Hotel Vécsecity Hernádvécse ★★★★

Hotel Vécsecity Hernádvécse
3874 Hernádvécse, Béke tér 8–10.

Hotel Vécsecity Hernádvécse a térképen

Szállások Hernádvécse városában
Wellness csomagok Hernádvécse városában

Hotel Vécsecity Hernádvécse vélemények

2019. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. november 11.
Az őszi szünetet töltöttük ott a "City"-ben, az a gyerekeknek egy megvalósult mesevilág! Rettentően élvezték minden pillanatát, a kiskapukat, a színpadot. A személyzet maximálisan kedves, segítőkész,az ágyak kényelmesek a tisztaság tökéletes az ételek változatosak és finomak. Teljes elégedettséggel távoztunk, gyerekes családoknak csak ajánlani tudom, nem kell folyamatosan a fegyelmezéssel bajlódni, van tér a játékhoz.

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 18.
4 éjszakát töltöttünk el a Hotel Vécsecity-ben.Nagyon jól éreztük magunkat. Finom ételek, profi és segítőkész személyzet, kedves tulajdonos.Sok-sok BAGOLY.....hogy miért is.......Aki elmegy megtudja........Tiszta szívvel ajánljuk!!Tisztaság maximális!
Nyugalom,csend,pihenés.......

2019. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. április 28.
Csütörtökön 13 óra körül érkeztünk, és bár már akkor elfoglalhattuk volna a szobánkat, első utunk az étterembe vezetett. Kedves mosolygós lány hozta az étlapot, és amíg választottunk, felvette az italrendelést, amit szinte azonnal ki is hozott. valami vadból készült ételt rendeltem az étlapból. . . Sajnos nem tudok hozni vadat, volt a válasz. . .

2019. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. január 30.
Január végén a szállodába hoztunk össze egy "család-egyesítés" jellegű találkozót. Együtt töltöttük e gyönyörű környezetben gyermekeinkkel a hétvégét. A vendégszeretet, a környezet, az ellátás csillagos ötös. Külön említést érdemel, hogy "nem féltik a berendezést" a vendégektől. Nincsenek körülvéve a korabeli bútorok kordonnal, ráülhet a 100 éves székre, fekhet a régi, faragott ágyban stb.

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 28.
Egy téli hosszúhétvégét töltöttünk a szálloda kastély szárnyában. Már több kastélyszállóban is jártunk, de ez kiemelkedik, mivel fontosnak tartják, hogy az ott lakó vendég megismerje a tulajdonos motivációját. Egyedülálló, hogy a kastély több szobája közösségi térként használható, tehát nem múzeumként tekintenek rá. Ajánlom a kastélytourt, sok érdekességet mesélnek el.

2018. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. november 5.
Feleségemmel és 2 gyermekünkkel választottuk a hotelt egy hosszú hétvége eltöltésére. A hely gyönyörű, óriási területen fekszik a hotel, ahol a gyermekek feltalálták magukat. A teljesség igénye nélkül van kilátó, állatsimogató, kerti tó, gyönyörű belső környezet. A szobák tiszták voltak az ételek pedig finomak, a személyzet pedig kedves.

2018. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
Csend, nyugalom. Valóban egy kastélyba zárt város . . . . Meseszép környezet, tisztaság, figyelmes kiszolgálás. A környéken rengeteg a látnivaló. A park csodálatos, sokat sétáltunk. A Wellness részleg egy kicsit nagyobb lehetne, de a kültéri medence pótolta a hiányt. Egyszer mindenkinek látnia kell. . . . ! Mi még visszatérünk, pihenésre és kikapcsolódásra kiválóan alkalmas környezet.

2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 22. - 2 látogató hasznosnak vélte
4 napot töltöttünk itt . Rendkívüli, kellemes pihenés volt. A kastélyszálló mindennap hozott valami meglepetést. Kis enteriörök, apró szépségek, mindenütt. Az ételek kitűnőek, a környék rengeteg látnivalót ad. Kassa, Aggtelek és Hollóháza. . . a 9 hektáros körbezárt park ápolt karbantartott, nagy sétákat tettünk. Máskor is szívesen visszatérünk.

2017. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. április 30.
Minden nagyon tetszett, ez a hely valóban egy kis ékszerdoboz. Csendes, nyugodt környezet, pihenésre igazán alkalmas. A személyzet és a tulajdonosok nagyon barátságosak, segítőkészek. Az ételek finomak, választékosak. A wellness részleg nem túl nagy és a medence vize nekem hűvös volt, de a férjem és a gyerek nagyon élvezte. Ajánlom mindenkinek!

Mobilról küldte. | 2018. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. április 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
Sok helyen jártam már, de ez az egyetlen ahova bármikor visszajövök. Kivételesen szeretetteljes és mesés környezet Lidija asszony tulajdonos közvetlen társaságában. Béke, gyönyörűség, szeretet, finom ételek.

Angyal Fogadó, Borászat & Szőlőbirtok
Rátka
3 nap/2 éjszaka 17.475,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg használattal, pincebemutatóval és borkóstolóval, disznóvágással,
Érvényes: 2020.03.08-ig
Kőkapu Vadászkastély és Hotel & Apartments
Nagyhuta
Érvényes: 2020.12.05-ig
Hotel Szeleta
Lillafüred
3 nap/2 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: reggelivel, ajándék fürdő- és várbelépővel, szauna és sókamra használattal, parkolási lehetőséggel
Érvényes: 2019.12.27-ig
Hotel Fremon
Berente
2 nap/1 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.07.12-ig
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 20.500 - 30.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.01. - 2020.08.31.
Székelykert Panzió
2 nap/1 éjszaka 7.740,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.01-ig
Hotel Hunor
Sátoraljaújhely
3 nap/2 éjszaka 16.050,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázzsal, bowling vagy teniszpálya használattal, medence, szauna és pezsgőfürdő használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.28-ig
Aurora Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 15.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázskedvezménnyel, wellness-részleg használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.02.29-ig
Irota EcoLodge
Irota
3 nap/2 éjszaka 11.626 - 14.948,- Ft/fő/éj között: Napi árak, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2022.01.02-ig
Margaréta Panzió
Sárospatak
Érvényes: 2020.12.05-ig
Degenfeld Kastélyszálló
Tarcal
3 nap/2 éjszaka 12.950,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, pohár borral, vezetett látogatással, borkóstolással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.18-ig
Alfa Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 9.975,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szauna szeánszokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.20-ig

Szállodák Hernádvécse környékén
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Aurora Hotel Miskolctapolca
A Hotel Aurora wellness szálloda harmonikus fényjátékával, négy csillaghoz méltó modern...
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca
Miskolctapolcán, nem messze a világhírű Barlang-fürdőtől található a négycsillagos...
Kikelet 2=3
Aurora téli napok (min. 2 éj)
Nyári wellness vakáció (min. 2 éj)

HernádvécseX