anpebe

anpebe adatlapja

Regisztráció2013.05.13
Utoljára itt2013.07.04

Kiváló 2013. július 4.családjával járt itt
Minden fontosabb eseménynél ide járunk vacsorázni, ebédelni. Így történt ez a keresztelővel is. Az ételek finomak, bőségesek, kedvenceink a tálak. A kiszolgálás is remek. ha nem fogy el az étel szó nélkül becsomagolják. A parkolás is megoldott. Meghitt, barátságos hely. Nyáron lehet kint a teraszon ebédelni, vacsorázni.
Kiváló 2013. május 13.a párjával járt itt
Akkor még men dan hotel volt a neve mikor ott jártunk, de minden nagyon szuper volt, az étterem, a wellness részleg, nem jártam még egy ilyen helyen mint ez a hotel. :)Én csak ajánlani tudom. :)A szobák is szuperek, a személyzet is kedves volt. Egy dolog nem tetszett, de ez nem a szálloda hibája hanem maga Zalakarosé, hogy nem nagyon van látnivaló és szórakozási lehetőség.
Átlagos 2013. május 13.családjával járt itt
A szálloda elhelyezkedése fantasztikus, a wellness részleg is szuper volt, a kaja finom, viszont a melegvizes medence, egyáltalán nem volt meleg. . . sőt. . . bár épp elromlott, de amikor megjavitották se volt meleg. Az lett az eredménye,hogy jól felfáztam. . . azért én melegebb vizre számitottam volna.