Muskátli Borozó (Hatlépcsős) Balatonfüred
8230 Balatonfüred, Jókai u. 30.

Muskátli Borozó (Hatlépcsős) Balatonfüred a térképen

Muskátli Borozó (Hatlépcsős) Balatonfüred vélemények

Veszprém
Zirc

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 9.
Többször is írtam dicsérő szavakat erről a helyről, melyeket most a legnagyobb sajnálatomra meg kell változtatnom. Balatonfüredi félpanziós wellness hétvégénk szombatján sétálni indultunk. Együnk egy velős pirítóst a hatlépcsősben! - mondtuk egybehangzóan. Pár percet vártunk az asztalra, mert bizony teltház volt. Rendeltünk, aztán jó sokat vártunk a rendelésünkre.

Bolya TOP étteremértékelő
Bolya TOP egyébhely értékelő
2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
Mivel több időt kellett tölteni Balatonfüreden és egy ismerősöm is ajánlotta a velős pirítóst így adtunk még egy esélyt a helynek. Nem kellett volna. Én kértem egy sütőtökkrém levest,ami finom volt. A párom marhahús levest kért. A répa ehetetlen volt, a marhahús meg rágós, még főzhették volna.

2019. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. október 21. - 2 látogató hasznosnak vélte
Későn értünk a szálláshelyre, így kicsit tanácstalanul indultunk el a városba, hátha betudunk ülni valahova este 8 után. A számunkra addig ismeretlen 6lépcsős előtt vitt el az utunk a szálláshelyről a part felé, szerencsékre. Hely is volt bőven, és mivel nem hallottuk a pirítós hírnevét, valamint nem szeretjük a velőt, cigánypecsenyét kértük, illetve a gyerekeknek a standard rántott csirkemellet.

2019. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 23. - 2 látogató hasznosnak vélte
Évek óta sétálunk el a hely előtt, most végre kipróbáltuk. Nem mintha eddig nem lett volna hely, mindig volt szabad asztal, csak most jött el az ideje. Kíváncsi voltam az agyon dicsért velős pirítósra, mivel más sok helyen ettem. Nos, az az igazság, hogy ahány ember itt velős pirítóst szeretne enni, annyi velő a világon nincs, ezt gondoltam, és igazam is lett.

Chubakka TOP szállásértékelő
Chubakka TOP étteremértékelő
2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kiváló hely, nézz utána, miről híres és pont azt kapod tőle, sőt még többet is! Direkt nem velős pirítóst ettünk, nagyon finom frissensülteket, gyors, korrekt kiszolgálással, pedig még 3 óra körül is telt ház volt. Csak ajánlani tudom:) - ja és ár-érték arányban is a legjobb a környéken! Egy idézet a hype-tól:
. . .
Veszprém
Zirc

2018. májusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. december 27. - 2 látogató hasznosnak vélte
Míg családom hölgytagjai elegánsabb programon vettek részt, én szó szerint lopva tértem be Hatlépcsősbe (hivatalos nevén Muskátli borozó). Engem viszon vonzanak az ilyen jóhírű, kockás abroszos kiskocsmák - sajnos egyre kevesebb van belőlük. Választásom természetesen most is egy velős pirítósra esett, melyhez kiválóan csószott egy fröccs.

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 9. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nem terveztünk beülni, de a csalogató külső, a kívülről is megkapó hangulat becsábított bennünket egy italra. A még napos novemberi időben a teraszon lehetett leülni. Ebédidő, teltház volt, mégis gyorsan kaptunk asztalt. A személyzet nagyon kellemes, családias hangulatban jött-ment, gyorsan tudtunk rendelni, kedvesen szolgáltak fel.

2018. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. október 26.
Érdekesek a vegyes értékelések! Az októberi hosszúhétvégén ebéd- és vacsoraidőben is voltunk az étteremben (család 4 felnőtt és 3 éves kislány)! Szinte teltház volt,de hamar kaptunk asztalt, párpercen belül felvették a rendelést és hozták az italokat! Megállás nélkül forgott a személyzet (5-6 fő).
2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 11.
Minden évben, ha Balatonfüreden járunk, betérünk borozgatni a barátainkkal. Idén csak ketten voltunk, de az udvaron a hangulat változatlan. Sem eső, sem az erős nap nem zavarja az ide betérő vendéget. A kiszolgálás átlagos. Személyektől függ. Az egyik leány unottan, alig hallható hangon vette fel a rendelést. A másik mosolygós, beszédes volt.

Mobilról küldte. | 2018. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
Jó hangulatú hely, ahol olcsón finomat lehet enni és inni. Udvarias és gyors a kiszolgálás. Kutyabarát hely.

Legnépszerűbb csomagok Balatonfüreden és környékén
Aura Hotel
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 16.839 - 45.362,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, fillup szobai szolgáltatásokkal, fürdőköpeny bekészítéssel, internettel
2019.01.31. - 2021.09.10.
Ipoly Residence
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 15.774 - 57.617,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, internet elérhetőséggel, parkolással
2019.10.02. - 2020.12.30.
Equital Lovasudvar és Wellness Panzió
Nemesvita
4 nap/3 éjszaka 21.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal
2020.12.29. - 2021.01.02.
My Lake Hotel
Zamárdi
3 nap/2 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, finn szauna használattal, internet elérhetőséggel
2020.06.26. - 2020.08.30.
Hotel Carpe Diem
3 nap/2 éjszaka 9.360 - 15.120,- Ft/fő/éj között: reggelivel, üdvözlőitallal, játszótérrel
2020.06.12. - 2020.09.26.
Sokoró Fogadó
Sokorópátka
3 nap/2 éjszaka 10.125,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, finn szauna és pezsgőfürdő használattal, szabadtéri játékok használatával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.29. - 2020.12.31.
Hotel Blaha Lujza
2021.07.14. - 2020.07.14.
Hotel Margaréta
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 11.500 - 60.260,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, Dalia Spa wellness részleg korlátlan használatával, hotelkönyvtár és játszószoba használattal, internettel
2018.06.14. - 2021.01.02.
Edvy Malom Fogadó és Barokk Udvarház
Pápa
2020.07.14. - 2020.12.31.
Park Hotel Balatonlelle
Napi árak, félpanzióval, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.07.14. - 2020.08.23.

Szállodák Balatonfüred környékén
Holiday Hotel Csopak Balatonfüred
Hunguest Hotel Pelion  Balatonfüred
Nyári pihenés 3 éjszakától
Napi ár félpanziós ellátással (1 éjtől)
Pelion nyár 15% kedvezménnyel (min. 2 éj)

Muskátli Borozó (Hatlépcsős) BalatonfüredX