2890 Tata, Tópart u. 10.

Szállások Tata városában
Wellness csomagok Tata városában

Tóparti Halászcsárda Tata vélemények

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 22.
Nyaralásból hazafelé tartva,megálltunk Tatán,és az Öreg-tó partján tettünk egy kellemes sétát.Ezután, betértünk ebédre a Tóparti Halászcsárdába.Szerencsénk volt,mert találtunk szabad asztalt.A pincér udvarias,és segítőkész volt! A megrendelt ebédre sem kellett sokat várni,amiről elmondható,hogy finom, és megfelelő adagot kaptunk.
2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 20. - 2 látogató hasznosnak vélte
Vasárnap kirándultunk Tatára, kihasználva a jó időt és a csábító invitálást a "Csoki fesztiválra". A fesztiválról nem írok, mert kritikán aluli volt, kár a szót vesztegetni rá. Mint minden évben ismét a Tóparti Halászcsárdát kerestük fel délután 2 óra körül. Bár telt ház volt, sikerült helyet foglalnunk.

Szilvimi TOP egyébhely értékelő
2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 8.
Esti sétánk alkalmával szerettünk volna vacsorázni.Az ètelek csabitónak,és elfogadható árunak tüntek a kihelyezett plakát alapján.
7 óra után mentünk.A pincér közölte hogy nincs szakács,így étel sem.Pár ember érkezett mindössze.
Azonnal továbbálltunk.
Így nem sikerült megköszöni semmit az ételek közül.
2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 1.
A napokban tértünk be a csárdába, mivel ezt az egy éttermet ismertük Tatán. Egyszer jártunk már itt, azóta felújították a homlokzatát. Harmadik asztalnál találtuk meg a helyünket, mert ahova többször leültünk volna, FOGLALT felírat tessékel tovább bennünket. Rántott bordát körettel, ásványvizet és bort ittunk. A pincért megismertük, a múltkori találkozásunk hasonló volt.

Értékelt: 2017. június 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
Vasárnapi kiruccanást tettünk a családdal a Tatai-tónál. Gondoltam, eszem egy igazi jó halászlét, egy halászcsárdában biztos, hogy nem fogok csalódni. Nem így történt, a halászlé nem volt elég forró, mint ahogy elvártam volna, a harcsaszelet benne pedig engem igazából valami fagyasztott halfilére emlékeztetett. Ehető volt, de többet vártam.

2017. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. június 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
Korábban jártunk itt férjemmel, így bátran ajánlottuk most is sógoroméknak, hogy üljünk be ebbe az étterembe. Bár elég sok üres asztal volt, egy hölgy pincér elég hangosan közölte velünk, hogy foglaltak az asztalok, társaságot várnak. Már készültünk elmenni, mikor egy pincér utánunk jött és leültetett. Mi sógorommal halászlevet - én pontyból, sógorom harcsából - kértünk.

2017. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. június 12.
Szombaton délután látogattunk ide a csárdába,Nagyon finom volt a halászlé,és a harcsa paprikás nokedlivel. Nem kellett sokáig várni,meg voltunk elégedve. mennyiséggel nem volt gond,kenyér friss volt, a csárdából zene szólt,így kellemes hangulatot teremtett . jól lakottan távoztunk,ide még visszatérnénk bármikor. mindenkinek csak ajánlani tudjuk.

Tician71 TOP étteremértékelő
2017. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. június 7.
Bár a babgulyásra voltam "ráizgulva":-) sajnos nem volt. . . :-( Szerintem egy hagyományos tóparti csárdában elvárható lenne egy ilyen népszerű étel! A kezdeti "sokk" után (amit a babgulyás hiánya okozott) rátaláltam a bakonyira, amit nagyon ízletesen készítettek el, és a mennyiséggel sem volt probléma. A Kedvesem csirkemájat evett gazdagon, ami szintén nagyon finom volt.

2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 9. - 1 látogató hasznosnak vélte
Vasárnapi kirándulás alkalmából ültünk be egy késői ebédre. Az ételre sokat kellett várni és csalódás volt. Kicsi adag, gyenge minőség. A hús amit kértem sós volt, a párom pisztrángja olajos és égett volt. A köretként kért rizs volt vagy 3 evőkanálnyi. Hangulat semmi, pedig nagyon jó helyen van. Pozitívum, hogy a pincérek nagyon kedvesek és segítőkészek és kutyabarát a hely.

Mobilról küldte. | 2016. júniusban járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 3.
Nagyon finom halételek készülnek, bőséges a választék. Kutyabarát hely ami nagyon nagy előny hiszen a tóparti sétából bárki betérhet és az asztalától gyönyörködhet a Tatai várban. Egy problémám akadt csak jó jó ,hogy focimeccs meg tv de azért munkaidőben a pincér jó lenne ha nem azt nézné.

Legnépszerűbb csomagok Tatán és környékén
Hotel Kiss
Tata
3 nap/2 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, masszázs kuponnal, wellness-részleg használattal, kerékpárhasználattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.02.01. - 2020.12.20.
Portobello Wellness & Yacht Hotel
2-4 éjszaka 19.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, játszókuckó használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.25. - 2020.08.31.
Hotel Gottwald
Tata
3 nap/2 éjszaka 14.400,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.07.09. - 2020.12.22.
Bazilika alatti Panzió
3 nap/2 éjszaka 12.450,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üveg bor bekészítéssel, wellness-részleg használattal, fürdőköpeny és törölköző bekészítéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.05.29. - 2020.12.31.
Drive Inn Hotel
Törökbálint
2 nap/1 éjszaka 3.720,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.09.30. - 2021.01.01.
Szárcsa Hotel
3 nap/2 éjszaka 14.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szobai bekészítéssel, wellness-részleg használattal, egy alkalommal itallal és süteménnyel, biliárdjeggyel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.04.12. - 2020.12.21.
VVSI Sport Hotel
Gárdony
3 nap/2 éjszaka 7.200,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, kerékpár használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.16. - 2020.10.31.
Öreg-tó Hotel
Tata
3 nap/2 éjszaka 11.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, délutáni sétakocsikázással
2020.06.26. - 2020.09.30.
Kristály Imperial Hotel
Tata
3 nap/2 éjszaka 16.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, kedvezményes masszázzsal, Sóklinika próbaalkalommal, vízsugaras masszázzsal, Dunamente kedvezménykártyával, fürdőköntös bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.01. - 2020.12.28.
Szent Adalbert Hotel
2 nap/1 éjszaka 9.950,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.07.19. - 2020.12.20.
Land Plan Hotel & Restaurant
Töltéstava
2 nap/1 éjszaka 7.300,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.07.09. - 2020.12.29.
Hotel Magyar Király
2 nap/1 éjszaka 14.950 - 28.000,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
2020.07.09. - 2021.12.23.

Szállodák Tata környékén
Károlyi Kastély Hotel & Restaurant  Tata
Hotel Bellevue Tata
A Bellevue Hotel az Esztergom belvárosától mintegy 5 kilométerre fekvő Búbánatvölgyben, a...
Kedvezményes szobaár félpanzióval (min. 2 éj)
Nyári ajánlat (min. 2 éj)
Esztergomi kikapcsolódás (min. 2 éj)

Tóparti Halászcsárda TataX