Hotel Vécsecity Hernádvécse ★★★★

Hotel Vécsecity Hernádvécse
3874 Hernádvécse, Béke tér 8–10.

Hotel Vécsecity Hernádvécse a térképen

Szállások Hernádvécse városában
Wellness csomagok Hernádvécse városában

Hotel Vécsecity Hernádvécse vélemények

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. március 3.
Igazán példaértékű az a munka, amivel ezt a szép, régi kastélyt felújították. Minden porcikája a mai kornak megfelelően élhető, de jelen van benne a történelem, a múlt levegője. Egyedül a wellness részleg szűk kicsit a mai igényekhez képest, de ottjártunkkor éppen annak bővítésére készültek. Rengeteg szépséges látnivalót rejt a környék, várakat, kastélyokat, pincéket.

Bizsu TOP szállásértékelő
Bizsu TOP fotófeltöltő
   Mobilról küldte. | 2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kíváncsian érkeztünk 4 napos kikapcsolódásunk, pihenésünk helyszínére, mivel ezt hozta nekünk a Jézuska. Ami tetszett:
kényelmes szoba, világos fürdő, ízletes ételek, ha fogyott folyamatosan töltötték fel a svédasztalt, kedves, barátságos személyzet, csendes környezet. A legjobban a színes bútorokkal berendezett, világos reggeliző helyiség nyerte el a tetszésemet, mindkét hosszán hatalmas üveg felülettel.

2019. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. január 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
Építő és javító szándékkal írom:
Májusban voltunk először itt családostul,két felnőtt, két 20 éves és egy 15 éves gyerekkel. Akkor el voltunk ragadtatva, ezér jöttünk vissza dec végén, 4 napra. Csalódás volt. Erősen hanyatlott a színvonal. Példák:
- első este a wellness jó volt, szauna 95 fokos még fél 9 után is. Második és 3.

2019. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. november 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az őszi szünetet töltöttük ott a "City"-ben, az a gyerekeknek egy megvalósult mesevilág! Rettentően élvezték minden pillanatát, a kiskapukat, a színpadot. A személyzet maximálisan kedves, segítőkész,az ágyak kényelmesek a tisztaság tökéletes az ételek változatosak és finomak. Teljes elégedettséggel távoztunk, gyerekes családoknak csak ajánlani tudom, nem kell folyamatosan a fegyelmezéssel bajlódni, van tér a játékhoz.

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 18.
4 éjszakát töltöttünk el a Hotel Vécsecity-ben.Nagyon jól éreztük magunkat. Finom ételek, profi és segítőkész személyzet, kedves tulajdonos.Sok-sok BAGOLY.....hogy miért is.......Aki elmegy megtudja........Tiszta szívvel ajánljuk!!Tisztaság maximális!
Nyugalom,csend,pihenés.......

2019. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. április 28.
Csütörtökön 13 óra körül érkeztünk, és bár már akkor elfoglalhattuk volna a szobánkat, első utunk az étterembe vezetett. Kedves mosolygós lány hozta az étlapot, és amíg választottunk, felvette az italrendelést, amit szinte azonnal ki is hozott. valami vadból készült ételt rendeltem az étlapból. . . Sajnos nem tudok hozni vadat, volt a válasz. . .

2019. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. január 30.
Január végén a szállodába hoztunk össze egy "család-egyesítés" jellegű találkozót. Együtt töltöttük e gyönyörű környezetben gyermekeinkkel a hétvégét. A vendégszeretet, a környezet, az ellátás csillagos ötös. Külön említést érdemel, hogy "nem féltik a berendezést" a vendégektől. Nincsenek körülvéve a korabeli bútorok kordonnal, ráülhet a 100 éves székre, fekhet a régi, faragott ágyban stb.

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 28.
Egy téli hosszúhétvégét töltöttünk a szálloda kastély szárnyában. Már több kastélyszállóban is jártunk, de ez kiemelkedik, mivel fontosnak tartják, hogy az ott lakó vendég megismerje a tulajdonos motivációját. Egyedülálló, hogy a kastély több szobája közösségi térként használható, tehát nem múzeumként tekintenek rá. Ajánlom a kastélytourt, sok érdekességet mesélnek el.

2018. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. november 5.
Feleségemmel és 2 gyermekünkkel választottuk a hotelt egy hosszú hétvége eltöltésére. A hely gyönyörű, óriási területen fekszik a hotel, ahol a gyermekek feltalálták magukat. A teljesség igénye nélkül van kilátó, állatsimogató, kerti tó, gyönyörű belső környezet. A szobák tiszták voltak az ételek pedig finomak, a személyzet pedig kedves.

2018. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
Csend, nyugalom. Valóban egy kastélyba zárt város . . . . Meseszép környezet, tisztaság, figyelmes kiszolgálás. A környéken rengeteg a látnivaló. A park csodálatos, sokat sétáltunk. A Wellness részleg egy kicsit nagyobb lehetne, de a kültéri medence pótolta a hiányt. Egyszer mindenkinek látnia kell. . . . ! Mi még visszatérünk, pihenésre és kikapcsolódásra kiválóan alkalmas környezet.

Rákóczi Panzió
Sárospatak
2 nap/1 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Margaréta Panzió
Sárospatak
2 nap/1 éjszaka 5.250,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 20.500 - 30.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.01. - 2020.08.31.
Szarvas Panzió
Erdőbénye
3 nap/2 éjszaka 5.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Outlet Hotel Polgár
Polgár
3 nap/2 éjszaka 11.900 - 17.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal,kerékpár használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.05.24-ig
Hotel Kelep
Tokaj
3 nap/2 éjszaka 8.969 - 9.193,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, a szálloda wellness szigetének szolgáltatásaival, kondicionáló terem használattal
Érvényes: 2020.12.20-ig
Székelykert Panzió
2 nap/1 éjszaka 7.740 - 9.900,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.03.09-ig
Hotel Szeleta
Lillafüred
5 nap/4 éjszaka 6.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelivel, ajándék fürdő- és várbelépővel, szauna és sókamra használattal, parkolási lehetőséggel
Érvényes: 2020.12.29-ig
Hotel Hunor
Sátoraljaújhely
2 nap/1 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Hungária Panzió
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 8.850,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.04.30-ig
Aranygombos Fogadó
Telkibánya
3 nap/2 éjszaka 10.000 - 23.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Öreg Miskolcz Hotel
3 nap/2 éjszaka 11.975,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, szauna használattal, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.04.30-ig

Szállodák Hernádvécse környékén
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca
Miskolctapolcán, nem messze a világhírű Barlang-fürdőtől található a négycsillagos...
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Napi ár 2 vagy több főre
Nyári wellness vakáció (min. 2 éj)
Nyáron is akciós vakáció (min. 2 éj)

HernádvécseX