Premium Apartmanház Budapest

Premium Apartmanház Budapest
Premium Apartmanház BudapestPremium Apartmanház Budapest
Premium Apartmanház BudapestPremium Apartmanház Budapest

Premium Apartmanház Budapest bemutatkozása

A 2008-ban épült Premium Apartmanház a XIII. kerület központi részén, a Béke tér közvetlen szomszédságában található, nem messze a belvárostól, de mégis zöld övezetben. Apartmanjaink az otthon kényelmét szállodai szolgáltatásokkal egészítik ki.

4Szolgáltatás
Hotel Nagyerdő Debrecen - Nyugdíjas napok
Nyugdíjas napok
2024.08.31-ig
Hotel Nagyerdő Debrecen
Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló
Hotel Nostra Siófok - Napi árak reggelis ellátással
06.21-09.01.
Hotel Nostra Siófok

Premium Apartmanház Budapest vélemények

2018. március 15.kollégákkal járt itt
Egy konferencia kedvéért töltöttem itt 1 éjszakát. A kapott apartmant bármelyik gyerekemnek szívesen elfogadnám, cca. 36m2+ erkély és mindennek megvolt a helye. Az ágy kényelmes, a kilátás parkra, templomra néző, a tömegközlekedés is jó, mégis csendes rész. Jól főztek: változatos, ízletes, elegendő. A reggelizésre elég szűkös a hely, de megoldható.
Kiváló 2017. augusztus 6.üzleti partnerrel járt itt
A 13. kerület angyalföldi részén rengeteg új ház, lakónegyed épült a rendszerváltozást követően az ezredforduló éveiben. A 2008-ban épült Prémium Apartmanház is ekkor épült, 136 lakással rendelkezik, 1-2-3 szobásak. A ház aljában parkolóház található, ami nagyon előnyös, mivel a környéken hiába lenne szabad hely, fizetős a parkolás az utcákon (1000 Ft/naponta).
Premium Apartmanház Budapest - Külső képPremium Apartmanház Budapest - BelsőPremium Apartmanház Budapest - SzobákPremium Apartmanház Budapest - Külső képPremium Apartmanház Budapest - Belső
Kiváló 2016. november 9.gyerekekkel járt itt
2 éjszakát töltöttem itt a családommal. Számomra nincs jobb szállás Budapesten ebben az árkategóriában. Mindenkinek ajánlom, aki tiszta, modern, kényelmes szállást keres. Mi biztos visszatérünk, mert mindig itt szállunk meg, ha a fővárosban járunk. Nagyon jó az elhelyezkedése, játszótér van vele szemben, ami gyerekeseknek különösen fontos.
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 10 városban járt már
Kiváló 2016. január 4.családjával járt itt
Már többször volt szerencsém itt lakni, most utoljára négy éjszakát töltöttem el a családommal. Egyszerűen kifogástalan minden, a személyzet hozzáértő és segítőkész, őszinte mosollyal és profin teszik a dolgukat. Az apartmanban minden megvolt, amire csak szükségünk lehetett. Budapesten nem is választanék másik szállást.
Kiváló 2014. február 18. járt itt
Mindenkinek ajánlom! A legmegfelelőbb mondat a hangulatára: "mintha az otthonodban egy-két ember folyton arról gondoskodna, hogy szabadon járj-kelj, de gondod ne sok legyen. . . "
Igényesen felszerelt lakások konyhával, elegendő edénnyel, háztartási gépekkel, tiszta (! ! ! ) fürdőszobával, jó illatú törülközőkkel.
Kiváló 2014. január 28.a párjával járt itt
A feleségemmel Debrecenben lakunk, Ausztriába indultunk pár napra, de előtte úgy gondoltuk, 2 napot a fővárosban is eltöltünk. A foglalást kicsit megkavartuk, de még így is gördülékeny volt, készségesen segítettek telefonon, majd a helyszínen is. Stúdió apartmann szobánk volt, teljesen meg voltunk elégedve.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt márFelfedező - 15 helyen első értékelőNépszerű író - 35 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2013. május 27.barátokkal járt itt
2013 május elején két házaspár, jó barátok laktak itt. Megkértek,hogy irjak véleményt az apartmanról magyarul. A szállással nagyon elégedettek voltak,a kapcsolat a szállodával kitünö volt (angol) az apartmanok tágasak, tiszták. A hotel fekvése kitünö: centrált de nem a centrumban, ezért biztositott az éjjeli pihenés.