Szeged Étterem, Borozó & Pub Szeged
6720 Szeged, Széchenyi tér 9.

Szeged Étterem, Borozó & Pub Szeged a térképen

Szállások Szeged városában
Wellness csomagok Szeged városában

Szeged Étterem, Borozó & Pub Szeged vélemények

Mobilról küldte. | 2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 13.
Egy szerdai este tértünk be az étterembe. A hangulat kellemes volt, elég sokan voltak, de foglalás nélkül is kaptunk asztalr. A velszolgáló kedves volt, és minden kérdésre készséggel válaszolt. Az étrlek finomak voltak, de az árak kissé magasak. 1 leves, 1 főétel (1 szelet hús grill zöldséggel), 3 üdítő 5200 ft.

2019. januárban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. január 7.
Születésnapomat ünnepeltük itt január első hetében 5 fős családi vacsorával. Péntek estére foglaltunk asztalt, a felső szint eléggé tele volt, de udvarias pincérekkel találkoztunk. A fácán leves kitűnő volt, a második fogás is mindenkinek ízlett, még sem bírtuk megenni. A desszertnél az almás palacsinta vanilia öntettel kifogástalan. Mind a 2.

Editmami TOP szállásértékelő
Editmami TOP étteremértékelő
Editmami TOP egyébhely értékelő
Editmami TOP fotófeltöltő
2018. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. december 5.
Szegeden járva sohasem hagyjuk ki ezt a kellemes helyet. A Tisza part és a tér látványa még hozzátesz az étvágyunk növeléséhez, amire szükség ic van, mert az adagok emberesek. A halászléjűk megunhatatlan, forró és tüzes,finom halszeletekkel. A harcsapaprikás is kiváló. A kiszolgálás kifogástalan, barátságos személyzet.

Agócsy TOP szállásértékelő
Agócsy TOP étteremértékelő
Agócsy TOP egyébhely értékelő
Agócsy TOP fotófeltöltő
2018. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 19.
Egy családi vacsorára tértünk be a Szeged étterembe. Sok-sok éve nem voltunk itt, pedig itt lakunk. Az étlapról egy 3 személyes tálat néztük ki és egy salátát hússal. Gondoltuk négyen elbírunk vele. Tévedtünk, Hatalmas adag volt a tál. Ha nem rendelünk mást, akkor sem fogyott volna el. Nagyon ízletes volt. A kiszolgálás is kiváló.
Debrecen

2017. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 9.
Szegedi kirándulásunk utolsó napja,igy az éllovas éttermet látogatjuk meg,ahol kizárólag kiváló értékelések sorakoznak. Ketten fogadnak a bejáratnál,szerintük a legjobb helyen vagyok mikor jelzem táplálkozási szándékunkat. Ahogy leülünk,étlap azonnal. italt kinálnak,ahogy kell. Rendelünk 14. 55. Ráérünk,de
meglepetésemre 5 percen belül asztalon a fácánleves,gazdagon és gyorsan.

2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. július 12. - 2 látogató hasznosnak vélte
A lányom diplomaátadója után mentünk oda ebédelni. A lefoglalt asztal már előkészítve várt minket. Az érkező pincér udvariasan és gyorsan vette fel a rendeléseinket és bár sok mindent rendeltünk, hamar kihozta az asztalhoz. Diszkréten a háttérben maradva, de mindig volt egy felszolgáló a vendégek között, így igazán nem volt gond a rendelést módosítani.

2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 24. - 2 látogató hasznosnak vélte
Valentin napon voltunk vacsorázni, de már előtte is voltam párszor az étteremben, céges ebéden. A kiszolgálás profi,a felszolgálók igazán kedvesek és szolgálatkészek, udvariasak. Az ételek nagyon finomak és az adag is elegendő. Mindenkinek tudom ajánlani nyugodt szívvel. Az adagok közepes méretűek, szerintem elég még egy férfinek is.

2016. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. december 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
Decemberbe a karácsonyi vásárra utaztunk Szegedre. Már itthon kinéztük a helyet magunknak de elkövettük azt a hibát,hogy nem foglaltunk asztalt. Mikor átfagyva megérkeztünk,elénk jött egy nagyon udvarias pincér és pillanat alatt megoldotta,hogy le tudtunk ülni. Az étel finom volt,a kiszolgálás kedves,udvarias de nem tolakodó.

2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 17.
Nyaralás alkalmával véletlenül tértünk be,de rögtön kellemes meglepetésként ért a személyzet kedvessége,szolgálatkészsége. Étlap mellett kaptunk akciós menüt,és külön gyermek menüt is. Az akciós menük nagyon változatosak voltak a haltól a szárnyas és sertés,marha húsból készült ételek is megtalálhatók voltak mreglepően kedvező áron.

2016. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. július 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az esküvői ebédünket szerveztük ide,nagyon gyorsan hirtelen egy rossz étterem választása után(Roosevelt téri Halászcsárda),a szervező hölgy segítő kész volt,azonnal letudtunk mindent fixálni,és utólag elmondhatom,nagyon szervezettek és előzékenyek voltak,a pincérekről is csak jót tudok mondani,ahogy az ételekről is,merem ajánlani Mindenkinek!

Legnépszerűbb csomagok Szegeden és környékén
Science Hotel
Szeged
2 nap/1 éjszaka 7.750 - 18.000,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, belépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.07.24. - 2021.01.01.
Open Hotel
Szentes
3 nap/2 éjszaka 7.975,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.02. - 2020.05.31.
Art Hotel Szeged
Szeged
2 nap/1 éjszaka 15.210 - 16.560,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, bekészítéssel, wellness részleg használattal, cardio gépek használatával, fürdőköpeny használattal, internet elérhetőséggel
2017.01.16. - 2020.12.23.
Tisza Alfa Hotel
Szeged
2 nap/1 éjszaka 6.950,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.01.23. - 2021.04.30.
Szent János Üdülőház
Mórahalom
3 nap/2 éjszaka 3.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.01.23. - 2021.01.23.
Tisza Sport Hotel
Szeged
2 nap/1 éjszaka 5.737 - 6.162,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.01.23. - 2021.04.30.
Homoki Lodge Boutique Hotel
Ruzsa
2 nap/1 éjszaka 10.962 - 24.082,- Ft/fő/éj között: Napi árak, ellátás nélkül, félpanzióval, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.03.13. - 2021.11.15.
Auris Hotel Szeged
2 nap/1 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
2020.01.25. - 2020.05.31.
Szent Gellért Borház & Vendégfogadó
Makó
2 nap/1 éjszaka 6.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, WIFI-vel
2020.01.23. - 2021.01.23.
Mozart Hotel
3 nap/2 éjszaka 6.758,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
2020.01.23. - 2021.01.01.
Alföld Gyöngye Hotel
Orosháza
3 nap/2 éjszaka 8.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel a Gyopárosi Gyógy-, Strand-, és Élményfürdőbe
2020.01.02. - 2020.05.31.
Solaris Apartman & Resort
Cserkeszőlő
3 nap/2 éjszaka 11.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, privát termálvíz használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.05. - 2020.05.31.

Szállodák Szegeden és környékén
Colosseum Wellness Hotel Szeged
Vissza nem térítendő ár félpanzióval (1 éjtől)
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)
Téli hétköznapok (min. 2 éj)

Szeged Étterem, Borozó & Pub SzegedX