Muskátli Borozó (Hatlépcsős) Balatonfüred
8230 Balatonfüred, Jókai u. 30.

Muskátli Borozó (Hatlépcsős) Balatonfüred a térképen

Veszprém
Zirc

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
Balatonfüreden senki sem hívja "Muskátli borozó"-nak a Hatlépcsőst. A füredi legenda rászolgál a nevére. Most már persze országos híre van. Itt készítik a legjobb velős pirítóst. Na és persze konyhájuk többi ételének színvona sem elhanyagolandó. Sajnos itt általában elég nehéz asztalt kapni. Mi éppen szerencsések voltunk, de kifele menet már fent volt a "megtelt" kordon.

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 13.
Kiváló hely, nézz utána, miről híres és pont azt kapod tőle, sőt még többet is! Direkt nem velős pirítóst ettünk, nagyon finom frissensülteket, gyors, korrekt kiszolgálással, pedig még 3 óra körül is telt ház volt. Csak ajánlani tudom:) - ja és ár-érték arányban is a legjobb a környéken! Egy idézet a hype-tól:
. . .
Veszprém
Zirc

2018. májusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. december 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
Míg családom hölgytagjai elegánsabb programon vettek részt, én szó szerint lopva tértem be Hatlépcsősbe (hivatalos nevén Muskátli borozó). Engem viszon vonzanak az ilyen jóhírű, kockás abroszos kiskocsmák - sajnos egyre kevesebb van belőlük. Választásom természetesen most is egy velős pirítósra esett, melyhez kiválóan csószott egy fröccs.

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 9. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nem terveztünk beülni, de a csalogató külső, a kívülről is megkapó hangulat becsábított bennünket egy italra. A még napos novemberi időben a teraszon lehetett leülni. Ebédidő, teltház volt, mégis gyorsan kaptunk asztalt. A személyzet nagyon kellemes, családias hangulatban jött-ment, gyorsan tudtunk rendelni, kedvesen szolgáltak fel.

2018. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. október 26.
Érdekesek a vegyes értékelések! Az októberi hosszúhétvégén ebéd- és vacsoraidőben is voltunk az étteremben (család 4 felnőtt és 3 éves kislány)! Szinte teltház volt,de hamar kaptunk asztalt, párpercen belül felvették a rendelést és hozták az italokat! Megállás nélkül forgott a személyzet (5-6 fő).

kispestivízöntő TOP étteremértékelő
kispestivízöntő TOP fotófeltöltő
2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 11.
Minden évben, ha Balatonfüreden járunk, betérünk borozgatni a barátainkkal. Idén csak ketten voltunk, de az udvaron a hangulat változatlan. Sem eső, sem az erős nap nem zavarja az ide betérő vendéget. A kiszolgálás átlagos. Személyektől függ. Az egyik leány unottan, alig hallható hangon vette fel a rendelést. A másik mosolygós, beszédes volt.

Mobilról küldte. | 2018. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
Jó hangulatú hely, ahol olcsón finomat lehet enni és inni. Udvarias és gyors a kiszolgálás. Kutyabarát hely.

Mobilról küldte. | 2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 26.
Feleségemmel és barátainkkal tértem be Balatonfüred egyik legendás helyszínére. Nem sok szabad asztal volt, de az egyiktől éppen távozott egy család, hát lehuppantunk a helyükre. Kb. 10 perc és egy szolíd integetés után odaballagott egy felszolgáló. Frankón kioktatott bennünket, hogy ne csodálkozzunk, ha észre sem vesznek bennünket, ha leszedetlen asztalhoz ülünk le (!

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 30. - 2 látogató hasznosnak vélte
Retkes pohár, csípős velős, barátságtalan kiszolgálás . . Évtizedenként, ha egyszer kicsapja a szám szélét a retkes pohár - ez esetben itt megtörtént. . A legendás velős pirítós jóformán ehetetlen volt a mérhetetlen csípőssége miatt, melyet csak 1 liter folyadék társaságában sikerült letuszkolnunk. Külön szervírozzanak chillit, aztán a vendég majd eldönti e, hogy csípősen óhajtja e enni.

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 29.
Balatonfüred az É-i part fővárosa. Rengeteg kitűnő étteremmel találkozhatunk itt,de ezt az éttermet mindenképpen meg kell látogatni. Ahogy a címben írtam "nem csak a velős pirítós miatt" Frekventált helyen van és mégis alacsonyak az árak. Kitűnő magyaros ételek és helyi borkülönlegességek. Mindenkinek csak ajánlani tudom.

Legnépszerűbb csomagok Balatonfüreden és környékén
Anna Grand Hotel Wine & Vital
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 12.665 - 23.214,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, internet elérhetőséggel
2018.07.16. - 2020.12.23.
Mária Hotel
Balatonmáriafürdő
2019.08.20. - 2020.08.21.
Villa Campana
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, WIFI-vel
2019.08.21. - 2020.04.30.
Hotel Bakony
Bakonybél
4 nap/3 éjszaka 7.984 - 27.134,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, játékos túrával, ping-pong, kártya és társasjátékok használatával
2019.03.11. - 2021.05.05.
Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
2019.08.21. - 2019.09.28.
Boutique Hotel Annuska
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 17.475,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, délutáni snack válogatással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.05.01. - 2019.09.01.
Aquilo Hotel Panoráma Tihany
Tihany
4 nap/3 éjszaka 15.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, strandhasználattal, ajándék kerékpár használattal és vitorlázással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.07. - 2019.08.31.
Hotel Bonvino Wine & Spa
Badacsony
3 nap/2 éjszaka 13.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, borkóstolóval, wellness-részleg használattal, játszószoba használattal, internet elérhetőséggel
2019.08.25. - 2019.11.29.
Bakonybéli Patakpart Vendégház
Bakonybél
Zenit Hotel Balaton
Vonyarcvashegy
3 nap/2 éjszaka 17.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, gyermekbarát szolgáltatásokkal, szauna programokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.08.25. - 2019.09.08.

Szállodák Balatonfüred környékén
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatonfüred
Prémium Hotel Panoráma Balatonfüred
A megújult Prémium Hotel Panoráma négycsillagos színvonalú kiszolgálást nyújt a siófoki...
Nyári kiruccanás (min. 2 éj)
Óév búcsúztató (min. 3 éj)
Egyedi ajánlatkérés
1 nap / 0 éj: 0 Ft / fő / éj ártól.

Muskátli Borozó (Hatlépcsős) BalatonfüredX