ambi

ambi adatlapja

Regisztráció2013.11.24
Utoljára itt2016.05.11

Kiváló 2015. július 16.a párjával járt itt
A hotel szép környezetben van a vár alatt. A szobák, a wellness , a személyzet és az étkek kifogástalanok voltak. A fakultatív program várjátékok és hozzá kapcsolódó középkori vacsora szenzációs volt. A tulajdonost többször láttukaz ott tartózkodásunk ideje alatt, ami gondolom a folyamatos odafigyelést jelenti !
2014. szeptember 2.a párjával járt itt
Egy éve lakodalomban voltunk Debrecenbe és elmentünk előbb és 3 éjszakára szálltunk meg. A Hotel szép , a környezete is. A személyzet kedves volt. Az ételek finomak és bőségesek voltak ! Jól éreztük magunkat akkor voltak a városban nagyszabású felújítások, gondolom azóta már befejeződtek. Mindenkinek ajánlani tudom a hotelt és magát a várost is !
2016. január 13.barátokkal járt itt
Nekünk tetszett, csoportosan voltunk ott . Jó volt a hely , az ételek finomak és változatosak voltak, jó volt a társaság!! Tiszták voltak a szobák ! Röv ennyi!! Nekünk nem a hely, hanem főleg az ár volt a lényeg, de egyébként jó volt minden !! Jó programok voltak a fürdőben is!! :)