén mikróban lett ráolvasztva több-kevesebb sikerrel egy átlagos minőségű camembert sajt szeletelve.