Hoppá Bistro Budapest

Grand Hotel Esztergom

Hoppá Bistro Budapest vélemények

2055
Kiváló 2024. február 25.a párjával járt itt
Ma behoppáztunk a Hoppába, illendően előre rendeltem asztalt tegnap a biztonság kedvéért, simán volt itt, többféle időpontra. Azért szól a rendszer, hogy mire készülj, hogy itt általában két órás egy étkezés, meg nem lehet negyedóránál többet késni, mert ugyebár. . . Tehát időben érkeztünk.
Hoppá Bistro Budapest - Külső képHoppá Bistro Budapest - EgyébHoppá Bistro Budapest - MosdóHoppá Bistro Budapest - Étel/italHoppá Bistro Budapest - Étel/italHoppá Bistro Budapest - Étlap/itallapHoppá Bistro Budapest - Étel/italHoppá Bistro Budapest - Étel/italHoppá Bistro Budapest - BelsőHoppá Bistro Budapest - Étel/italHoppá Bistro Budapest - Étel/italHoppá Bistro Budapest - Étel/italHoppá Bistro Budapest - Étel/italHoppá Bistro Budapest - Étel/italHoppá Bistro Budapest - EgyébHoppá Bistro Budapest - MosdóHoppá Bistro Budapest - MosdóHoppá Bistro Budapest - MosdóHoppá Bistro Budapest - Belső
Kiváló 2023. március 15. járt itt
A Hoppá Bisztró pár évvel ezelőtt az Andrássy úton nyitott meg, majd átköltöztek - talán tavaly? - a szintén belvárosi szomszédos V. kerületbe, az Október 6. utcába, a Bazilika közelségébe. Hétköznap 2 vagy 3 fogásos üzleti ebédet kínálnak 3. 490/3. 990 Ft-ért ottjártamkor.
Hoppá Bistro Budapest - EgyébHoppá Bistro Budapest - EgyébHoppá Bistro Budapest - EgyébHoppá Bistro Budapest - EgyébHoppá Bistro Budapest - EgyébHoppá Bistro Budapest - EgyébHoppá Bistro Budapest - EgyébHoppá Bistro Budapest - EgyébHoppá Bistro Budapest - EgyébHoppá Bistro Budapest - EgyébHoppá Bistro Budapest - EgyébHoppá Bistro Budapest - EgyébHoppá Bistro Budapest - EgyébHoppá Bistro Budapest - EgyébHoppá Bistro Budapest - EgyébHoppá Bistro Budapest - EgyébHoppá Bistro Budapest - EgyébHoppá Bistro Budapest - EgyébHoppá Bistro Budapest - EgyébHoppá Bistro Budapest - EgyébHoppá Bistro Budapest - EgyébHoppá Bistro Budapest - Étlap/itallapHoppá Bistro Budapest - BelsőHoppá Bistro Budapest - BelsőHoppá Bistro Budapest - BelsőHoppá Bistro Budapest - Étel/italHoppá Bistro Budapest - Étel/italHoppá Bistro Budapest - Étel/italHoppá Bistro Budapest - Étel/italHoppá Bistro Budapest - Étel/italHoppá Bistro Budapest - BelsőHoppá Bistro Budapest - Étel/italHoppá Bistro Budapest - Étel/italHoppá Bistro Budapest - BelsőHoppá Bistro Budapest - BelsőHoppá Bistro Budapest - MosdóHoppá Bistro Budapest - Külső kép
Kiváló 2022. szeptember 13.barátokkal járt itt
Levegős, szép belső tér, az adottságok miatt kissé szűkös terasszal. A bisztró konyha vegyesen kínál újító és hagyományos fogásokat. A legtöbb étel, amit kóstoltam rendben volt, némelyik csak átlagos, és csak egy fogás volt átlag alatti. A csirkapaprikás viszont fergeteges. Jó borlap egyedi tételekkel és értenek is a borokhoz.
Kiváló 2021. november 29.a párjával járt itt
Vasárnapi ebédre érkeztünk a Hoppá bisztróba. Az étlap viszonylag szűk, 3-5 előétel, ugyanannyi főétel, desszert. Az állandó kínálat mellett van egy heti ajánlatuk is. Rendelés után érkezik a konyha ajándéka, házi kenyér és vaj. Az ételek mind ízvilágra, mind tálalásra fantasztikusak.
Hoppá Bistro Budapest - Étel/italHoppá Bistro Budapest - Étel/italHoppá Bistro Budapest - Étel/italHoppá Bistro Budapest - Étel/italHoppá Bistro Budapest - Étel/italHoppá Bistro Budapest - Étel/ital
2020. szeptember 13.egyedül járt itt
Korábban szintén étteremként működő egység helyén nyitott meg tavaly év végén a Hoppá Bisztró, melynek névválasztásával egyáltalán nem vagyok kibékülve. A magyarok számára szerintem idétlenül hangzik, a külföldiek - akik feltételezem, a vendégkört gerincét adták - számára meg nem értelmezhető.