Csiga Pékség Szeged

Kedvezményes ár félpanzióval
Colosseum Wellness Hotel Mórahalom

Csiga Pékség Szeged vélemények

Gyenge 2023. július 2.a párjával járt itt
A kiszolgálás egyáltalán nem kedves. A vendég kellemetlenül érzi magát ettől az unott, flegma, lekezelő stílustól. A mosdó kritikán aluli, nincs WC papír. Amit vásároltunk az finom volt. Összességében nem éreztük jól magunkat.
Szörnyű 2022. október 7.családjával járt itt
Üdvözlök mindenkit! Egy péntek reggel napon tértem be a pékségbe, hogy a fiammal megigyunk egy-egy kv-t, a ha már ott voltunk, kértünk 2 szendvicset is! A pénztáros automatikusan ütötte be a tételeket, Amin előtte voltak, viszont így a rendelésünk 1 tétellel többre sikeredett, nivel az utánunk érkező rendelését is az enyémhez ütötte!
2019. július 30., kollégákkal járt itt
Hosszú nyitva tartású, tágas, széles áruválasztékot kínáló pékség a vasútállomás előtt. Ha jól tudom, a péküzem székhelye is Szegeden van, és van egy másik pékségük is a város másik részében. Reggel 5-től este 8-ig tartanak nyitva. Helyben is lehet reggelizni vagy uzsonnázni, rendes asztalok, székek vannak, és hozzá tisztaság.
Csiga Pékség Szeged - BelsőCsiga Pékség Szeged - Külső kép
Kiváló 2019. január 7.családjával járt itt
Az új helyszín a régi mellett friss dizájnnal készült. Rendszeresen állunk meg itt reggelizni. A szendvicsek a frissen sütött pékárukból készülnek, nem sajnálják belőle a hozzávalókat, nagyon finomak. A túrós lepény is kitűnő. Nagyon jó az üzlet nyitva tartása, már reggel 6 előtt is lehet itt vásárolni és még este 10-kor is.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 63 városban járt márFelfedező - 45 helyen első értékelőNépszerű író - 120 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 3010 feltöltött kép
Kiváló 2018. december 29.a párjával járt itt
Egy kis kiruccanás,egy kis üzlet,nagyon éhesek voltunk,azon nyomban valamit enni-kintről pékség-bent már vártak a sütik is. Közel a vasútállomás közelében található,Csiga Pék-és Cukrászüzlet helyben sütött finom pizzát ettem és utána 3 féle házias krémes sütit kértünk amit az útra tovább vittünk.
Csiga Pékség Szeged - Étel/italCsiga Pékség Szeged - Étel/italCsiga Pékség Szeged - Étel/ital