50Mary

50Mary adatlapja

Gyakran járok étterembe főleg Szegeden
Ilyen vagyok
Ár-érték figyelő  •  Nyugalomra és csendre vágyó  •  Húsimádó  •  Házias ízek kedvelője  •  Tésztakedvelő  •  Magyaros ízek kedvelője  •  Mindenevő  •  Kritikus
Regisztráció2017.10.12
Utoljára itt2019.01.07

Kiváló 2019. január 7.családjával járt itt
Az új helyszín a régi mellett friss dizájnnal készült. Rendszeresen állunk meg itt reggelizni. A szendvicsek a frissen sütött pékárukból készülnek, nem sajnálják belőle a hozzávalókat, nagyon finomak. A túrós lepény is kitűnő. Nagyon jó az üzlet nyitva tartása, már reggel 6 előtt is lehet itt vásárolni és még este 10-kor is.
Átlagos 2017. október 12.családjával járt itt
Névnapot ünnepeltünk családilag szombat este. A dizájn tetszett, bár egyszerre volt tágas és szűk a hely. A első helyiségben a fal mellett elhelyezett asztaloknál alig lehetett elférni átlagos testmérettel is, eközben a pincér pedig egy óriási üres térben közlekedett az asztalokhoz.
2019. január 7.a párjával járt itt
Márton nap alkalmából a speciális liba menüből választottunk. Nehéz volt helyet foglalni két nappal előre, sokan elvitelre kérték az ételt ezért a konyha lassú volt, de erre számítottunk ezen a napon. A kacsa leves finom volt, a libacomb kitűnő, bár a nagyon szép tálalás mellett éppen élég volt az adag, a párolt lila káposzta újra gondolása jól sikerült, de nagyon kevés volt.