Hotel Vécsecity Hernádvécse ★★★★

Hotel Vécsecity Hernádvécse
3874 Hernádvécse, Béke tér 8–10.

Hotel Vécsecity Hernádvécse a térképen

Szállások Hernádvécse városában
Wellness csomagok Hernádvécse városában

Hotel Vécsecity Hernádvécse vélemények

2020. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. október 2.
Egy szerencsés helyzetből kifolyólag volt lehetőségünk ellátogatni a szállodába, ami minden várakozásunkat felülmúlta. A személyzet minden pillanatban elérhető volt és nagyjából nem volt olyan helyzet, amit ne tudtak volna megoldani és nem volt olyan kérés, amire ne lett volna megoldásuk.

2020. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 1.
Személyzet mindenki szuper volt. Tisztaságra 4et adtam, de csak azért mert igazából tiszta volt minden, viszont vmi volt a fürdővel. . . Éjszaka mindig csatorna szag lett. Első éjjel után szóltunk vmit csináltak (gondolom) mert következő este rendben volt, viszont 3 éjjel újra. Nem szóltunk már mert amúgy is jöttünk el. . .

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. március 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Igazán példaértékű az a munka, amivel ezt a szép, régi kastélyt felújították. Minden porcikája a mai kornak megfelelően élhető, de jelen van benne a történelem, a múlt levegője. Egyedül a wellness részleg szűk kicsit a mai igényekhez képest, de ottjártunkkor éppen annak bővítésére készültek. Rengeteg szépséges látnivalót rejt a környék, várakat, kastélyokat, pincéket.

Bizsu TOP fotófeltöltő
   Mobilról küldte. | 2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 12. - 2 látogató hasznosnak vélte
Kíváncsian érkeztünk 4 napos kikapcsolódásunk, pihenésünk helyszínére, mivel ezt hozta nekünk a Jézuska. Ami tetszett:
kényelmes szoba, világos fürdő, ízletes ételek, ha fogyott folyamatosan töltötték fel a svédasztalt, kedves, barátságos személyzet, csendes környezet. A legjobban a színes bútorokkal berendezett, világos reggeliző helyiség nyerte el a tetszésemet, mindkét hosszán hatalmas üveg felülettel.

2019. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. január 2. - 2 látogató hasznosnak vélte
Építő és javító szándékkal írom:
Májusban voltunk először itt családostul,két felnőtt, két 20 éves és egy 15 éves gyerekkel. Akkor el voltunk ragadtatva, ezér jöttünk vissza dec végén, 4 napra. Csalódás volt. Erősen hanyatlott a színvonal. Példák:
- első este a wellness jó volt, szauna 95 fokos még fél 9 után is. Második és 3.

2019. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. november 11. - 2 látogató hasznosnak vélte
Az őszi szünetet töltöttük ott a "City"-ben, az a gyerekeknek egy megvalósult mesevilág! Rettentően élvezték minden pillanatát, a kiskapukat, a színpadot. A személyzet maximálisan kedves, segítőkész,az ágyak kényelmesek a tisztaság tökéletes az ételek változatosak és finomak. Teljes elégedettséggel távoztunk, gyerekes családoknak csak ajánlani tudom, nem kell folyamatosan a fegyelmezéssel bajlódni, van tér a játékhoz.

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 18.
4 éjszakát töltöttünk el a Hotel Vécsecity-ben.Nagyon jól éreztük magunkat. Finom ételek, profi és segítőkész személyzet, kedves tulajdonos.Sok-sok BAGOLY.....hogy miért is.......Aki elmegy megtudja........Tiszta szívvel ajánljuk!!Tisztaság maximális!
Nyugalom,csend,pihenés.......

2019. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. április 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
Csütörtökön 13 óra körül érkeztünk, és bár már akkor elfoglalhattuk volna a szobánkat, első utunk az étterembe vezetett. Kedves mosolygós lány hozta az étlapot, és amíg választottunk, felvette az italrendelést, amit szinte azonnal ki is hozott. valami vadból készült ételt rendeltem az étlapból. . . Sajnos nem tudok hozni vadat, volt a válasz. . .

Gyuszipapa TOP egyébhely értékelő
2019. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. január 30.
Január végén a szállodába hoztunk össze egy "család-egyesítés" jellegű találkozót. Együtt töltöttük e gyönyörű környezetben gyermekeinkkel a hétvégét. A vendégszeretet, a környezet, az ellátás csillagos ötös. Külön említést érdemel, hogy "nem féltik a berendezést" a vendégektől. Nincsenek körülvéve a korabeli bútorok kordonnal, ráülhet a 100 éves székre, fekhet a régi, faragott ágyban stb.

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 28.
Egy téli hosszúhétvégét töltöttünk a szálloda kastély szárnyában. Már több kastélyszállóban is jártunk, de ez kiemelkedik, mivel fontosnak tartják, hogy az ott lakó vendég megismerje a tulajdonos motivációját. Egyedülálló, hogy a kastély több szobája közösségi térként használható, tehát nem múzeumként tekintenek rá. Ajánlom a kastélytourt, sok érdekességet mesélnek el.

Margaréta Panzió
Sárospatak
4 nap/3 éjszaka 4.750,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
Érvényes: 2021.12.31-ig
Hotel Kelep
Tokaj
4 nap/3 éjszaka 9.901,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, a szálloda wellness szigetének szolgáltatásaival, kondicionáló terem használattal
2021.05.22. - 2021.05.25.
Degenfeld Kastélyszálló
Tarcal
2 nap/1 éjszaka 23.777 - 48.070,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, szauna használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.10.03-ig
Irota EcoLodge
Irota
3 nap/2 éjszaka: önellátással
2021.04.01. - 2021.04.05.
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 18.750 - 30.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness használattal, szaunaszeánsszal, sportolási lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.07.01. - 2021.08.31.
Outlet Hotel Polgár
Polgár
2 nap/1 éjszaka 15.716 - 19.034,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.11.21-ig
Panoráma Vendégház
Érvényes: 2021.05.31-ig
Aurora Hotel
Miskolctapolca
4 nap/3 éjszaka 17.000- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázs kedvezménnyel, frissítő gyümölcspercekkel, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.05.21. - 2021.05.24.
Székelykert Panzió
2 nap/1 éjszaka 7.740 - 9.900,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.31-ig
Alfa Hotel
Miskolctapolca
4 nap/3 éjszaka 16.650,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, szauna szeánszokkal, wellness kuponnal, játszószoba használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.05.21. - 2021.05.24.
Kőkapu Vadászkastély és Hotel & Apartments
Nagyhuta
3 nap/2 éjszaka 9.450,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, wellness-részleg és játszótér használattal, 1 órás kerékpárkölcsönzéssel és bowlingozással, horgászjeggyel, csónakázással
2021.03.15. - 2021.06.11.
Kikelet Club Hotel
Miskolctapolca
3-4 éjszaka 12.600,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázs kuponnal, szauna és jacuzzi használattal, kerékpár használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2021.05.21. - 2021.05.25.

Szállodák Hernádvécse környékén
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca
Miskolctapolcán, nem messze a világhírű Barlang-fürdőtől található a négycsillagos...
Aurora Hotel Miskolctapolca
A Hotel Aurora wellness szálloda harmonikus fényjátékával, négy csillaghoz méltó modern...
Tavaszi ébredés - apartmanban (min. 2 éj)
Nyári Wellness Vakáció (min. 2 éj)
Pünkösd (min. 3 éj)

HernádvécseX