Jardinette Kertvendéglő Budapest

Senior ajánlat - Rekreáció nyugdíjasoknak
Harkányi Psoriasis Centrum Harkány

Jardinette Kertvendéglő Budapest vélemények

Átlagos 2023. november 11.családjával járt itt
Régen vártunk arra, h kipróbáljuk ezt a patinás helyet Libanapokon. A libamáj finom volt, a lassan sült s. tarja elfogadható, de semmi különös. De pont a sült liba, amire nagyon vártunk - csalódás volt: ízetlen, száraz. Ugyanez vonatkozott a rákos salátára, amiből kifelejtették az ízeket.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 27 városban járt már2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 130 feltöltött kép
Átlagos 2022. március 25.családjával járt itt
Unokaöcsémet hívtuk meg búcsúebédre. Pár éve voltak itt, nosztalgiából kérték, hogy jöjjünk ide. Minthogy előre nem foglaltunk, csak némi rábeszélésre adtak asztalt a belső részen, mondván, hogy tele vannak, miközben az ebéd befejezésekor is csak félig volt megtöltve a vendéglő. A választék a vendéglő nevéhez képest elég szegényes.
Kiváló 2022. február 5.egyedül járt itt
Azt hiszem, nekem gyengéim azok az éttermek, bisztrók, kávézók, amelyeknek szép, buja zöld növényekkel átszőtt, fákkal övezett, kicsit misztikus-mesezugra emlékeztető kerthelyiségük, teraszuk van. Nos. a Jardinette is ilyen, amely több generáción átívelő családi vállalkozásként sok éve működik a 12.
Jardinette Kertvendéglő Budapest - EgyébJardinette Kertvendéglő Budapest - EgyébJardinette Kertvendéglő Budapest - EgyébJardinette Kertvendéglő Budapest - EgyébJardinette Kertvendéglő Budapest - EgyébJardinette Kertvendéglő Budapest - EgyébJardinette Kertvendéglő Budapest - EgyébJardinette Kertvendéglő Budapest - EgyébJardinette Kertvendéglő Budapest - EgyébJardinette Kertvendéglő Budapest - EgyébJardinette Kertvendéglő Budapest - EgyébJardinette Kertvendéglő Budapest - EgyébJardinette Kertvendéglő Budapest - EgyébJardinette Kertvendéglő Budapest - EgyébJardinette Kertvendéglő Budapest - EgyébJardinette Kertvendéglő Budapest - EgyébJardinette Kertvendéglő Budapest - EgyébJardinette Kertvendéglő Budapest - EgyébJardinette Kertvendéglő Budapest - EgyébJardinette Kertvendéglő Budapest - EgyébJardinette Kertvendéglő Budapest - EgyébJardinette Kertvendéglő Budapest - EgyébJardinette Kertvendéglő Budapest - EgyébJardinette Kertvendéglő Budapest - EgyébJardinette Kertvendéglő Budapest - EgyébJardinette Kertvendéglő Budapest - EgyébJardinette Kertvendéglő Budapest - EgyébJardinette Kertvendéglő Budapest - EgyébJardinette Kertvendéglő Budapest - EgyébJardinette Kertvendéglő Budapest - EgyébJardinette Kertvendéglő Budapest - EgyébJardinette Kertvendéglő Budapest - EgyébJardinette Kertvendéglő Budapest - EgyébJardinette Kertvendéglő Budapest - EgyébJardinette Kertvendéglő Budapest - EgyébJardinette Kertvendéglő Budapest - Külső képJardinette Kertvendéglő Budapest - Étlap/itallapJardinette Kertvendéglő Budapest - EgyébJardinette Kertvendéglő Budapest - Külső képJardinette Kertvendéglő Budapest - Étlap/itallapJardinette Kertvendéglő Budapest - EgyébJardinette Kertvendéglő Budapest - Külső képJardinette Kertvendéglő Budapest - Külső képJardinette Kertvendéglő Budapest - EgyébJardinette Kertvendéglő Budapest - Külső kép
Kiváló 2019. augusztus 19.családjával járt itt
Az étterem a Németvölgyi úton található, szemben a Farkasréti temetővel. A kerthelyiség nagyon hangulatos, eléggé meleg volt, amikor mentünk, de a hatalmas, több évtizedes vadgesztenyefák kelllemes árnyékot adtak. Az ételek is kiválóak, a kacsamáj parfait-nak kellemes, karakteres íze van, friss salátával és lilahagyma lekvárral kínálják.
Kiváló 2017. április 24.a párjával járt itt
2017. április 21-én jártunk párommal a étteremben. Annak ellenére, hogy éppen egy nagyobb csoport kiszolgálása zajlott, azonnal asztalt kaptunk és a szíves köszöntés után a végtelenül udvarias pincér "szolgáltatott". Szolgáltatott tanáccsal, italajánlattal, ételválasztással kapcsolatban minden kérdésre türelmes, profi válasszal.
2014. augusztus 10. járt itt
Nagyon hangulatos a kerthelyiség, szép a belső tér kialakítása is! Gesztenyefák, levendula, damasztabrosz. A kiszolgálás nagyon előzékeny és udvarias. Egy kicsit sokat kellet várni az ételre, és az én ízlésemnek lehetett volna fűszeresebben elkészíteni. Vannak szezonális ételek is az étlapon.
Kiváló 2014. június 11.a párjával járt itt
Nagyon kellemes, hangulatos és tiszta étterem. Nyáron érdemes a kertben a fák árnyékában ücsörögni. Az étlap nem hosszú, de így könnyebb választani a finom ételek közül. Az ételek friss alapanyagokból készülnek, nagyon ízletesek, az adagok bőségesek.
A személyzet és a kiszolgálás nagyon udvarias.
Biztosan vissza fogunk még térni.
Kiváló 2014. január 17.barátokkal járt itt
Jó hangulatú étterem. Az étlap nem kínál óriási választékot, de ez inkább előny: A választható ételek ízletesek, frissek. A "tanyasi rántott csirke" kosárban friss volt és bőséges. A kiszolgálás udvarias. Remélem, a 2014. januári átalakítás után is megőrzi az étterem azt az otthonosságát, amit decemberben még remekül közvetített. Ajánlom mindenkinek!
Gyenge 2013. augusztus 18.családjával járt itt
Sajnos az én tapasztalatom egyáltalán nem pozitív. A harcsapaprikás kimondottan ízetlen, jellegtelen, semmilyen volt, a fogasfilé ehetetlenül sós. Sehol nincs feltüntetve, hogy szervízdíjat számolnak fel! A 8800Ft-os számla helyett, 10. 800Ft-os számlát kaptunk, amit nem tudtunk értelmezni. Az ár/érték arány fényévekre van egymástól! Nem ajánlom!
Ezüst fokozatú értékelőFelfedező - 11 helyen első értékelő1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2013. április 14.barátokkal járt itt
Francia kerti hangulatot idéző kis vendéglőről beszélünk. Az egyik legjobb étterem a 12. kerület szívében. Többféle ételkülönlegesség található meg itt és megfelelő a választék a bor szerelmeseinek is. Kacsa és sütőtök krémleves volt a választásom, mindkettővel elégedett voltam, és alig bírtam megenni az adagomat. Az étlapon is visszatükröződik a francia konyha.
Jardinette Kertvendéglő Budapest a térképen
1112 BudapestNémetvölgyi út 136.
• kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • étel elvitelre • gyerekmenü • rendezvényhelyszín • zártkörű rendezvény lehetősége
magyar