2890 Tata, Tópart u. 10.

Szállások Tata városában
Wellness csomagok Tata városában

Tóparti Halászcsárda Tata vélemények

2020. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 19.
Nem csak a menüválaszték jó, hanem az ételek minősége is nagyon kiváló. Finom, ízletes és bőséges ebédet fogyasztottunk itt. A pincér kedvessége, figyelmessége is dicséretes. Ráadásul a tóparton van,a csárda elhelyezkedése is kitűnő, jobb nem is lehetne. Minden szempontból tökéletes. Ha Tatán járunk, újból itt fogunk ebédelni, mindenkinek ajánlom.

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 22.
Nyaralásból hazafelé tartva,megálltunk Tatán,és az Öreg-tó partján tettünk egy kellemes sétát.Ezután, betértünk ebédre a Tóparti Halászcsárdába.Szerencsénk volt,mert találtunk szabad asztalt.A pincér udvarias,és segítőkész volt! A megrendelt ebédre sem kellett sokat várni,amiről elmondható,hogy finom, és megfelelő adagot kaptunk.
2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 20. - 2 látogató hasznosnak vélte
Vasárnap kirándultunk Tatára, kihasználva a jó időt és a csábító invitálást a "Csoki fesztiválra". A fesztiválról nem írok, mert kritikán aluli volt, kár a szót vesztegetni rá. Mint minden évben ismét a Tóparti Halászcsárdát kerestük fel délután 2 óra körül. Bár telt ház volt, sikerült helyet foglalnunk.

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 8.
Esti sétánk alkalmával szerettünk volna vacsorázni.Az ètelek csabitónak,és elfogadható árunak tüntek a kihelyezett plakát alapján.
7 óra után mentünk.A pincér közölte hogy nincs szakács,így étel sem.Pár ember érkezett mindössze.
Azonnal továbbálltunk.
Így nem sikerült megköszöni semmit az ételek közül.
2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 1.
A napokban tértünk be a csárdába, mivel ezt az egy éttermet ismertük Tatán. Egyszer jártunk már itt, azóta felújították a homlokzatát. Harmadik asztalnál találtuk meg a helyünket, mert ahova többször leültünk volna, FOGLALT felírat tessékel tovább bennünket. Rántott bordát körettel, ásványvizet és bort ittunk. A pincért megismertük, a múltkori találkozásunk hasonló volt.

Értékelt: 2017. június 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
Vasárnapi kiruccanást tettünk a családdal a Tatai-tónál. Gondoltam, eszem egy igazi jó halászlét, egy halászcsárdában biztos, hogy nem fogok csalódni. Nem így történt, a halászlé nem volt elég forró, mint ahogy elvártam volna, a harcsaszelet benne pedig engem igazából valami fagyasztott halfilére emlékeztetett. Ehető volt, de többet vártam.

2017. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. június 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
Korábban jártunk itt férjemmel, így bátran ajánlottuk most is sógoroméknak, hogy üljünk be ebbe az étterembe. Bár elég sok üres asztal volt, egy hölgy pincér elég hangosan közölte velünk, hogy foglaltak az asztalok, társaságot várnak. Már készültünk elmenni, mikor egy pincér utánunk jött és leültetett. Mi sógorommal halászlevet - én pontyból, sógorom harcsából - kértünk.

2017. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. június 12.
Szombaton délután látogattunk ide a csárdába,Nagyon finom volt a halászlé,és a harcsa paprikás nokedlivel. Nem kellett sokáig várni,meg voltunk elégedve. mennyiséggel nem volt gond,kenyér friss volt, a csárdából zene szólt,így kellemes hangulatot teremtett . jól lakottan távoztunk,ide még visszatérnénk bármikor. mindenkinek csak ajánlani tudjuk.

Tician71 TOP étteremértékelő
2017. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. június 7.
Bár a babgulyásra voltam "ráizgulva":-) sajnos nem volt. . . :-( Szerintem egy hagyományos tóparti csárdában elvárható lenne egy ilyen népszerű étel! A kezdeti "sokk" után (amit a babgulyás hiánya okozott) rátaláltam a bakonyira, amit nagyon ízletesen készítettek el, és a mennyiséggel sem volt probléma. A Kedvesem csirkemájat evett gazdagon, ami szintén nagyon finom volt.

2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 9. - 1 látogató hasznosnak vélte
Vasárnapi kirándulás alkalmából ültünk be egy késői ebédre. Az ételre sokat kellett várni és csalódás volt. Kicsi adag, gyenge minőség. A hús amit kértem sós volt, a párom pisztrángja olajos és égett volt. A köretként kért rizs volt vagy 3 evőkanálnyi. Hangulat semmi, pedig nagyon jó helyen van. Pozitívum, hogy a pincérek nagyon kedvesek és segítőkészek és kutyabarát a hely.

Legnépszerűbb csomagok Tatán és környékén
Hotel Kiss
Tata
3 nap/2 éjszaka 14.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és szabadtéri medence használattal, 2 órás kerékpár használattal, masszázs-utalvánnyal, szórakozási lehetőséggel, internet elérhetőséggel
2021.05.31. - 2021.09.01.
Szárcsa Hotel
2 nap/1 éjszaka 11.250 - 13.750,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness és konditerem használattal, fürdőköpennyel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.04.02. - 2021.12.30.
Károlyi Kastély Hotel & Restaurant
Fehérvárcsurgó
2 nap/1 éjszaka 19.425 - 27.747,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, kastélylátogatással, nordic walkinggal, társasjáték kölcsönzéssel, ping-pong és csocsó használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.01.15. - 2021.12.23.
Parti Panzió
2021.03.08. - 2022.03.08.
Malomkert Panzió
Nagybörzsöny
2021.03.08. - 2021.12.29.
Hotel Adalbert - Szent Tamás Ház
2 nap/1 éjszaka 12.900 - 23.100,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, kedvezménnyel, parkolással
2020.11.05. - 2021.12.22.
Kristály Imperial Hotel
Tata
5 nap/4 éjszaka 16.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgőkoktéllal, wellness-részleg használattal, kerékpár használattal, turisztikai kedvezménykártyával, parkolással
2021.03.01. - 2021.11.01.
Öreg-tó Hotel
Tata
2 nap/1 éjszaka 11.450 - 13.950,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.04.01. - 2021.12.31.
Szépia Bio & Art Hotel
Zsámbék
3 nap/2 éjszaka 16.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, üdvözlőitallal, masszázskuponnal, Romtemplom és Lámpamúzeum belépőjegyekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.06.01. - 2021.08.31.
2 nap/1 éjszaka 6.460 - 8.950,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2020.10.22. - 2022.01.01.
Vital Hotel Nautis
Gárdony
3 nap/2 éjszaka 36.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, programokkal, gyermekeknek ajándék jégkrémmel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással
2021.07.02. - 2021.08.19.

Szállodák Tata környékén
Vital Hotel Nautis Tata
Károlyi Kastély Hotel & Restaurant  Tata
Abacus Business & Wellness Hotel Tata
Nyár a tavon óriási gyermekkedvezménnyel (min. 2 éj)
Napi szobaár félpanzióval (1 éjtől)
Édes kényeztetés (min. 2 éj)

Tóparti Halászcsárda TataX