Muskátli Borozó (Hatlépcsős) Balatonfüred
8230 Balatonfüred, Jókai u. 30.

Muskátli Borozó (Hatlépcsős) Balatonfüred a térképen

Szállások Balatonfüred városában
Wellness csomagok Balatonfüred városában

Muskátli Borozó (Hatlépcsős) Balatonfüred vélemények

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 13.
Kiváló hely, nézz utána, miről híres és pont azt kapod tőle, sőt még többet is! Direkt nem velős pirítóst ettünk, nagyon finom frissensülteket, gyors, korrekt kiszolgálással, pedig még 3 óra körül is telt ház volt. Csak ajánlani tudom:) - ja és ár-érték arányban is a legjobb a környéken! Egy idézet a hype-tól:
. . .
Veszprém
Csopak
Zirc

2018. májusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. december 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
Míg családom hölgytagjai elegánsabb programon vettek részt, én szó szerint lopva tértem be Hatlépcsősbe (hivatalos nevén Muskátli borozó). Engem viszon vonzanak az ilyen jóhírű, kockás abroszos kiskocsmák - sajnos egyre kevesebb van belőlük. Választásom természetesen most is egy velős pirítósra esett, melyhez kiválóan csószott egy fröccs.

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 9. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nem terveztünk beülni, de a csalogató külső, a kívülről is megkapó hangulat becsábított bennünket egy italra. A még napos novemberi időben a teraszon lehetett leülni. Ebédidő, teltház volt, mégis gyorsan kaptunk asztalt. A személyzet nagyon kellemes, családias hangulatban jött-ment, gyorsan tudtunk rendelni, kedvesen szolgáltak fel.

2018. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. október 26.
Érdekesek a vegyes értékelések! Az októberi hosszúhétvégén ebéd- és vacsoraidőben is voltunk az étteremben (család 4 felnőtt és 3 éves kislány)! Szinte teltház volt,de hamar kaptunk asztalt, párpercen belül felvették a rendelést és hozták az italokat! Megállás nélkül forgott a személyzet (5-6 fő).

kispestivízöntő TOP étteremértékelő
kispestivízöntő TOP fotófeltöltő
2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 11.
Minden évben, ha Balatonfüreden járunk, betérünk borozgatni a barátainkkal. Idén csak ketten voltunk, de az udvaron a hangulat változatlan. Sem eső, sem az erős nap nem zavarja az ide betérő vendéget. A kiszolgálás átlagos. Személyektől függ. Az egyik leány unottan, alig hallható hangon vette fel a rendelést. A másik mosolygós, beszédes volt.

Mobilról küldte. | 2018. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
Jó hangulatú hely, ahol olcsón finomat lehet enni és inni. Udvarias és gyors a kiszolgálás. Kutyabarát hely.

Mobilról küldte. | 2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 26.
Feleségemmel és barátainkkal tértem be Balatonfüred egyik legendás helyszínére. Nem sok szabad asztal volt, de az egyiktől éppen távozott egy család, hát lehuppantunk a helyükre. Kb. 10 perc és egy szolíd integetés után odaballagott egy felszolgáló. Frankón kioktatott bennünket, hogy ne csodálkozzunk, ha észre sem vesznek bennünket, ha leszedetlen asztalhoz ülünk le (!

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 30. - 2 látogató hasznosnak vélte
Retkes pohár, csípős velős, barátságtalan kiszolgálás . . Évtizedenként, ha egyszer kicsapja a szám szélét a retkes pohár - ez esetben itt megtörtént. . A legendás velős pirítós jóformán ehetetlen volt a mérhetetlen csípőssége miatt, melyet csak 1 liter folyadék társaságában sikerült letuszkolnunk. Külön szervírozzanak chillit, aztán a vendég majd eldönti e, hogy csípősen óhajtja e enni.

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 29.
Balatonfüred az É-i part fővárosa. Rengeteg kitűnő étteremmel találkozhatunk itt,de ezt az éttermet mindenképpen meg kell látogatni. Ahogy a címben írtam "nem csak a velős pirítós miatt" Frekventált helyen van és mégis alacsonyak az árak. Kitűnő magyaros ételek és helyi borkülönlegességek. Mindenkinek csak ajánlani tudom.

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 23.
Hallottuk hírét a vendéglőnek, gondoltuk megnézzük tényleg olyan jó-e. Nekünk nagyon bejött, nyáron kétszer is jártunk itt, mindkétszer kellemes órákat töltöttünk el. A velős pirítós isteni (mindkétszer azt ettünk), a bor finom, a kiszolgálással is meg voltunk elégedve. Kedves és gyors pincérekkel találkoztunk. Igazi retró kisvendéglő hangulata volt.

Legnépszerűbb csomagok Balatonfüreden és környékén
Hotel Margaréta
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 13.300 - 15.865,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, Dalia Spa wellness részleg korlátlan használatával, hotelkönyvtár és játszószoba használattal, internettel
2018.06.14. - 2019.12.19.
Apartman Bella Panzió
2 nap/1 éjszaka 4.950,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, WIFI-vel
2019.03.24. - 2020.03.24.
Holiday Hotel Csopak
Csopak
3 nap/2 éjszaka 8.786 - 15.795,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, strandbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.05.25. - 2019.09.07.
CE Plaza Hotel
Akár 1 éjszaka 17.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, kuponokkal, szórakoztató- és gyermekprogramokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.07.01. - 2019.08.31.
Astoria Hotel és Étterem
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 11.138,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.03.24. - 2019.12.22.
Bakonybéli Patakpart Vendégház
Bakonybél
3 nap/2 éjszaka 4.000 - 7.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.03.24. - 2020.03.24.
Hotel Nostra
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.06.14. - 2019.08.31.
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.730 - 35.300,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness használattal, internettel
2019.02.11. - 2021.01.01.
Balla Apartmanház
7 nap/6 éjszaka 6.942,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, jakuzzi használattal
2019.06.29. - 2019.08.31.
Hotel Halászkert
Badacsony
3 nap/ 2 éjszaka 10.000,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, húsvéti gyermek programokkal, egy pohár borral, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.04.18. - 2019.04.23.
Malom-tó Vendégház
Tapolca
3 nap/2 éjszaka 9.475,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, bekészítésekkel, Tavas-barlang belépővel, internet elérhetőséggel
2019.03.05. - 2019.06.14.
Residence Konferencia és Wellness Hotel
3 nap/2 éjszaka 20.475,- Ft/fő/éj ártól: szállás és ellátás a választott szobatípus szerint, fürdőköpeny bekészítéssel, élményfürdő használattal, wellness oázis használattal, szaunavilággal, gyermekjátszó használattal
2019.04.18. - 2019.04.22.

Szállodák Balatonfüred környékén
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Balatonfüred
Holiday Hotel Csopak Balatonfüred
Két Korona Konferencia & Wellness Hotel Balatonfüred
A Két Korona Konferencia és Wellness Hotel Balatonszárszón, a déli part egyik legkedveltebb...
Vissza nem térítendő ár félpanzióval (min. 2 éj)
Senior ajánlat (min. 2 éj)
Szenzációs évindító wellness hétvége a Balatonon (min. 2 éj)

Muskátli Borozó (Hatlépcsős) BalatonfüredX