Sétány Étterem Csopak
8229 Csopak, Örkény István sétány 1.

Sétány Étterem Csopak a térképen

Sétány Étterem Csopak értékelése:

15. helyezett a 25 csopaki étterem közül
165. helyezett Balatonon - 711 étterem közül
Így is ismerheted: Sétány Kávézó-Terasz

étterem, kávézó - kávéház
magyar, nemzetközi
hagyományos magyar fogások ...
Élőzene:
magyar slágerek
Gépzene:
country, magyar népzene, magyar slágerek
magyar, angol, német
hitelkártya elfogadás, ingyenes parkolás, kerthelyiség, kisgyermekes családokat szívesen fogad, vegetáriánus ételválaszték ...
Visa
Zlaty Bazant

Sétány Étterem Csopak bemutatkozása

Az étterem közvetlenül a Balaton partján, a gyönyörű csopaki strand főbejárata mellett helyezkedik el. Figyelmünk több mint 20 éve csakis a vendégekre koncentrálódik. Nagy részben ennek köszönhető a magyaros jellegű konyha, a gyors, illedelmes kiszolgálás és nem utolsó sorban az átlag magyar családoknak is megfizethető ár. Legfőbb célunk, hogy vendégeink elégedettek legyenek, és évről évre minket válasszanak csopaki illetve a környékbeli nyaralásuk vagy strandolásuk alkalmával.

Sétány Étterem Csopak képei

Battonya
Létavértes

2019. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. június 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
A Terasz kávézó külön egység az étteremtől tán csak a tulajdonosi kör teremt a kettő között kapcsolatot. Negyed órával zárás előtt érkeztünk, de még beengedtek. Kértem két cent nemes birspálinkát az agárdiaktól, 790 ft volt, nem sok, nem kevés. A teraszról csodás a kilátás. Bizalomgerjesztő sütijeik vannak, rákérdeztem, hogy netán az Angello cégtől, kiderült, hogy igen.

Mobilról küldte. | 2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 12.
Nem menüt választottunk. A levest salátástálkában kaptuk - kicsi adag(! ), a húsgombóc benne nagyon műízű volt, a zöldségfélék viszont kellemesen roppanósak. A gyerekek pizzát kértek, az viszont helyben sült, a tésztája istenien ropogós lett. A szomszéd asztaloknál láttuk a menü mennyiségét, nagy adag 2. és a levest 2 fő esetén tálban szolgálták fel - annyiszor szedsz, amíg el nem fogy.

Mobilról küldte. | 2017. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 13.
Csalàddal jàrtam ott jùliusban csopakon, ismerösök ajànlottàk ezt a borzalmas helyet.
Igazi gagyi kajàk zsirtol csöpögös ételek.
A pincèreket pedig valahonnan tanyàkrol vàlogatjàk össze.
Volt ott egy dagi pincér az Hot bunko.

2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. július 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
2014ben már értékeltem, azóta is ide járunk a minden éves csopaki nyaraláskor, a gyerekek már követelik. Gyors, kedves kiszolgálás, finom ízek, az általános áremelkedés itt is jelen van, de még mindig megfizethető. Továbbra is tele van, sorba kell állni ha kicsikét is melegebb van és megtelik a strand. még tegnap is volt egy kis sor a bejutáshoz 24 fokos időben.

2016. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. március 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
Mivel Alsóörsön van nyaralónk, gyakran járunk a környékre, Csopakot is imádjuk. Strandolni is sokat szoktunk itt. Nemcsak nyáron, de tavasszal / ősszel is betérünk itteni kedvenc éttermünkbe, mely közvetlenül a vízparton a strand bejárata mellett helyezkedik el. Sokan szoktak mindig lenni, van hogy úgy kell asztalt levadászni.

Balatoni_Bea TOP fotófeltöltő
2016. augusztusban járt itt
Értékelt: 2017. január 5.
Klasszikus, magyaros kínálat, a pincér a hagyományoknak mgefelelően az asztalon hagyja a sajcetlit amin az italrendelést jegyzi és húzza a rovátkákat a kisfröccsök számát jelezve - ez jópofa. Gyors a kiszolgálás, nagy a pörgés. Átlag ízek, semmi kiemelkedő. A süllőt is megsütik, csak előre oda kell szólni. A bejáraton fel volt tűntetve, hogy kártyával is lehet fizetni.

2016. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 1.
Baráti társasággal tértünk be ebédre a Sétány étterembe. Nem jártunk itt korábban,véleményekre hagyatkoztunk. A személyzet kedves volt,a kiszolgálás rendkívül gyors,szinte fél óra alatt meg volt az ebéd:) Az ételek ízletesek,az adag nem túl nagy de pont laktató. Nagyon finom a limonádéjuk. Összességében egy profi csapat dolgozik itt,hisz telt ház volt még sem kellett órákon át várnunk

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 5.
Mindig itt ebédelünk, ha ezen a strandon vagyunk. Szép a környezet, ebéd közben is a Balatont nézegethetjük. A kiszolgálás gyors, a felszolgálók kedvesek. Az ételek nem nagyok az adagok, kivéve a Rózsa Sándor tálat, az a leglaktatóbb és finom is. Az egyik alkalommal a hozzáadott tócsnit parmezán sajttal készítették, amivel nekem elrontották, mert nem szeretem.

2016. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. július 22.
Júliusi nyaralásunk alkalmával ebéd időben, kisgyermekkel ( 1 1/2 éves) kerestük fel az éttermet. Nagyon előzékeny, kedves kiszolgálásban volt részünk, annak ellenére, hogy ebben az időszakban egyre több lett a vendégek száma. A kisgyermeknek is megfelelő etetőszéket biztosítottak. az étel számunkra ízletes és elegendő mennyiségű volt, az ár véleményem szerint alacsony a Balaton-parti árakat ismerve.

2016. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. július 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
A múlt héten nyaraltunk a környéken és mivel korábban nagyon meg voltunk elégedve az étteremmel most is a nyaralásunk összes napján itt étkeztünk. A körülmények továbbra is rendben vannak, viszont az utolsó előtti napon megtörtént a baleset. A kivetítővászon az ablak előtt volt elhelyezve, amit a huzat étkezés közben a fejünkre döntött.

Legnépszerűbb csomagok Csopakon és környékén
Holiday Hotel Csopak
Csopak
4 nap/3 éjszaka 9.360 - 24.552,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, strandbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.05.28. - 2020.08.31.
Judit Panzió
Tapolca-Gyulakeszi
3 nap/2 éjszaka 9.400,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.04.05. - 2021.04.05.
Hotel Marina-Port
Balatonkenese
5 nap/4 éjszaka 13.938 - 29.145,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyerekmedence és játszóház használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.05.30. - 2020.12.29.
Hotel Vadászkürt
2 nap/1 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.05.03. - 2021.01.01.
Hotel Platán Székesfehérvár
3 nap/2 éjszaka 10.250,-Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, belépővel az Árpád Fürdőbe, városnézéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.10.26. - 2021.01.31.
4 nap/3 éjszaka 21.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
2020.07.03. - 2020.08.29.
Edvy Malom Fogadó és Barokk Udvarház
Pápa
2 nap/1 éjszaka 8.250 - 8.750,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.04.05. - 2020.12.31.
Hotel Magyar Király
2 nap/1 éjszaka 16.000 - 19.200,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
2020.07.01. - 2021.12.23.
Akadémia Hotel
3 nap/2 éjszaka 17.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, uszoda és wellness központ használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.15. - 2020.08.31.
Margaréta Vendégház
Fehérvárcsurgó
4 nap/3 éjszaka 4.400,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, bográcsozási, grillezési lehetőséggel, játszótér használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.02. - 2020.12.31.
Hotel Európa Gunaras
Dombóvár
4 nap/3 éjszaka 9.175,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Szent Lukács Rehabilitációs Központ és a Gunarasi Fürdő szolgáltatásaival, kedvezményekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.05.29. - 2020.06.01.

Szállodák Csopakon és környékén
Hotel Panoráma Balatongyörök Csopak
Hunguest Hotel Pelion  Csopak
Holiday Hotel Csopak Csopak
Bomba tavasz (min. 2 éj)
Pelion nyár előfoglalási kedvezménnyel (min. 2 éj)
Vissza nem térítendő ár (min. 3 éj)

Sétány Étterem CsopakX