Tóparti Halászcsárda Tata

Kincsem Wellness Hotel Kisbér
46.000 Ft / 2 fő / 2 éj-től félpanzióval

Tóparti Halászcsárda Tata vélemények

Kiváló 2020. augusztus 19.a párjával járt itt
Nem csak a menüválaszték jó, hanem az ételek minősége is nagyon kiváló. Finom, ízletes és bőséges ebédet fogyasztottunk itt. A pincér kedvessége, figyelmessége is dicséretes. Ráadásul a tóparton van,a csárda elhelyezkedése is kitűnő, jobb nem is lehetne. Minden szempontból tökéletes. Ha Tatán járunk, újból itt fogunk ebédelni, mindenkinek ajánlom.
5Hangulat
5Ár / érték arány
2019. július 22.a párjával járt itt
Nyaralásból hazafelé tartva,megálltunk Tatán,és az Öreg-tó partján tettünk egy kellemes sétát. Ezután, betértünk ebédre a Tóparti Halászcsárdába. Szerencsénk volt,mert találtunk szabad asztalt. A pincér udvarias,és segítőkész volt! A megrendelt ebédre sem kellett sokat várni,amiről elmondható,hogy finom, és megfelelő adagot kaptunk.
4Ár / érték arány
2019. március 20.a párjával járt itt
Vasárnap kirándultunk Tatára, kihasználva a jó időt és a csábító invitálást a "Csoki fesztiválra". A fesztiválról nem írok, mert kritikán aluli volt, kár a szót vesztegetni rá. Mint minden évben ismét a Tóparti Halászcsárdát kerestük fel délután 2 óra körül. Bár telt ház volt, sikerült helyet foglalnunk.
4Ár / érték arány
3Tisztaság
Gyenge 2018. április 8.a párjával járt itt
Esti sétánk alkalmával szerettünk volna vacsorázni.Az ètelek csabitónak,és elfogadható árunak tüntek a kihelyezett plakát alapján.
7 óra után mentünk.A pincér közölte hogy nincs szakács,így étel sem.Pár ember érkezett mindössze.
Azonnal továbbálltunk.
Így nem sikerült megköszöni semmit az ételek közül.
Átlagos 2017. augusztus 1.a párjával járt itt
A napokban tértünk be a csárdába, mivel ezt az egy éttermet ismertük Tatán. Egyszer jártunk már itt, azóta felújították a homlokzatát. Harmadik asztalnál találtuk meg a helyünket, mert ahova többször leültünk volna, FOGLALT felírat tessékel tovább bennünket. Rántott bordát körettel, ásványvizet és bort ittunk.
3Ételek / Italok
3Hangulat
2Tisztaság
Gyenge 2017. június 23.családjával járt itt
Vasárnapi kiruccanást tettünk a családdal a Tatai-tónál. Gondoltam, eszem egy igazi jó halászlét, egy halászcsárdában biztos, hogy nem fogok csalódni. Nem így történt, a halászlé nem volt elég forró, mint ahogy elvártam volna, a harcsaszelet benne pedig engem igazából valami fagyasztott halfilére emlékeztetett.
2Ételek / Italok
3Hangulat
3Tisztaság
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt már
Átlagos 2017. június 20.családjával járt itt
Korábban jártunk itt férjemmel, így bátran ajánlottuk most is sógoroméknak, hogy üljünk be ebbe az étterembe. Bár elég sok üres asztal volt, egy hölgy pincér elég hangosan közölte velünk, hogy foglaltak az asztalok, társaságot várnak. Már készültünk elmenni, mikor egy pincér utánunk jött és leültetett.
1Ételek / Italok
2Hangulat
2Ár / érték arány
Kiváló 2017. június 12.családjával járt itt
Szombaton délután látogattunk ide a csárdába,Nagyon finom volt a halászlé,és a harcsa paprikás nokedlivel. Nem kellett sokáig várni,meg voltunk elégedve. mennyiséggel nem volt gond,kenyér friss volt, a csárdából zene szólt,így kellemes hangulatot teremtett . jól lakottan távoztunk,ide még visszatérnénk bármikor.
5Hangulat
5Ár / érték arány
Itt fényképeztem:
Tóparti Halászcsárda Tata - Étel/italTóparti Halászcsárda Tata - Étel/italTóparti Halászcsárda Tata - Étlap/itallapTóparti Halászcsárda Tata - Külső képTóparti Halászcsárda Tata - Egyéb
Még több kép (2 db) >>
2017. június 7.családjával járt itt
Bár a babgulyásra voltam "ráizgulva":-) sajnos nem volt. . . :-( Szerintem egy hagyományos tóparti csárdában elvárható lenne egy ilyen népszerű étel! A kezdeti "sokk" után (amit a babgulyás hiánya okozott) rátaláltam a bakonyira, amit nagyon ízletesen készítettek el, és a mennyiséggel sem volt probléma.
Gyenge 2017. április 9.a párjával járt itt
Vasárnapi kirándulás alkalmából ültünk be egy késői ebédre. Az ételre sokat kellett várni és csalódás volt. Kicsi adag, gyenge minőség. A hús amit kértem sós volt, a párom pisztrángja olajos és égett volt. A köretként kért rizs volt vagy 3 evőkanálnyi. Hangulat semmi, pedig nagyon jó helyen van.
2Ételek / Italok
2Hangulat