angyalfold
32020

angyalfold adatlapja

Egyik kedvenc időtöltésem az utazás. Szeretem megismerni és megismertetni az újat a szépet szeretteimmel, barátaimmal. Életem során nagyon sok helyen megfordultam már a világban. Fontosnak tartottam azonban mindig, hogy megismerjem szép hazánk tájait, nevezetességeit és ehhez jöttek hozzá a külföldi utazások. Azt vallottam mindig és vallom ma is az ember előszór szülőföldjét ismerje meg alaposan és ennek ismeretében fedezze fel a világot. Remélem életem hátralevő időszakában még nagyon sok szép helyet fogok felkeresni, megismerni.
Jelenleg a kedvesemmel kettesben utazgatunk és járunk rendszeresen éttermekbe is.
Ilyen vagyok
Ínyenc  •  Borbarát  •  Nyugalomra és csendre vágyó  •  Természetbarát  •  Házias ízek kedvelője  •  Magyaros ízek kedvelője  •  Akció-figyelő  •  Aktívan pihenő  •  Mindenevő  •  Kritikus  •  szépre nyitott
Regisztráció2016.08.04
Utoljára itt2019.08.01

Kiváló 2016. augusztus 9.a párjával járt itt
Hernádvécse sok ember számára ismeretlen hely Magyarországon. Nekünk is az volt. Jól döntöttünk amikor felkerestük a hotelt. ". . . hozzatok ide mindent ami szép, ami nemes és amit érdemes! ". Itt maradéktalanul megvalósult ez a gondolat.
Felhasználó fényképei:
Hotel Vécsecity Hernádvécse - Hotel Vécsecity Hernádvécse - Hotel Vécsecity Hernádvécse - Hotel Vécsecity Hernádvécse - Hotel Vécsecity Hernádvécse - Hotel Vécsecity Hernádvécse - Hotel Vécsecity Hernádvécse - Hotel Vécsecity Hernádvécse - Hotel Vécsecity Hernádvécse -
Kiváló 2016. augusztus 9.a párjával járt itt
Évente többször is felkeressük ezt az éttermet, mert az ország egyik legjobb (ha nem a legjobb) halászcsárdája. Utunk során ha másfelé is megyünk, vagy valahonnan jövünk biztos, hogy itt megállunk. Miért? Gazdag választék, különlegességek (pl:harcsatatár), mind-mind remekül elkészítve, bőséges adagok, udvarias, figyelmes vendéglátás.
Kiváló 2016. augusztus 9.a párjával járt itt
Évek óta visszajárunk ebbe a családias, hangulatos, óbudai kisvendéglőbe. Finom ételeket készítenek, sok kreativitással. A hely különlegessége, hogy időről-időre kitalálnak valami újat, kedvezményes akciókat. A környezet igazán otthonos, a személyzet udvarias és figyelmes. Szívesen járunk vissza ide törzsvendégként.