Anyám Tyúkjai - Háztáji Éléskamra és Kifőzde Szeged

4,6
a 242 szegedi étterem közül
étterem, vendéglő
Anyám Tyúkjai - Háztáji Éléskamra és Kifőzde Szeged
Anyám Tyúkjai - Háztáji Éléskamra és Kifőzde SzegedAnyám Tyúkjai - Háztáji Éléskamra és Kifőzde Szeged

Tisza Hotel Szeged - Napi ár reggelivel
Kedvezményes ár félpanzióval
Colosseum Wellness Hotel Mórahalom

Anyám Tyúkjai - Háztáji Éléskamra és Kifőzde Szeged vélemények

Kiváló 2018. április 25., csoporttal járt itt
Előző hétvégén nagyobb társasággal (kb. 40 fő) Szegedre utaztunk. Habár külön teremben helyezkedtünk el az étterem adottságai miatt, én mégis nagyon elégedett vagyok az étteremmel. Igazi hangulatbomba, az eszközök, a díszlet, a tér, a színek, a csempe teljes összhangban van.
Anyám Tyúkjai - Háztáji Éléskamra és Kifőzde Szeged - Étel/italAnyám Tyúkjai - Háztáji Éléskamra és Kifőzde Szeged - Étel/italAnyám Tyúkjai - Háztáji Éléskamra és Kifőzde Szeged - Étlap/itallapAnyám Tyúkjai - Háztáji Éléskamra és Kifőzde Szeged - BelsőAnyám Tyúkjai - Háztáji Éléskamra és Kifőzde Szeged - Étel/italAnyám Tyúkjai - Háztáji Éléskamra és Kifőzde Szeged - Étel/ital
Átlagos 2017. október 12.családjával járt itt
Névnapot ünnepeltünk családilag szombat este. A dizájn tetszett, bár egyszerre volt tágas és szűk a hely. A első helyiségben a fal mellett elhelyezett asztaloknál alig lehetett elférni átlagos testmérettel is, eközben a pincér pedig egy óriási üres térben közlekedett az asztalokhoz.
Kiváló 2017. július 28.a párjával járt itt
A Szabadtéri Játékok alkalmából voltunk a párommal Szegeden, és elég sok éttermet kipróbáltunk, de ez mindent vitt! Nem egészen fél óra alatt a rendeléstől számítva már ebédeltünk is. És finom volt minden, a pincér kedves volt, az árak nem voltak magasak, ezt a fizetéskor honoráltuk is.
Bronz fokozatú értékelőNépszerű író - 24 hasznos szavazat
Kiváló 2017. május 22.családjával járt itt
Egész véletlenül keveredtünk ebbe az étterembe, de milyen jól tettük, hogy hagytuk kibontakozni a véletlent! Vasárnpi ebédünket volt szerencsénk itt elfogyasztani, kellemes ételeket ettünk, kellemes környezetben. Családom tagjainak - rajtam kívül - gyengéje hideg gyümölcsleves, szerencséjükre ehettek egy finom, hideg eperkrémlevest.
Kiváló 2017. május 8.a párjával járt itt
A hely tiszta, redezett, szépen kialakított, falusias jellegű. Nagyon tetszettek a lámpaként használt felfüggesztett befőttes üvegek, és az igazi vágott virágok az asztalon (tulipán szezonban voltunk). :)
Az étel gyorsan elkészült és ízletes volt.
Kiváló 2017. január 14.a párjával járt itt
Ismerősök ajánlásai nyomán látogattuk meg az éttermet. Szeged Belvárosában található, de az árai nem "belvárosiak". Talán hétköznap a parkolás kicsit nehézkesebb a fizető zóna miatt. Tiszta, rendezett, figyelmes kiszolgálás. Megfelelő mennyiségű adagok. Nagyon finoman elkészített ételek. A fehér csokis túrógombóc szuper desszert volt. Szegeden járva érdemes betérni ide!