ayrene

ayrene adatlapja

Regisztráció2013.11.08
Utoljára itt2018.11.19

Kiváló 2013. november 8.családjával járt itt
Nagyon kellemesen éreztük magunkat ! Szép környezetben, a mi igényeinket mindenben kielégítő hotelben tölthettünk el pár napot. A hotel-belső nagyon tetszett, látványos ! A személyzet kedves, segítőkész volt. A wellness-részleg kellemes, tiszta, jó kikapcsolódási lehetőséget biztosít. Az ételekkel meg voltunk elégedve.
Felhasználó fényképei:
Hotel Bellevue Esztergom - Hotel Bellevue Esztergom - Hotel Bellevue Esztergom -
Kiváló 2016. július 22.családjával járt itt
Júliusi nyaralásunk alkalmával ebéd időben, kisgyermekkel ( 1 1/2 éves) kerestük fel az éttermet. Nagyon előzékeny, kedves kiszolgálásban volt részünk, annak ellenére, hogy ebben az időszakban egyre több lett a vendégek száma. A kisgyermeknek is megfelelő etetőszéket biztosítottak.
Kiváló 2014. október 31.családjával járt itt
Meg voltunk elégedve a szállodával, a tisztasággal. Az étkezés számunkra minden igényt kielégítő volt, ugyan ezt tudjuk elmondani a wellness részlegről is - kiemelendő, hogy rendszeresen takarították, fertőtlenítették a részleget. Nagyon jó az úszómedence, de az élménymedence sem marad el mögötte.