Muskátli Borozó (Hatlépcsős) Balatonfüred
8230 Balatonfüred, Jókai u. 30.

Muskátli Borozó (Hatlépcsős) Balatonfüred a térképen

Muskátli Borozó (Hatlépcsős) Balatonfüred vélemények

Veszprém
Zirc

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 9.
Többször is írtam dicsérő szavakat erről a helyről, melyeket most a legnagyobb sajnálatomra meg kell változtatnom. Balatonfüredi félpanziós wellness hétvégénk szombatján sétálni indultunk. Együnk egy velős pirítóst a hatlépcsősben! - mondtuk egybehangzóan. Pár percet vártunk az asztalra, mert bizony teltház volt. Rendeltünk, aztán jó sokat vártunk a rendelésünkre.

Bolya TOP étteremértékelő
2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
Mivel több időt kellett tölteni Balatonfüreden és egy ismerősöm is ajánlotta a velős pirítóst így adtunk még egy esélyt a helynek. Nem kellett volna. Én kértem egy sütőtökkrém levest,ami finom volt. A párom marhahús levest kért. A répa ehetetlen volt, a marhahús meg rágós, még főzhették volna.

Vereske TOP egyébhely értékelő
2019. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. október 21. - 2 látogató hasznosnak vélte
Későn értünk a szálláshelyre, így kicsit tanácstalanul indultunk el a városba, hátha betudunk ülni valahova este 8 után. A számunkra addig ismeretlen 6lépcsős előtt vitt el az utunk a szálláshelyről a part felé, szerencsékre. Hely is volt bőven, és mivel nem hallottuk a pirítós hírnevét, valamint nem szeretjük a velőt, cigánypecsenyét kértük, illetve a gyerekeknek a standard rántott csirkemellet.

2019. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 23. - 2 látogató hasznosnak vélte
Évek óta sétálunk el a hely előtt, most végre kipróbáltuk. Nem mintha eddig nem lett volna hely, mindig volt szabad asztal, csak most jött el az ideje. Kíváncsi voltam az agyon dicsért velős pirítósra, mivel más sok helyen ettem. Nos, az az igazság, hogy ahány ember itt velős pirítóst szeretne enni, annyi velő a világon nincs, ezt gondoltam, és igazam is lett.

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kiváló hely, nézz utána, miről híres és pont azt kapod tőle, sőt még többet is! Direkt nem velős pirítóst ettünk, nagyon finom frissensülteket, gyors, korrekt kiszolgálással, pedig még 3 óra körül is telt ház volt. Csak ajánlani tudom:) - ja és ár-érték arányban is a legjobb a környéken! Egy idézet a hype-tól:
. . .
Veszprém
Zirc

2018. májusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. december 27. - 2 látogató hasznosnak vélte
Míg családom hölgytagjai elegánsabb programon vettek részt, én szó szerint lopva tértem be Hatlépcsősbe (hivatalos nevén Muskátli borozó). Engem viszon vonzanak az ilyen jóhírű, kockás abroszos kiskocsmák - sajnos egyre kevesebb van belőlük. Választásom természetesen most is egy velős pirítósra esett, melyhez kiválóan csószott egy fröccs.

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 9. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nem terveztünk beülni, de a csalogató külső, a kívülről is megkapó hangulat becsábított bennünket egy italra. A még napos novemberi időben a teraszon lehetett leülni. Ebédidő, teltház volt, mégis gyorsan kaptunk asztalt. A személyzet nagyon kellemes, családias hangulatban jött-ment, gyorsan tudtunk rendelni, kedvesen szolgáltak fel.

2018. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. október 26.
Érdekesek a vegyes értékelések! Az októberi hosszúhétvégén ebéd- és vacsoraidőben is voltunk az étteremben (család 4 felnőtt és 3 éves kislány)! Szinte teltház volt,de hamar kaptunk asztalt, párpercen belül felvették a rendelést és hozták az italokat! Megállás nélkül forgott a személyzet (5-6 fő).
2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 11.
Minden évben, ha Balatonfüreden járunk, betérünk borozgatni a barátainkkal. Idén csak ketten voltunk, de az udvaron a hangulat változatlan. Sem eső, sem az erős nap nem zavarja az ide betérő vendéget. A kiszolgálás átlagos. Személyektől függ. Az egyik leány unottan, alig hallható hangon vette fel a rendelést. A másik mosolygós, beszédes volt.

Mobilról küldte. | 2018. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
Jó hangulatú hely, ahol olcsón finomat lehet enni és inni. Udvarias és gyors a kiszolgálás. Kutyabarát hely.

Legnépszerűbb csomagok Balatonfüreden és környékén
Danubius Hotel Marina
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 14.520 - 33.480,- Ft/fő/éj között: all inclusive ellátással, fedett uszoda és szauna használattal, fitness terem és tekepálya használattal, gyerekeknek animációs programokkal, internettel, parkolással
2020.04.23. - 2020.10.08.
Magaspart Panzió
Balatonföldvár
3 nap/2 éjszaka 16.650 - 24.350,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, jacuzzi használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.05.01. - 2020.09.30.
Somogy Kertje Üdülőfalu és Étterem
Bonnya
2020.02.25. - 2021.02.26.
Kenese Bay Garden Resort & Conference
Balatonkenese
3 nap/2 éjszaka 11.400 - 23.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness és sportpálya használattal, játszósziget használattal, parkolással, internettel
2019.01.29. - 2021.01.02.
Hotel Európa Gunaras
Dombóvár
3 nap/2 éjszaka 6.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázs-kuponnal, szabadidős szolgáltatásokkal, kedvezményekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.01. - 2020.04.05.
Bakonybél
2020.02.26. - 2021.02.26.
Malom-tó Vendégház
Tapolca
3 nap/2 éjszaka 8.738,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, Tavas-barlang belépővel, internet elérhetőséggel
2020.02.20. - 2020.06.30.
Hunguest Hotel Pelion
Tapolca
3 nap/2 éjszaka 13.900 - 39.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, fitneszterem és gyógybarlang használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.11.17. - 2021.01.02.
Aura Hotel
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 16.941 - 36.040,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, fillup szobai szolgáltatásokkal, fürdőköpeny bekészítéssel, internettel
2019.01.31. - 2020.12.23.
Hotel Panoráma Balatongyörök
Balatongyörök
4 nap/3 éjszaka 8.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázskuponnal, fürdőköpeny bekészítéssel
2020.02.16. - 2020.06.14.

Szállodák Balatonfüred környékén
Hunguest Hotel Pelion  Balatonfüred
Holiday Hotel Csopak Balatonfüred
Hotel Yacht Wellness & Business Balatonfüred
Pelion extra akció (min. 2 éj)
Senior ajánlat (min. 5 éj)
Tavaszi Balaton (min. 2 éj)

Muskátli Borozó (Hatlépcsős) BalatonfüredX