Agikabogarka

Agikabogarka adatlapja

Regisztráció2014.03.05
Utoljára itt2022.09.05

Kiváló 2015. május 16.családjával járt itt
Mindig nagyon jókat szoktam ott enni! Kiváló ételekkel várnak minket, és kedves a kiszolgálás is. Úgy tudom a tulaj saját terméséből és állatállományából vannak az ételek, ami ha így van akkor nagyon példaértékű. További sok sikert! Valahogy kellene hogy híreszteljétek magatokat, mert van mire büszkének lenni!
Kiváló 2014. március 5.a párjával járt itt
Csodálatos kikapcsolódás volt egy hétvégére. Kár hogy csak ennyit maradhattunk, mert aztán indulnunk kellett tovább. Biztos vagyok benne hogy még visszatérünk! De akkor minimum egy hétre, vagy tovább! Medencék, szaunák szépek voltak, különlegesek. Ételek finomak, személyzet kedves, segítőkész. A szoba minden igényünket kielégítette.
Kiváló 2016. június 26.a párjával járt itt
Nyertem egy nyereményjátékon a lehetőséget, hogy 3 napot ott tölthessünk. Egyszerűen csodálatos élmény volt. Ajánlanám azoknak, akik valóban egy wellness élménnyel szeretnének gazdagodni és esetleg sokáig spórolt pénzből ritkán juthatnak el egy ilyen helyre. Teljes mértékben megéri az árát. Kényelmes, nagyon szép szobák.