Hotel Vécsecity Hernádvécse ★★★★

Hotel Vécsecity Hernádvécse
3874 Hernádvécse, Béke tér 8–10.

Hotel Vécsecity Hernádvécse a térképen

Szállások Hernádvécse városában
Wellness csomagok Hernádvécse városában

Hotel Vécsecity Hernádvécse vélemények

2019. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. április 28.
Csütörtökön 13 óra körül érkeztünk, és bár már akkor elfoglalhattuk volna a szobánkat, első utunk az étterembe vezetett. Kedves mosolygós lány hozta az étlapot, és amíg választottunk, felvette az italrendelést, amit szinte azonnal ki is hozott. valami vadból készült ételt rendeltem az étlapból. . . Sajnos nem tudok hozni vadat, volt a válasz. . .

2019. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. január 30.
Január végén a szállodába hoztunk össze egy "család-egyesítés" jellegű találkozót. Együtt töltöttük e gyönyörű környezetben gyermekeinkkel a hétvégét. A vendégszeretet, a környezet, az ellátás csillagos ötös. Külön említést érdemel, hogy "nem féltik a berendezést" a vendégektől. Nincsenek körülvéve a korabeli bútorok kordonnal, ráülhet a 100 éves székre, fekhet a régi, faragott ágyban stb.

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 28.
Egy téli hosszúhétvégét töltöttünk a szálloda kastély szárnyában. Már több kastélyszállóban is jártunk, de ez kiemelkedik, mivel fontosnak tartják, hogy az ott lakó vendég megismerje a tulajdonos motivációját. Egyedülálló, hogy a kastély több szobája közösségi térként használható, tehát nem múzeumként tekintenek rá. Ajánlom a kastélytourt, sok érdekességet mesélnek el.

2018. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. november 5.
Feleségemmel és 2 gyermekünkkel választottuk a hotelt egy hosszú hétvége eltöltésére. A hely gyönyörű, óriási területen fekszik a hotel, ahol a gyermekek feltalálták magukat. A teljesség igénye nélkül van kilátó, állatsimogató, kerti tó, gyönyörű belső környezet. A szobák tiszták voltak az ételek pedig finomak, a személyzet pedig kedves.

2018. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
Csend, nyugalom. Valóban egy kastélyba zárt város . . . . Meseszép környezet, tisztaság, figyelmes kiszolgálás. A környéken rengeteg a látnivaló. A park csodálatos, sokat sétáltunk. A Wellness részleg egy kicsit nagyobb lehetne, de a kültéri medence pótolta a hiányt. Egyszer mindenkinek látnia kell. . . . ! Mi még visszatérünk, pihenésre és kikapcsolódásra kiválóan alkalmas környezet.

2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 22. - 2 látogató hasznosnak vélte
4 napot töltöttünk itt . Rendkívüli, kellemes pihenés volt. A kastélyszálló mindennap hozott valami meglepetést. Kis enteriörök, apró szépségek, mindenütt. Az ételek kitűnőek, a környék rengeteg látnivalót ad. Kassa, Aggtelek és Hollóháza. . . a 9 hektáros körbezárt park ápolt karbantartott, nagy sétákat tettünk. Máskor is szívesen visszatérünk.

2017. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. április 30.
Minden nagyon tetszett, ez a hely valóban egy kis ékszerdoboz. Csendes, nyugodt környezet, pihenésre igazán alkalmas. A személyzet és a tulajdonosok nagyon barátságosak, segítőkészek. Az ételek finomak, választékosak. A wellness részleg nem túl nagy és a medence vize nekem hűvös volt, de a férjem és a gyerek nagyon élvezte. Ajánlom mindenkinek!

Mobilról küldte. | 2018. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. április 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
Sok helyen jártam már, de ez az egyetlen ahova bármikor visszajövök. Kivételesen szeretetteljes és mesés környezet Lidija asszony tulajdonos közvetlen társaságában. Béke, gyönyörűség, szeretet, finom ételek.

2018. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. február 15. - 2 látogató hasznosnak vélte
Igen szép és jól megkonstruált komplexum. Mindemellett egy kellemes szálláshely. Kár hogy nem a nyugati határszélen van ahol a vendégigény jobban közelítene ehhez a szinvonalhoz. Minden ellenkező híresztelés dacára, a klasszikus (romantikus) részek és a modern megoldások szimbiózisban vannak egymással.

2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 7.
Csodálatos környezetben, csoda szép, kényelmes kastély szállás! A szoba esztétikusan berendezett, kényelmes, tágas. A közösségi termek is korhű módon berendezettek, nagyon tetszetősek. A city rész kialakítása fantasztikusan ötletes, egyedi! Tiszta, rendben tartott szállás és környezet. Az állatsimogató részt is beleértve.
Remélem visszatérünk még!

Hotel BorsodChem
Kazincbarcika
3 nap/2 éjszaka 9.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, szolárium használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.23-ig
Hotel Kelep
Tokaj
2 nap/1 éjszaka 10.354,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, a szálloda wellness szigetének szolgáltatásaival, kondicionáló terem használattal
Érvényes: 2019.12.19-ig
Hotel Hunor
Sátoraljaújhely
3 nap/2 éjszaka 16.050,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázzsal, bowling vagy teniszpálya használattal, medence, szauna és pezsgőfürdő használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.28-ig
Szarvas Panzió
Erdőbénye
3 nap/2 éjszaka 4.450,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Érvényes: 2020.06.25-ig
Kikelet Club Hotel
Miskolctapolca
2-3 éjszaka 13.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, finnszauna, infraszauna és pezsgőmedence használattal, masszázskuponnal, kerékpárok használatával, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.07.01. - 2019.08.31.
Alfa Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 14.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szaunaszeánszokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.09.01-ig
Mandalaház
Boldogkőváralja
3 nap/2 éjszaka 6.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.01.01-ig
Degenfeld Kastélyszálló
Tarcal
2 nap/1 éjszaka 15.627,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.01.01-ig
Hotel Fremon
Berente
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.07.12-ig
Panoráma Vendégház
Érvényes: 2019.08.25-ig
Angyal Fogadó, Borászat & Szőlőbirtok
Rátka
3 nap/2 éjszaka 12.475,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg használattal, borkóstolással, programokkal
Érvényes: 2019.09.08-ig
Hotel Szeleta
Lillafüred
3 nap/2 éjszaka 7.500 - 11.000,- Ft/fő/éj között: reggelivel, ajándék fürdő- és várbelépővel, szauna és sókamra használattal, parkolási lehetőséggel
Érvényes: 2019.12.28-ig

Szállodák Hernádvécse környékén
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Aurora Hotel Miskolctapolca
A Hotel Aurora wellness szálloda harmonikus fényjátékával, négy csillaghoz méltó modern...
Nyáron is akciós vakáció (min. 2 éj)
Őszi szünet és Mindenszentek (min. 2 éj)
Nyári zsongás - kastélyban (min. 2 éj)

HernádvécseX