Muskátli Borozó (Hatlépcsős) Balatonfüred
8230 Balatonfüred, Jókai u. 30.

Muskátli Borozó (Hatlépcsős) Balatonfüred a térképen

Wellness csomagok Balatonfüred városában

Muskátli Borozó (Hatlépcsős) Balatonfüred vélemények

Bolya TOP étteremértékelő
2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 4.
Mivel több időt kellett tölteni Balatonfüreden és egy ismerősöm is ajánlotta a velős pirítóst így adtunk még egy esélyt a helynek. Nem kellett volna. Én kértem egy sütőtökkrém levest,ami finom volt. A párom marhahús levest kért. A répa ehetetlen volt, a marhahús meg rágós, még főzhették volna.

2019. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. október 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
Későn értünk a szálláshelyre, így kicsit tanácstalanul indultunk el a városba, hátha betudunk ülni valahova este 8 után. A számunkra addig ismeretlen 6lépcsős előtt vitt el az utunk a szálláshelyről a part felé, szerencsékre. Hely is volt bőven, és mivel nem hallottuk a pirítós hírnevét, valamint nem szeretjük a velőt, cigánypecsenyét kértük, illetve a gyerekeknek a standard rántott csirkemellet.

2019. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
Évek óta sétálunk el a hely előtt, most végre kipróbáltuk. Nem mintha eddig nem lett volna hely, mindig volt szabad asztal, csak most jött el az ideje. Kíváncsi voltam az agyon dicsért velős pirítósra, mivel más sok helyen ettem. Nos, az az igazság, hogy ahány ember itt velős pirítóst szeretne enni, annyi velő a világon nincs, ezt gondoltam, és igazam is lett.
Veszprém
Zirc

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
Balatonfüreden senki sem hívja "Muskátli borozó"-nak a Hatlépcsőst. A füredi legenda rászolgál a nevére. Most már persze országos híre van. Itt készítik a legjobb velős pirítóst. Na és persze konyhájuk többi ételének színvona sem elhanyagolandó. Sajnos itt általában elég nehéz asztalt kapni. Mi éppen szerencsések voltunk, de kifele menet már fent volt a "megtelt" kordon.

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 13.
Kiváló hely, nézz utána, miről híres és pont azt kapod tőle, sőt még többet is! Direkt nem velős pirítóst ettünk, nagyon finom frissensülteket, gyors, korrekt kiszolgálással, pedig még 3 óra körül is telt ház volt. Csak ajánlani tudom:) - ja és ár-érték arányban is a legjobb a környéken! Egy idézet a hype-tól:
. . .
Veszprém
Zirc

2018. májusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. december 27. - 2 látogató hasznosnak vélte
Míg családom hölgytagjai elegánsabb programon vettek részt, én szó szerint lopva tértem be Hatlépcsősbe (hivatalos nevén Muskátli borozó). Engem viszon vonzanak az ilyen jóhírű, kockás abroszos kiskocsmák - sajnos egyre kevesebb van belőlük. Választásom természetesen most is egy velős pirítósra esett, melyhez kiválóan csószott egy fröccs.

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 9. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nem terveztünk beülni, de a csalogató külső, a kívülről is megkapó hangulat becsábított bennünket egy italra. A még napos novemberi időben a teraszon lehetett leülni. Ebédidő, teltház volt, mégis gyorsan kaptunk asztalt. A személyzet nagyon kellemes, családias hangulatban jött-ment, gyorsan tudtunk rendelni, kedvesen szolgáltak fel.

2018. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. október 26.
Érdekesek a vegyes értékelések! Az októberi hosszúhétvégén ebéd- és vacsoraidőben is voltunk az étteremben (család 4 felnőtt és 3 éves kislány)! Szinte teltház volt,de hamar kaptunk asztalt, párpercen belül felvették a rendelést és hozták az italokat! Megállás nélkül forgott a személyzet (5-6 fő).
2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 11.
Minden évben, ha Balatonfüreden járunk, betérünk borozgatni a barátainkkal. Idén csak ketten voltunk, de az udvaron a hangulat változatlan. Sem eső, sem az erős nap nem zavarja az ide betérő vendéget. A kiszolgálás átlagos. Személyektől függ. Az egyik leány unottan, alig hallható hangon vette fel a rendelést. A másik mosolygós, beszédes volt.

Mobilról küldte. | 2018. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
Jó hangulatú hely, ahol olcsón finomat lehet enni és inni. Udvarias és gyors a kiszolgálás. Kutyabarát hely.

Legnépszerűbb csomagok Balatonfüreden és környékén
Ipoly Residence
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 48.580,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, wellness részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, internet elérhetőséggel, parkolással
2019.12.29. - 2020.01.02.
Hotel Villa Classica
Pápa
1 éjszaka 11.900,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, kávé és tea bekészítéssel, wellness-részleg használattal, Safari klub használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.04. - 2019.12.16.
Hotel Marina-Port
Balatonkenese
3 nap/2 éjszaka 13.500 - 32.288,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyerekmedence és játszóház használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.05.30. - 2020.10.11.
Dorina Wellness Apartman
2019.12.08. - 2020.12.08.
Thermal Hotel Igal
Igal
3 nap/2 éjszaka 8.225,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, masszázs és koktél utalvánnyal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.11.30. - 2020.03.15.
Hotel Vadászkürt
2 nap/1 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.01.01. - 2021.01.01.
Hotel Móló
3 nap/2 éjszaka 11.550,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és strand használattal, internet elérhetőséggel
2020.06.01. - 2020.06.30.
Hotel Yacht Wellness & Business
3 nap/2 éjszaka 12.423 - 18.635,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.02. - 2020.03.01.
Boutique Hotel Annuska
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 14.975,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, délutáni snack válogatással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.30. - 2019.12.20.
Port Panzió
Balatonmáriafürdő
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.12.08. - 2019.12.08.
Szőlő Vendégház Balatongyörök
Balatongyörök
2020.12.08. - 2019.12.08.
Edvy Malom Fogadó és Barokk Udvarház
Pápa
4 nap/3 éjszaka 12.500,-Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, pezsgővel, Malom Múzeum megtekintéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.27. - 2020.01.02.

Szállodák Balatonfüred környékén
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatonfüred
Hotel Yacht Wellness & Business Balatonfüred
Hotel Wellamarin Balatonfüred
Télbúcsúztató (min. 2 éj)
Balatoni évindító (min. 2 éj)
WELLAWonderland élőzenével kísért gálavacsorával (min. 2 éj)

Muskátli Borozó (Hatlépcsős) BalatonfüredX